Тест за овулация - въпроси / тема 13 /

  • 38 683
  • 734
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 856
Изглежда, че пикът е бил на първи или втори.

# 211
  • Мнения: 102
На 1ви Ви е бил пикът. Тоест на 2ри, макс 3ти Ви е била ОВ. 😊

# 212
  • Мнения: 36
Благодаря ви много 💜

# 213
  • Мнения: 2 635
Здравейте момичета 🤗. Днес ми е 17ти ден от М? Правихме опити на 13ти, 14ти и 16ти ден. Днес си взех тестове за О, измерих си и БТ-36,6. Мога ли днес да направя тест за О 17ти ден ми е от М? Че миналите дни съвсем бях изключила да си купя. 😑🤦‍♀️Взех си на  О twip.

# 214
  • Мнения: 4 856
А колко дни ви е цикълът? Ако е над 32-33, добре, ама ако е по-къс, то няма смисъл.

# 215
  • Мнения: 2 635
28 дни 🤗забравих да напиша
А колко дни ви е цикълът? Ако е над 32-33, добре, ама ако е по-къс, то няма смисъл.

# 216
  • Мнения: 4 856
При тази дължина, овулацията ще е минала. Според мен е достатъчно, че стр правили опити на 13 и 14ти ден, тестовете бих ги запазила за следващия месец, ако не се получи този.

# 217
  • Мнения: 2 635
Много ти благодаря 🤗стискайте ми палци 🤗,че вече 7ми месец без резултат 🥺.

# 218
  • Мнения: 324
И за мен започва новия месец на 13-ти ден. Скоро ще има и положителен, усещам и тежест долу ниско. Инъче 6 м сме в опити и напусках всички изследванкя и се оказа, че трябва да сваля малко тсх инъче половите са ми наред. Моя мъж пусна спермограма, но не е много добра и започна да приема витаминки. Момичета... Ако св минат 6 м в проби запопвайте да търсите причина. Тестовете са си тестове, те може и да засекат пика, може и даа не го засекат. Полезни са за ориентир, но има причини поради, който нещата може и да не се получават, и трябва да се изключат. Успех на всички. Аз се записвам за новия месец въпреки лошата спермограма.

# 219
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета! Този месец за първи път правя тестове, опитвам се да спазвам инструкциите за тестване. С нередовен цикъл съм от както ми е дошъл за пръв път, между 33-38 дни, като винаги е по 6 дни кървенето.Имам детенце на 1г. и 9м., когато бях бременна с него вървеше една седмица назад, което наскоро разбрах,че значело,че ову е настъпила по-късно. В момента продължавам и да го кърмя (2-3 пъти на денонощие) което не знам колко влияе на цикъла. От 2-3 дни имам тъпа лека болка в единия яйчник и също така зърната ме болят, възможно ли е ову да настъпи по-късно? В календара се води,че трябва да е днес, но съдейки по тестовете определено не е. На моменти са по-тъмни,след това пак избледняват...

# 220
  • София
  • Мнения: 6 728
Аз знам, че горе долу трябва да ги правите в един и същ часови диапазон. В инструкциите пише от-до 15:00-20:00 (ако не бъркам) или поне на моя.

# 221
  • Мнения: 480
Да допълня I.R.:
1.часовият диапазон на повечето е 14 - 18ч.
2.редно е да са от една марка тестовете, за да могат да се сравняват

# 222
  • София
  • Мнения: 6 728
Пиша глупости за часа обаче 😁 от 10:00-20:00ч., но просто гледайте да е горе долу един час да не е в различни всеки ден. Сега прочетох Oview и поне там така пише.

# 223
  • Мнения: 4 856
Не е нужно да правите по три теста на ден, един следобед е предостатъчен. Купувайте си само една марка тестове, с тези различни тестове най-много да се объркате още повече.
Календара не го гледайте, щом не сте с особено редовен цикъл, този месец явно ви го смята като 35-дневен, но най-вероятно ще е по-дълъг.
С късна овулация сте, защото цикълът ви е дълъг. Пада се около 14 дни преди следващата менструация, при 38-дневен цикъл ще е около 24 ден.
Така като гледам тези дни ще имате положителен тест и 12-48ч след нещо ще е овулацията. Не винаги тестовете се насищат последователно, може на единия ден да е много бледа чертата, а на следващия да е положителен.

# 224
  • Мнения: 17
Много благодаря,за изчерпателният отговор Pistachio. Hug

Общи условия

Активация на акаунт