Anthelios на La Roche-Posay защитава от слънцето дори най-нежната и уязвима кожа

  • 9 974
  • 452
  •   1
Отговори
# 195
  • Монтана
  • Мнения: 694
Кожата ми е светла и лесно изгаря на плаж.

# 196
  • Мнения: 3 815
Изгарям, беля се, но когато получа слънчева алергия, представляваща дребен обрив по външната страна на ръцете и горната част на дланите значи много съм прекалила!

# 197
  • SF
  • Мнения: 21 167
Да, случвало ми се е да получа слънчева алергия, която се изразява в малки сърбящи пъпчици около колената, областта на деколтето. Много е неприятна. Много си я пазя и гледам да не гори, защото после се получават петна, бенки и остават трайни.
Много ми е важно да използвам добри слънцезащитни продукти като Anthelios  с висока защита.

# 198
  • Мнения: 3 911
Да, имам. Обикновено става на петна.

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Нямам алергия,  но кожата ми е много бяла и лесно изгаря.

# 200
  • Мнения: 543
Обичам да ходя на планина и ако не се защитя със слънцезащитен крем направо изгарям много лошо. Получавам много дребни пъпки и зачервена кожа, която хем боли хем сърби и чувството е ужасно !

# 201
  • София
  • Мнения: 251
Да, за съжаление ми се е случвало, обрив със ситни пъпчици, съпроводен със сърбеж по деколте, крака и сгъвките на ръцете. Изключително неприятно състояние, затова залагам само на качествена слънцезащита и умерено излагане на слънце в подходящо време!

# 202
  • Перник
  • Мнения: 726
Само два пъти ми се е случвало да получавам обрив от излагане на слънце. Обривът беше ситен и сърбящ, туширах го с охлаждащ гел за след слънце.

# 203
  • Мнения: 844
Имам много проблемна кожа и излагането на слънце води до обриви, зачервяване и жестоки изгаряния въпреки мазането с качествена слънцезащитна козметика.

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 247
Не ми се е случвало, гледам да се пазя от слънцето и да се грижа за кожата си!

# 205
  • Мнения: 786
Ставам цялата червена, случвало се е и да получавам слънчева алергия, затова много внимавам и винаги използвам слънцезащита.

# 206
  • Мнения: 910
Кожата ми е светла и лятото имам проблем с пигментацията - ставам на петна, дори и да използвам слънцезащитни продукти, които да ме предпазват от изгаряне.

# 207
  • Мнения: 4 571
Реагирам на слънцето като почервенявам. От години ползвам слънцезащита фактор 50 и шапка, но въпреки това вече имам пигментни петна по лицето.

# 208
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Кожата почервенява, започва да ме пари и сърби. Доста е неприярно.

# 209
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Случвало ми се е да се обрина от слънцето.

Общи условия

Активация на акаунт