Предстои ми инсеминация - Тема No 29

  • 25 030
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 179
Дами, особено тези със стимулации, случва ли ви се да ви понаболва от някоя страна след овулацията? Обикновено ме наболва от дясно, че там е смотаната тръба и кистата, рядко от ляво, но сега вече 4ти ден си е една много лека перманентна болка от дясно.

# 16
  • София
  • Мнения: 353
Да. Мен ме боля миналия месец по същия начин точно от страната, от която се оказа по-големия фоликул. Според мен е нормално.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 179
Ми те уж бяха еднакви. Ок, няма да му обръщам внимание тогава. Много благодаря! Heart

# 18
  • София
  • Мнения: 11 779
Лекаря който ми прави ЦС каза че болката е от спукания фоликул, т. Е от течноста дето се излива, та споко от това е.

# 19
  • Мнения: 13
Мен също ме боля след двете инсета по няколко дни - повече от страната, от която бяха фуликулите.

# 20
  • Мнения: 57
Момичета, прегледът ми днес премина. Фоликулите отляво са спрели да се развиват, а този отдясно е станал 15мм. и надеждата се прехвърля на него. Утре в 23ч. трябва да си бия Ovitrelle и във вторник ще действаме в 11ч., като почти сигурно е, че ще правим и реинсеминация в сряда. 🙏🙏🙏 Дано всичко се развие, както трябва и това да е нашият опит!
Успех на всички ииии само положителни тестове и емоции! 🌹

# 21
  • Мнения: 5 179
Успех, Женя!

Имам въпрос покрай всичките инжекции - къде изхвърляте иглите? Аз мислех да я взема с мен на инсеминацията и да я изхвърля при биологичния отпадък в клиниката, но я забравих...

# 22
  • Мнения: 57
Благодаря, Inferiya! 🌹
Аз лично ги събирам в отделен плик и мисля да ги изхвърля всички в клиниката във вторник. За друго място не се сещам и аз.

# 23
  • Мнения: 13
Момичета, второто ми инсе е успешно. В петък - 17 ден след ову видяхме двете чертички 😊

# 24
  • Мнения: 5 179
Уоу! НИКИ! Поздравления! Добри новини за старт на деня Heart Eyes лека бременност до пухкав финал People Baby Дано повлечвш крак за всички ни YumYellow Heart

# 25
  • Мнения: 999
Честито, Ники!!!! Лека бременност!!! 🥰🥰🥰

# 26
  • Мнения: 57
Честито, Ники! Лека бременност и пухкав финал! 🌹 🤗

# 27
  • София
  • Мнения: 353
Честито, niki_el. Лека и безпроблемна бременност и много приятни емоции след това Simple Smile

# 28
  • Мнения: 28
Честито, niki_el! Лека и безпроблемна бременност ти желая! 😍 Можеш ли да споделиш в коя клиника и при кой доктор направихте инсеминацията? Благодаря!

# 29
  • Мнения: 13
Благодаря ви много Simple Smile Стискам палци всички скоро да видите двете чертички. Инсеминацията направихме в Щерев при д-р Савова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт