Anthelios на La Roche-Posay защитава от слънцето дори най-нежната и уязвима кожа

  • 9 981
  • 452
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 290
С много светла кожа сьм, и  много бързо изгарям. Преди години, когато нямаше толкова качествена слънцезащитна, ходенето на плаж си беше голяма мька.

# 166
  • ПЛЕВЕН
  • Мнения: 140
Предни години ми се е случвало да изгоря, но откато купувам слънцезещитни продукти от аптеката, нямам  проблем, а за децата  само 50ти фактор и  шапки . Слънцето е доста жарко в последните години и си трябва защита.

# 167
  • Мнения: 1 294
Моята кожа е много светла и ми се е случвало да изгарям на плажа. Никак ме е приятно. Винаги ползвам слънцезащитен крем с висок фактор, но въпреки това понякога се случва.

# 168
  • Мнения: 2 957
Имам слънчева алергия и  получавам червен сърбящ обрив. Старая се да се пазя и да покривам с дрехи чувствителните места, но за съжаление това е невъзможно за лицето.

# 169
  • Мнения: 5 250
Аз нямам проблем, но за съжаление синът ми има. Целите му ръце са с едни ситни пъпчици след разчесването им стават тъмни петна. За съжаление дерматолозите вдигат ръце, пробвахме какво ли не. Ситуацията се усложнява защото той е активен състезател по плуване и целогодишно е на открито в басейна. Все още търсим решение на проблема, ако някой има такъв ще се радвам да сподели.

# 170
  • Мнения: 1 882
Не съм получавала обриви и алергии, но кожата ми се зачервява бързо на слънце.

# 171
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Имам много бяла кожа и е доста чувствителна към слънчевите лъчи. Лесно изгарям, а ако не съм се намазала с крем - почва да сърби и да ме дразни.

# 172
  • Мнения: 610
Кожата ми е много светла и изгаря бързо, ако не ползвам слънцезащитен крем.

# 173
  • Мнения: 1 775
Не използвам ли слънцезащите, кожата ми веднага изгаря, а по лицето ми стават петна, които след това е почти невъзможно да изчистя, затова специално за лицето използвам кремове с висок фактор целогодишно.

# 174
  • софия
  • Мнения: 2 913
Много съм бяла, случвало се е да изгарям. Ползвам слънцезащита с най-висок фактор.

# 175
  • Мнения: 2 682
Въпреки че кожата ми е доста суха и през лятото понякога получавам сърбежи, не смятам, че са от слънцето, а по-скоро от високите температури и морския бриз. Сериозни проблеми не съм имала, но се опитвам да я поддържам дълбоко хидратирана.

# 176
  • Мнения: 76
Кожата ми е светла и щом я покажа на слънце става червена, пари и боли. Затова използвам 50 фактор

# 177
  • Мнения: 954
Кожата ми потъмнява, но в последните години ми се случва по-често  да изгоря.

# 178
  • Мнения: 81
Да случвало ми се е от слънцето кожата предимно на лицето ми реагира доста бързо зачервяване, сърбеж, понякога очите ми сълзят, използвам крем с висок фоктор и задължително шапка, на тялото реакцията е по-слаба, но предимно гледам да съм на сянка.

# 179
  • Мнения: 1 133
Да случвало ми се е. Появяват ми се кафеникави петна по кожата на ръцете и лицето.

Общи условия

Активация на акаунт