Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 13

  • 39 268
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 085
Дени, досега гледахме само някоя и друга снимка и на тях си личеше, че не е щастлив. Гледахме интервюта, но там са предварително зададени въпросите и отговорите са стандартни във всяко от тях. Но за първи път той разкри душевното си състояние след Hercai, тук разкри душата си, самотата си, мъката и молитвите си.
Да се допълня, снимката е много хубава. Миран наистина му е повлиял и то много, дори от образа му не излиза. Сантимента по него ще го преследва дълго време.

И, за да не съм чак толкова сантиментална...
Слагам срещата на Шадоулу и Асланбей. Делова среща, на която Миран ясно даде да се разбере, че няма да даде Рейян. Текст няма да слагам, то не е и нужно, но гифките с тези ''настръхнали'' мъже ще сложа, а и кога друг път ще видим Азизе да влиза като кралица.














Да се допълня отново. Рускините са много бързи, веднага са качили инфо за приятеля адвокат. Слагам го в скрити, за тези които искат да прочетат, но е на руски.

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 21:12 от cvetansk

# 661
  • Мнения: 1 836
Леле, за този човек времето наистина е спряло. Не се променя изобщо...красив, харизматичен, направо свети....без думи съм. А на мен когато ми свършат думите, значи работата е без аналог.






Art ReymirЧета 💞





Последната снимка е малка и сигурно може да се ползва като банерче или за корица на фейса.

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 23:24 от DeniAra

# 662
  • Мнения: 1 544
Леле, за този човек времето наистина е спряло. Не се променя изобщо...красив, харизматичен, направо свети....без думи съм. А на мен когато ми свършат думите, значи работата е без аналог.






Да, не се променя.....все пак три години е бил в този образ и трудно ще излезе от него...
Само да попитам - нали Акън беше канен в Америка и щеше да има интервю с него там. За кога беше насрочено това?

# 663
  • Мнения: 7 085
Дени, все още правиш изречения, значи без аналог още не е дошло. Но силно се надявам да дойде и не само за теб, а за всички ни...



# 664
  • Мнения: 1 544
Добро утро, момичета!☕Ведро настроение и приятни почивни дни!🍁🌻🌺




Тази снимка била качена от приятелка на майка му на Акън.

# 665
  • Мнения: 7 085
Добро утро в първия ден от уикенда!

Слънце грее, тишина, спокойствие... очертава се хубав ден.

И понеже съм си упорото по природа... Днес ще стигнем и преминем през рушеното на конака, лекция по кавалерско държание, закуска на върха на планината, а вечерта ще се ''отвличаме'' с батко Азат и поредната истина ще бъде разкрита, Гьонюл ще се погрижи за това.

Да започна с доволната Султан. За пръв път от дни си пие спокойно и доволно кафето жената... Свършила си е работата...





# 666
  • Мнения: 3 648
Божествена игра от абсолютно всички актьори! Перфектно подбрани! Аплодисменти за подбора!❤️

# 667
  • Мнения: 318
Добро и слънчево утро и от мен. Благодарение на Цветето отново снощи гледах 6ти епизод. Сцената с Рейян и деде Насух отново ме жегна, когато тя му говореше за отношението му към нея. Тогава не го усетих така, но сега видях, че той много добре видя и осъзна какво е причинил на Рейян, имаше вина в очите му. Ярен за пореден път я признах, страхотна актриса е въпреки отрицателната роля. Праволинейна от начало до край в интригите си, образ, който не съжали грам, че е направила толкова злини. Единствено нея не промениха, справи се блестящо в това. Имам още неща да кажа, но ще изчакам преговора да ни доведе до тези моменти.

Даниела, гледах онази вечер по Диема Фемили момента с Мави, но ми се губи момента защо повече не се появява в сериала.

Хубав ден и много усмивки!

# 668
  • Мнения: 1 836
Добро утро или добър ден не знам, но да е хубав и приятен уикенда ви пожелавам от сърце ❤️

Цвета, точно този епизод гледах тази нощ. Султан така и не успях да я харесам до края на сериала. Много подмолно и хлъзгаво същество. Нито я съжалявах, нито съчувствах. Почти накрая Фърат много добре я определи "От където духат ветровете". Има една сцена от 6 епизод която лично за мен е адски силна. Показва неоспоримо таланта на Акън, защото играе почти сам в нея и на второ място изважда на показ чувствата на Миран. Сцените са в болницата след като Миран оставя Гюнюл.
"Тя не може да си отиде. Видях сърцето й"
"Фърат, намери ми Рейян. Моля те, намери ми Рейян.
Ей, Богу, къса ми се сърцето в този момент. Тя беше въздуха и живота за него. Усещах болката му, виждах как без Рейян умира всяка секунда.
Много силно, много.....

