Лошо?

  • 9 893
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 733
Правили ли сте целенесаначано лошо на човек, с котото сте били в интимни отношения?
Не може да го търпите, но не се развеждате/разделяте. Казвате му примерно, че ще сте заедно на нова година, но го оставяте сам в последния момент. Или вземате от него пари, които никога няма да върнете......
Днес в офиса имаше такава дискусия и аз се зачудих колко хора оправдаха такова поведение. Всеки трябвало да си търси интереса и да преебава другарчето, което си било виновно, че е глупаво...

# 1
  • Мнения: 4 961
Не. Не съм отмъстителен човек.
Разбирам хора, които реагират емоционално, но да таиш злоба, още повече към човек до теб и да планираш отмъщение. Не го разбирам, не съм се сблъсквала с такива хора и дано не ме сблъска живота.
Не разбирам удовлетворението, което биха получили ..

# 2
  • Мнения: 6 179
Всички мислят така докато те самите не се окажат от е*ната страна...

# 3
  • Мнения: X
А какъв е смисъла да правиш лошо на човек, с който продължаваш да си? Нали, ще направиш 3-4-5 номера и някоя вечер ще те извозва линейка?

# 4
  • Мнения: X
Не съм и не бих. Аз на човек, който не ми е никакъв и целенасочено ми лази по нервите не бих.
Но аз и не мога да стоя в таква връзка.

Като се разделях с БНД, нещо му се прецака скъпия нов телефон. В България още не бяха популярни, та рових из чужбински сайтове да видя дали мога да му помогна без да го носи на ремонт. Е оправихме го. Тогава той ми рече, че затова не иска да се разделяме, че търся винаги решение и съм по-умна от него. А определено не заслужаваше, че доста мизерийки ми направи.


Колкото и каквото да ми правят, най-лошото което мога да направя е игнор.
Не искам и не мога да стана като тях!!!

# 5
  • Мнения: 2 246
Не виждам никакъв смисъл в подобни упражнения. Злобата обикновено рикошира обратно.

# 6
  • Мнения: 4 961
Надяваш се, Папа Панда..да жегнеш някой, който отдавна не му пука за теб, но на теб ти:)Отчаян опит, да привлечеш внимание..

# 7
  • Мнения: 1 847
Не съм, но не би ми хрумнало да стоя във връзка в която не съм ОК и да си правим "мизерии"..какъв е смисъла ?
Всеки откъдето е и да се оправя.

# 8
  • Мнения: 19 981
Не. Това е знак за дребнавост на душата. Винаги съм ларж.

# 9
  • Мнения: 12 473
Не съм, и не бих. Но на мен са ми правили страшни мизерии.

# 10
  • София
  • Мнения: 28 676
Не съм, но не го изключвам в бъдеще.

# 11
  • Мнения: 18 594
Замислих се, не и съзнателно.Правили са ми , съзнателно.
Всъщност винаги съм се питала защо, страдала съм, защото не е честно.Сякаш животът е честност.
Това ми е бил проблемът ,защо не е честно.

# 12
  • Мнения: 4 961
Не съм, и не бих. Но на мен са ми правили страшни мизерии.
С цел ли, Уинг? Нарочно? Аз освен клюки и приказки зад гърба си ( и с това не мога да свикна да съм над) , а от близък човек целенасочено...

# 13
  • София
  • Мнения: 7 996
Не съм. Приключа ли емоционално, приключвам и комуникацията и изключвам човека от ежедневието и мислите си.

# 14
  • Мнения: 12 473
Не съм, и не бих. Но на мен са ми правили страшни мизерии.
С цел ли, Уинг? Нарочно? Аз освен клюки и приказки зад гърба си ( и с това не мога да свикна да съм над) , а от близък човек целенасочено...
Да, целенасочено.

Общи условия

Активация на акаунт