На море в Гърция 2021 - IV

  • 40 617
  • 799
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 11 999
И нас ни обраха. Взели са чантата на мъжа ми, за щастие вчера след границата не прибрах личната му карта, където й е мястото, та поне тя е налична.
И за още по-голямо щастие не са взели кучето.
Моята чанта не са я открили и нямаме проблем да се приберем утре.

# 496
  • Мнения: 7 640
.....
Обмислям източния бряг на Пилио. Знам какви са пътищата. Предишния път прегряха спирачките при спускане на първа предавка. На такива места не съм аз шофьорът, а мъжът ми е готов по всяко време да кара там.
Бяхте полезни с дискусията за прословутия Завой, интересно беше и за нас, хем колата е тип ван😁
Източното крайбрежие е много красиво, пусто морето беше като подивяло, супер бурно, в контраст с тепсията от Запад.
ЕлиТ ❤️

# 497
  • Мнения: 4 572
Много съжалявам, Змия.

# 498
  • Мнения: 468
Еее, срамота! 😒 Змия, лек път на връщане!

# 499
  • София
  • Мнения: 1 722
Змия, това къде и как?

# 500
  • софия
  • Мнения: 25 486
Еееее, гадост! Добре, че документите са у вас.
Няма да стъпя в Северна Гърция. Спокойствието и свободата да си оставим безпризорни вещите е друг аспект от идването ни тук.

# 501
  • Мнения: 1 405
Съжалявам, Змия!
Важното е, е сте добре !
Лек път наобратно!

# 502
  • Мнения: 12 049
Змия, съжалявам. Много неприятно. За съжаление все по - често се появява подобна информация. Още преди години обраха мъжа ми   два пъти.

# 503
  • Мнения: 7 640
.... Спокойствието и свободата да си оставим безпризорни вещите е друг аспект от идването ни тук.
Абсолютно, потресаващо е да чуеш такова нещо. Знаеш, че престъпност съществува, но като не я виждаш, я забравяш

# 504
  • София
  • Мнения: 11 999
Змия, това къде и как?
В един пущинак на изток от Офринио.

С изключение на миналата година почти всеки уикенд изкарвахме някъде в Северна Гърция. Май ще се наложи да преосмислим концепцията.

# 505
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
Мдаа, районът на Офринио, Орфано и подобни. Преди 3 години ни разбиха колата на един бийчбар там. Не виждахме само задното стъкло и си намерихме част от багажа струпан на купчина на земята до колата.
Общо взето, от тогава избягваме района.
Съжалявам, Змия! Поне документите са ви налични.

# 506
  • София
  • Мнения: 11 999
И ние не сме идвали насам досега. Този път го избрахме, защото тук не беше отбелязано наличие на медузи.

# 507
  • софия
  • Мнения: 25 486
.... Спокойствието и свободата да си оставим безпризорни вещите е друг аспект от идването ни тук.
Абсолютно, потресаващо е да чуеш такова нещо. Знаеш, че престъпност съществува, но като не я виждаш, я забравяш
Вчера минахме покрай сергии за плодове и зеленчуци по пътя. "Затворени" само със зелена прозрачна мрежа и всичо подредено като за продажба. На обществения паркинг коли с полуотворени прозорци.
Съжалявам, змия! В подобни случаи без свян пожелавам откраднатото да се даде за лекарства, за да не съм твърде крайна.

# 508
  • София
  • Мнения: 14 724
И ние не сме идвали насам досега. Този път го избрахме, защото тук не беше отбелязано наличие на медузи.
Голяма гадост. Има пост във ФБ групата от преди малко за обрани хора в същия район. Влезли през прозореца на банята. Явно върлува някаква банда там.

# 509
  • Мнения: 8 533
Здравейте, има ли някой почиващ в Халкида на остров Евия? Имат ли вечерен час в Гърция? И дали ще ни налагат карантина, ако отидем? Много различни мнения слушам и се отчайвам,а искам да си ходим на почивка там.
Братовчетка ми е женена там и ще я попитам

Общи условия

Активация на акаунт