НПМГ - тема 6

  • 46 976
  • 770
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 7 076
Големите си пазаруват от топлата витрина на Била, мисля. Има пекарна с кроасани, сандвичи...
Имаше и стол, но дали все още работи, не знам.

# 226
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Преди ДО можеше да си носят храна и да я хапват с стола.

# 227
  • София
  • Мнения: 17 592

meggyv, от коя младост си я карала до мл. 4 - от 1, от 2? В смисъл - близо до 88 ли сте или как?

# 228
  • Мнения: 753
Моят бъдещ деветокласник предпочита да си купува храна от стола в училище - имало много хубави сандвичи, според него - големи и вкусни. В началото ходеха групово до Била, но напоследък май предпочитат стола.

# 229
  • София
  • Мнения: 8 288
И лавката в училище се одобрява  напоследък.

# 230
  • Мнения: 29 845
Има ли стол в училището с готвени храни или е тип лафка?

# 231
  • Мнения: 753
Има ли стол в училището с готвени храни или е тип лафка?
Доколкото разбрах от детето, било и двете. Стол и лафка в едно. Имало готвени храни.

# 232
  • Мнения: 11 771
Стол и лафка в едно. Има плодови салати, сандвичи, кисело мляко с мюсли и май няма много вредни неща. От готвеното не знам какво има, но има.

# 233
  • София
  • Мнения: 7 076
В хубавите времена, когато децата ходеха на училище, а ние на родителски, съм виждала разлепено седмичното меню на стола на няколко места в сградата. До края на 2019 имаше работещ стол със сигурност, но как стоят нещата сега, в ситуацията на празни училища и несигурност, не знам.

# 234
  • Мнения: 7 305
За краткото време, в което беше на училище, бъдещия деветокласник споделяше, че сандвичите са доста големи и вкусни: с кюфтета, с пилешки хапки, луканка и шунка, салати и сосове.Цена- около3-4лв. Ходеше по-рано умишлено, защото се събираха и обядваха със съученици. Казваше, че може да си носиш храна от вкъщи или от Билла и да хапваш там.

# 235
  • София
  • Мнения: 1 016
И моята дъщеря е почитател на храната в лавката. Всяко междучасие ходят да похапват. Сандвичи, салати, картофки, всичко било много вкусно.

# 236
  • София
  • Мнения: 894
Петокласниците също ли ще започват часове от 7.30 ч. сутрин?

Може би най-добре е да се обадите в училището и да попитате. Ако имат информация, със сигурност ще ви я дадат.

Относно храната - понякога синът ми, заедно с още 1-2 деца си правеха поръчка през някой сайт за доставка на храна  с фиксиран час началото на голямото междучасие и си ги взимаха пред входа на училището.

# 237
  • Мнения: 51
Как мислите, колко лв дневни ще ги оправят да се нахранени, особено момчетата? Вкъщи яде с 4-5 филии хляб на едно ядене и скоро пак е гладен, ама понеже е все навън и не му стигат дневните, го гледам, че е изхърбавял 😆 А в училище не мога да му казвам, ми като не ти стигат парите, прибери се вкъщи, има готвено 🤣

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 10:19 от milenabgmama

# 238
  • София
  • Мнения: 7 209
...Казваше, че може да си носиш храна от вкъщи или от Билла и да хапваш там.
От няколко месеца в района се появи и магазин ДАР, по-близо е до НПМГ и предлага по-вкусна и по-разнообразна сготвена храна на малко по-ниски цени от Билла. Не знам дали децата са се ориентирали и са го открили вече.

# 239
  • Мнения: 17
Някой, ако може да сподели в часовете по физическо има ли изисквания за екип.бяла тениска или нещо подобно

Общи условия

Активация на акаунт