И докато Миран умира без Рейян, Акън е много готин без Сандра до него 😍


Подпали мрежите това момче с тази снимка. Полудяха всички фенове. Всяка секунда има нов пост с тази снимка. Красота, къдрици, визия, минало, бъдеще, всичко се коментира. Колажи един след друг. Акън живее така както играе. След тази снимка започнах да си мисля, че за Акън няма разлика между игра и реалност, той е истински и на двете места. Подпали дните ни....


Този колаж го видях в туйтър и много ми хареса. Акън подпали дните ни, Миран нощите ни. И като доказателство, че за него сериал и живот са едно пускам тази снимка.

Дени да не се казвам, ако тази снимка и сцена не е взета докато двамата са си говорили извън снимките. Толкова естествена, истинска. Изглеждат отпуснати, замечтани, свободни. Представям си ги заедно, по този начин да чакат първото си дете. Акън и Ебру.....сигурна съм, че когато истерията около тях отшуми те ще се съберат като истинска двойка. Ако не сега, след време ще бъдат заедно. Никакви годежи, пръстени и рошави гарги няма да ги спрат. Всичко това ще остане в миналото.
Сега в новите им проекти и с новите партньори ще усетят разликата между това да играеш приказка и да живееш в приказка. Нито един от двамата в новите проекти няма да има комфорта да e в сърцето на партньора си. Родени да един за друг. Дори и в сериал, Господ им показа, че са свързани завинаги заедно в едно. Ако беше обратното, Hercai никога нямаше да има този успех. Няма друг сериал, който месеци след края му с пълна сила да продължава да бъде в устите на хората. Има много силни сериали с влияние върху публиката с години наред. Но Hercai с Акън и Ебру стана живот за мнозина от хората, защото те двамата не играха влюбена двойка с проблеми. Те двамата са влюбена двойка, живеят любовта си в еднo с всички затруднения около тях, а феновеte сме свидетели на тяхната любов.

Ох, отплеснах се, но исках да споделя мислите си, особено след емоциите от РД, снимките, проектите, партньорите.....


Акън и Ебру ще играят с тези хора, но в Hercai не играха, просто изживяха етап от любовта си. Защото за любовта няма правилно и неправилно място за появата й. Няма истина или филм. Любовта се появява внезапно и неочаквано в сърцата на двама. И няма никакво значение дали в момента тези двамата играят сцена или не, любовта просто идва, не можеш да я спреш с думите "сега не му е времето, работя".

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 12:54 от DeniAra

# 669
  • Мнения: 1 544
Пиши Дени, пиши....мога да те чета нон стоп. Всичко това са и мои мисли...




Коя ли го търси, че е със чудесната си усмивка....радостно му е .....👌😃

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 11:41 от Stella2021

# 670
  • Мнения: 7 085
Детелини, ами нали Рейян забременя, нямаше вече бродене по полета и планини, нямаше ги вече гонките с конете, разходките...
Дени и аз страшно се любувам на тази снимка, дори съм си я смъкнала да направя колаж, но още не ми е дошла музата как точно да го заформя. А, то и в Hercai на няколко места показаха къдриците му, и много ми беше харесал в тези моменти. Аз също много харесвам момента в болницата и чакам с нетърпение да стигна до него, надявам се, че довечера ще сме там.
В този сериал много ми хареса, че всичко беше естествено- сълзи, сополи, лиги, смачкана прическа след сън..., не им редиха прическите косъм по косъм както съм виждала по другите сериали. където имаше нужда от грим слагаха, където нямаше не...

И, за да поддържам високата скорост, която сме наели...

''Натисни газта, газ, газ, газ.''



-   Фърат.
-   Кажи, мамичко.
-   Знам, че си зает, но искам да ти кажа нещо. Миран с теб ли е?



-   С мен е. Какво е станало, майко? Случило ли се е нещо?
-   Фърат, включи на високоговорител.
-   Ако чуе, много ще се разгневи, но…
-   Какво става, майко Есма?



-   Миран, синко, Рейян поиска да си тръгне от конака, но г-жа Султан не я пусна.
-   Вкъщи ли е?
-   Вкъщи е, вкъщи е.
-   ‘’Безчовечни, отворете.’’ Рейян ли крещи така?
-   Г-жа Султан я заключи в стаята и момичето полудя. Руши всичко наоколо. Не знам какво да правя.



-   Идвам, майко. Натисни газта, газ, газ, газ.

# 671
  • Мнения: 318
Да, Султан не беше от добрите образи, въпреки, че във втори сезон я показаха и в друга светлина със свежите лафове, които пускаше. Изключително подмолна и търсеща само лична изгода.

 Следя играта и на Гюнюл с Азат, сега ще имат много общи сцени. Интересно ми е, защото именно тук на тези снимки са се върнали старите им чувства и отново са се събрали като двойка. Видяхме всички как завършиха, въпреки, че в сериала не го изиграха добре, поне аз не го почувствах това тяхно сближаване, преоткриване и влюбване. В живота обаче им се получи идеално, много са хубави. Ех, как ме е яд, че и нашите така не се усетиха...

# 672
  • Мнения: 1 544
Цитат на: cvetansk

-   Идвам, майко. Натисни газта, газ, газ, газ....
[/quote

Ооох, точно на този момент бях днес сутринта.....Въпреки, че не смееше още да си признае любовта, дори пред Фърат, която го беше вече тотално обвзела.
Цвети, чакам момента, когато остави Гюнюл в болницата, звънеше на Азат, който естествено не му отговори  ииии....като си метна телефона, като флипери Фърат за реверите.....Малиии, и този човек не бил влюбен....
Прекрасно изиграни сцени....

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 12:11 от Stella2021

# 673
  • Мнения: 7 085
Момичета, продължавам да натискам газта и да увеличавам скорост... В този епизод, Миран почти навсякъде е на високи обороти, пали от четвърт и вдига от 0 до 100 са секунди.

''Ти нямаш право на решение''



-   Защо си заключила Рейян? Теб питам, снахо. Защо си затворила Рейян?



-   Искаше да си тръгне и я затворих.
-   Нямаше да си тръгне. Нямаше да я пуснат. А и ти нямаш право да взимаш такова решение.




-   А чие е правото? Кое е това момиче, Миран? Кое е това момиче, че така ми се гневиш? Не гледай така. Това момиче няма място в този дом. Но все пак не й позволих да си тръгне, защото ти искаш така.



-   Няма да правиш, каквото ти хрумне. Ще питаш мен! Мен!



-   Наложи се да я заключа, като не можах да я удържа.
-   В този дом, ако ще се взима решение, касаещо Рейян, ще го вземам аз. Ключът.



И като стана дума за Султан, вие как мислите каква свекърва можеше да бъде за Рейян, ако Аслан беше осъществил плана си? Добре, че и това не ни дадоха да преживеем де, но все пак хипотетично.

Ох, отзад Фърат с недоумяващ поглед, как само стои и наблюдава, състояние на Миран, което не е виждал и в най- богатото си въображение...

# 674
  • Мнения: 1 544
Момичета, продължавам да натискам газта и да увеличавам скорост... В този епизод, Миран почти навсякъде е на високи обороти, пали от четвърт и вдига от 0 до 100 са секунди.

''Ти нямаш право на решение''



-   Защо си заключила Рейян? Теб питам, снахо. Защо си затворила Рейян?



-   Искаше да си тръгне и я затворих.
-   Нямаше да си тръгне. Нямаше да я пуснат. А и ти нямаш право да взимаш такова решение.




-   А чие е правото? Кое е това момиче, Миран? Кое е това момиче, че така ми се гневиш? Не гледай така. Това момиче няма място в този дом. Но все пак не й позволих да си тръгне, защото ти искаш така.



-   Няма да правиш, каквото ти хрумне. Ще питаш мен! Мен!



-   Наложи се да я заключа, като не можах да я удържа.
-   В този дом, ако ще се взима решение, касаещо Рейян, ще го вземам аз. Ключът.



И като стана дума за Султан, вие как мислите каква свекърва можеше да бъде за Рейян, ако Аслан беше осъществил плана си? Добре, че и това не ни дадоха да преживеем де, но все пак хипотетично.

Ох, отзад Фърат с недоумяващ поглед, как само стои и наблюдава, състояние на Миран, което не е виждал и в най- богатото си въображение...

Оох, Да, Цвети......в много случаи, Фърат застиваше във физиономия /" цапнат през лицето с мокър парцал"..../....никога не е бил виждал Агата в толкова емоционални състояния и не веднъж му подсказваше....но, Миран - Йок, каква любов....
Султан, беше много хлъзгав персонаж....Да, трябва да й се отчете, че е преживяла много тежки години със съпругът си, ноооо в същото време я беше страх, да си изкаже мнението, поне веднъж до края....винаги със заобикалки и леки подмятания. Никога не се спомена нейният произход, а веднъж, когато Азизето заплаши Гюнюл, че може да ги върне с майка й, там от където е дошла майка й  ....Султан притихна....
Абе, и много недоизяснени неща имаше...
Наистина, не мога да си представя Султан, като свекърва на Рейян.....може, би пребиваването на Рейян при Азизето, щеше да й се види рай..../пред вид любовта и грижите на Миран/...докато, при Султан - нямаше да има тази сигурна закрила от болния Аслан.....
Султан - отмъстителна и ненавиждаща всичко друго освен дъщеря си и споменът за загубеният си син. Пак, казвам, че това донякъде е и следствие от тежкият живот, който кара....вдовица, със загубен син/ което не е малко/ и то при такава свекърва...

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 14:43 от Stella2021

Общи условия

Активация на акаунт