Тест за овулация - въпроси / тема 13 /

  • 38 676
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 54
Добър вечер!
Преди да посетя лекар искам да попитам и Вас. Нормално ли е да имам овулация (проследено е всичко) 30 дни след като ми е свършила последната менструация?!
Възможно ли е да забременя при такава ситуация?

# 691
  • Мнения: 4 856
Да, възможно е. Може да е малко по-трудно да се забременее при нередовен цикъл, но ако следите овулацията и я хванете, със сигурност има шанс.
Иначе дали е нормално, по-скоро не. Лекарят ви какво казва, някакви изследвания направили ли сте? Потърсете причината, за да може да опитате да регулирате цикъла.

# 692
  • Мнения: 54
Да, възможно е. Може да е малко по-трудно да се забременее при нередовен цикъл, но ако следите овулацията и я хванете, със сигурност има шанс.
Иначе дали е нормално, по-скоро не. Лекарят ви какво казва, някакви изследвания направили ли сте? Потърсете причината, за да може да опитате да регулирате цикъла.

Обиколила съм толкова лекари, всичко изглежда наред, няма хормонален дисбаланс няма инфекции няма нищо… от както чи е дошъл цикъл на 13 години а сега съм на 27 цикъла ми е нередовен и проблемен, но медицински всичко е наред … няколко месеца е добре после се обърква после пак е наред … странна работа

# 693
  • Мнения: 4 856
Аз също съм с нередовен цикъл, два пъти забременях от раз. Стига да има овулация, има и шанс. Просто ще имате по-малко шансове в годината, отколкото жена с цикъл на 28 дни.

# 694
  • Мнения: 54


Здравейте, съжалявам,че писах в няколко групи, но нещо не съм спокойна …

Това са ми тестовете за ову  от днес уж “положителни” последния ми цикъл беше на 26.01 … възможно ли след бебе правене да забременея сега ?! 🥺🥺🥺

# 695
  • Мнения: 4 856
Я кажете в последната една година каква е дължината на цикъла ви. Ние нямаме тази информация.
Иначе според този тест, правете секс днес и утре, явно овулацията ви тепърва предстои.

# 696
  • Мнения: 92
Вчера чертичките бяха почти еднакви на 21 ден. Днес ми е 22 ден от МЦ,мога ли да забременея толкова късно?

# 697
  • Мнения: 1 755
При дълъг цикъл е възможно.

# 698
  • Мнения: 4 856
Вчера чертичките бяха почти еднакви на 21 ден. Днес ми е 22 ден от МЦ,мога ли да забременея толкова късно?

Какво значи толкова късно?
Можете да забременеете, когато има овулация.
Тестът е категорично положителен, така че овулацията ще настъпи в следващите 12-24ч най-вероятно.

# 699
  • Мнения: 54
Според вас 100% положителен ли е ?
Дава го в Premom че е . [/img]

# 700
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Според вас 100% положителен ли е ?
Дава го в Premom че е . [/img]
Не се вижда.

# 701
  • Мнения: 54
Според вас 100% положителен ли е ?
Дава го в Premom че е . [/img]
Не се вижда.

# 702
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Според мен е положителен! Успех!

# 703
  • Мнения: 92
Направих още един. Май май ще действаме. 😂

# 704
  • Мнения: 54
Здравейте,
Каква трябва да бъде базалната температура при овулация?
Моята е 37.2.

Общи условия

Активация на акаунт