Тест за овулация - въпроси / тема 13 /

  • 36 890
  • 734
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 319

Аз си чакам още пика....
16-ти ден от цикъла... За пеодължителност не мога да кажа колко е. Септември ми закъсня 13 дни. Инъче е около 31-35 дни

# 226
  • Мнения: 4 855
Щом понякога ви е 35 дни, то пикът може да е чак 19-20 ден. Продължавайте с тестовете.

# 227
  • Мнения: 319
Щом понякога ви е 35 дни, то пикът може да е чак 19-20 ден. Продължавайте с тестовете.
Да, правя. Имам леко подръпвания долу и леко напрегнати гърди... Ще видим. Последния път беше на 21 ден, макар че после ми закъсня много време.

# 228
  • Мнения: 23
Здравейте, за първи път си правя тестове за овулация, но доколкото виждам коментарите по-горе 2рата чертичка би трябвало да е доста наситена, а моята не се насища. Вчера беше почти равна на контролната и очаквах днес да е по-тъмна, но уви. Последните месеци цикълът ми е около 34 дни, днес ми е 21ви. Та въпроса ми е нормално ли е да има овулация въпреки,че чертичката не е толкова наситена.

# 229
  • Мнения: 4 855
Може да сте в изпуснали или тепърва да предстои. Може и този месец да нямате овулация. На кой ден започнахте с тестовете? Като казвате около 34 дни, какво точно имате предвид?

# 230
  • Мнения: 23
Тази година февруари месец имах фоликулярна киста и до август месец нямах цикъл и сега от август насам цикълът ми се появи, но е през доста по-голям период от време, както споменах 34/ 35 дни, а преди беше през 26. Миналия месец пробвах с няколко О теста(към 12ти 13ти ден), но бяха категорично отрицателни дори бледа черта не се появи. Въпреки, че сега тестовете не се насищат много си мисля, че наистина съм в овулация поради придърпващите болки долу. С тестовете започнах на 15ти ден, днес ми е 21ви.

# 231
  • Мнения: 4 855
Тоест вие след месеци без цикъл, ви е дошло Август и е бил 34 дни. Аз разбирам, че само един цикъл ви е бил толкова дълъг. Възможно е вече цикълът ви да се е върнал към нормалната си дължина и вие да изпускате овулацията.
При 34 дни цикъл, положителен тест сте щяла да имате около 18-19 ден, но разбирам, че не сте правили тогава тестове.
При 26 дни цикъл, положителен тест ще имате около 10-11 ден, обаче този месец сте почнала много късно и затова може да сте я изпуснала.
Приемете, че се правят много тестове при нередовен цикъл, трябва да започнете достатъчно рано и да не спирате, докато не видите положителен резултат.
Има и вариант да няма овулация, но това тестовете не могат да го отчетат, те отчитат само ЛХ.

# 232
  • Мнения: 23
Благодаря за бързия отговор! Остава само да чакам и да се надявам, че ще се получат нещата Simple Smile

# 233
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Мислите ли, че това е положителен тест за овулация?

# 234
  • Мнения: 4 855
Положителен е.

# 235
  • Добрич
  • Мнения: 114
Извинете, каква марка са тестовете?

Здравейте, момичета! Мислите ли, че това е положителен тест за овулация?

# 236
  • Мнения: 3
Прикачвам ви снимка, понеже не знам как точно се произнася

# 237
  • Мнения: 486
Извинявам се за глупавия въпрос , но ову всеки месец почти на един и същ ден ли е ? До сега винаги съм засичала ову с тестове на ден 17-18 при цикъл от 25-27 дни. Този месец ходих на фоликуметрия и ову беше на 10-11 ден.

# 238
  • Мнения: 4 855
Най-вероятно не я засичате правилно.
При редовен цикъл на 25-27 дни овулацията ще е съответно на 11-13 ден.

# 239
  • Мнения: 319
Някой ползвал ли е Lady test за овулация? Вобще имали ли сте положителен резултат? Аз направих експеримент с Lady test и Clear Ovu и на лейдито еееедвааам се забелязва черта, а на клеър си се вижда втора черта (не положителен, но се вижда наситена). Нещо ме съмняват тия лейдита.

Общи условия

Активация на акаунт