до кога да давам подсладена вода

  • 1 990
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
намали постепенно      от 4 месец е на 4иста вода и пие 4ай4етата без захар   

# 16
  • Мнения: 1 284
моят не иска вода без захар много кофти  Embarassed

# 17
  • Мнения: 8 917
Слад като не иска - не давай Peace

# 18
  • Мнения: 1 233
Ами аз я давах подсладена само първия месец.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 827
Аз не съм давала подсладена вода.

# 20
  • Мнения: 2 897
Синът ми започна да пие повечко вода относително скоро,когато кърменето намаля.Не съм подслаждала водата,не съм привърженик на подслаждането изобщо Naughty

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не съм давала подсладена вода,давала съм няколко банки гликоза (заради жълтеницата),

# 22
  • Мнения: 4 621
Давах подсладена само първите дни

# 23
  • Мнения: 6 164
Никога не съм давала подсладена. Като ожаднее ще пропие нормална. С нас така стана.

# 24
  • Мнения: 2 197
Някои деца пият вода, други - не. Ще се научи да я пие без захар, но постепенно, защото вече сте големи, трябвало е по-рано да го отучите. Аз давах подсладена вода почти 2 месеца, после спрях захарта изведнъж, но моята дъщеря обожава вода и пие с удоволствие. Давала съм и винаги вода, дори докато кърмех, защото според мен водата е необходима. След като аз пия по 3 литра вода на ден не виждам защо детето ми да няма нужда от вода.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 765
Не съм давала подсладена вода,давала съм няколко банки гликоза (заради жълтеницата),
И аз.

# 26
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз давах на малката подсладена вода до 1 годинка, а на бебчо все още давам подсладена но с половин лъжичка той много пие.Но пък всеки си има различно разбиране за водата. Peace

# 27
  • Мнения: 20
Аз давах до 3месец и постепенно започнах да намалявам захарта, първо с 1/4 л., после с 1/2 и така докато свикне.

# 28
  • Мнения: 8 505
Няма нужда да я подслаждаш.Не е и имало.

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Няма нужда да я подслаждаш.Не е и имало.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт