Слънце весело пече, чакам аз чертички две. ~бебеправене 392~

  • 29 332
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 170
Рейв,благодаря ти за страхотната тема,дано се напълни с много положителни тестове!!
Ние този месец още трябва да се пазим,но от другия стартираме с пълна сила!😁

# 16
  • Мнения: 764
Записвам се и аз в най-разбраната и подкрепяща темичка във форума. Благодаря за нея на rave и на Елислава за орисването Hug

Да попитам запознатите с поликистоза… понеже като разбрах за кистичките и реших, че положението с LH/FSH е много зле, изчаках да се върнем от морето и вчера пуснах някои хормони, като забелязвам, че FSH е дори над нормата.



Много ли е зле положението? До сега не съм била с резултат над нормите. В несъотношение - да, но над нормите не е било. Писах и в другата тема на Денис, но не се знае дали и кога ще отговори.

За Преподобна Стойна съм чувала много хубави неща преди и все си мислех да отидем, но бях забравила. Сега ме подсетихте и ще подканвам ММ да си направим една екскурзия до там, пък дано ни е на късмет.

# 17
  • Мнения: 581
Честита нова тема прекрасни момичета 🌊⛱🌞
Благодарности за орисването на Ели 💙 и старанието на Rave❤
Пожелавам хубаво лято и много +++

# 18
  • Мнения: 659
Честита да ни е лятната темичка! Гледам да не се включвам често да досаждам, но си ви следя и сте ми на сърце всички!! Много успехи на момичетата в процедури, на останалите нека лятото и безгрижието помогнат неусетно да се случи чудото!
Аз ви замервам с вече голямо 28седмично синьо, за който иска розово.. сори, следващия път 😅😅
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

# 19
  • Мнения: 2 906
rave благодаря за новата тема 🤗
Нека е на късмет за всички ни 🙂

# 20
  • Мнения: 2 629
И аз имах спукани фоликули, но не се получи. Не знам каква бе причината. 😔
Честита тема, момичета! Днес бяхме на лекар, фоликулчето се е спукало. Така че започва чакането 😀. За тези 7 месеца това е втория път за който знам, че имам със сигурност спукан фоликул. Дано се получи... Иначе трябва да отида на ехограф, че има вероятност да имам песъчинки в бъбрека, доктора каза задължително да обърна внимание. А ако не ми се е получило може да опитаме още до две инсеминации и вече инвитро..
   Да се включа и аз за ябълката. По Великден ходихме на Кръстова гора и там помолихме да ни четат молитва за рожба. След молитвата отчето ни даде една ябълка и ни каза на сутринта да я  делим на равно и на гладно я изяждаме. Ядат се включително семките и дръжката! Аз знаех за черква в Асеновград, в която правят точно това с ябълката, но не успяхме да отидем до там тогава.
 Стискам палци за всички ни и да се похвалим бързичко с положителни тестчета!!! ❤️❤️❤️

# 21
  • Мнения: 980
Cruella, знаеш че не винаги е сигурно, все пак не се знае дали е отцелен точният момент. Но надеждата  ми никога не умира!!! Така че стискаме палци и късмет!!!🥰🥰🥰

# 22
  • Мнения: 3 125
Честита нова прекрасна лятна тема! Да бъде пълна с положителни резултати! Много късмет на всички, които действат по процедури или вкъщи. 🍀 Тези, които почиват да имат страхотно лято и да се завърнат с нови сили, когато преценят! 🍀 Подарявам книгата Зачеването от
Елизабет Каткин
, на мен ми беше много интересна, ако някоя дама я иска,  нека ми пише! Иии ръся ви и аз със синичко 💙💙💙

# 23
  • Мнения: 702
Грабя си от прашеца 💙 благодаря ви прекрасни бъдещи мами, както и разбира се взимам памперсите на куклата на Рейвчето 💖!
Браво Алисън! Книгата е много хубава. Изчетох я на един дъх, благодарение на Кали ❤️ която направи същият жест!

# 24
  • Мнения: 681
Записвам се и аз със специални благодарности към Рейвчето за прекрасната тема и на Ели аза орисването. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 196
[bРейв[/b],благодаря за темата. Ако може ме добави към списъка МЦ 13.07 предполагаемата овулация на 27.07 МЦ/Тест 12.08.
Фън Благородно завиждам ,вече 3 месец на ам овулация ,само ЗФ,днес дойде вещицата и се наплаках като бебе ,така не бях плакала ,след тези фалшиви тестове много гадно го преживях .
Поне доктора е добър на сестра ми и е репродуктивен специалист . Днес ми назначи ,одеве пуснах ЛХ,ФСХ,Е2,Тестостерон,Андростендион, ДХЕА-С,17 ОХ Прогестерон .Пролактина на чист ден след 2 дни въздържание и 30 Мин лежане на гладно заедно с щитовидните хормони ,доктора е убеден че ще.открием проблема . Взе ми микробиология и ако е чиста след цикъл ще ми прави цветна снимка ,ако с хормоните ,тръбите всичко е наред,спеемограмата също била важна ,след 2 дни ще пусне в тази клиника след 4 дни въздържание,склони да пусне ,аз толкова плаках ,че и той се разплака и ме гушка доста,ако всичко навсякъде е добре ще направим стимулация и ще подпомогне овулацията с 2 инжекции . Само търпение и спокойствие . .Heart

# 26
  • Мнения: 980
Добре си се насочила Шенай към репрудоктивен. Щом си почнала с изследванията всичко ще си излезе и ще се подреди. Стискам палци!!! ❤️

# 27
  • Мнения: 1 102
Шенай, дойде ли ти окончалтено? Спомням си, че имаше вчера зацапване и се чудехме дали не е имплантационно? Късмет и кураж! Heart

# 28
  • Мнения: 196
Дойде  вещицата ,тази цветна снимка дали много боли ,кака каза като силен цикъл,но минавало бързо ако всичко е ок.

# 29
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 347
Само се разписвам, че пак изпуснах темата, после ще ви чета, видях че Елислава орисва. Simple Smile

Рокет, и ние сме намислили на Златолист да ходим, моят е ходил преди години с техните на разходка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт