Избелващ прах за зъби ???

  • 20 468
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Вярно е, че е много евтин, аз затова се усъмних...А иначе си има упътване!  Wink

# 16
  • Мнения: 431
Аз си купих паста за зъби избелваща Pearl Drobs .На нея е написано с големи букви Holliwood Smile , но трябват 3 седмици за да има някакъв ефект . А иначе струва 6,75лв.
Ползвал ли е някой това чудо .
Аз я ползвам тази паста , но едва от една седмицаи немога да кажа нищо. На мен ми я препоръчи брат ми който е много доволен и кажа че имало ефект, но ще видим  Thinking

Аз си купих паста за зъби избелваща Pearl Drobs .На нея е написано с големи букви Holliwood Smile , но трябват 3 седмици за да има някакъв ефект . А иначе струва 6,75лв.
Ползвал ли е някой това чудо .
Тази паста от аптеките ли я купихте?
Да от аптеките се купува .

# 17
  • Мнения: 185
аз ползвам такъв прах от 8-9 год. ,препоръ4а ми го зъболекар,който ми по4исти зъбите,като поддържащо средство.Каза ми ,4е е силно абразивен и в на4алото трябва да се ползва да кажем веднъж на 1-2 седмици,а после 1-2 в месеца.Слага се след измиването на зъбите и се търка около 1-2 мин.Няма да ти окапят зъбите,ако това те тревожи,поне моите още не са,мисля,4е помага,особенно при мен-аз съм пуша4ка.Ами това е  bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Моята зъболекарка казва, че избелващите пасти за зъби са много агресивни и не трябва да се ползват повече от 2 пъти в седмицата, макар че пише, че стават за всекидневна употреба. Според нея в никакъв случай всеки ден.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 044
Скапва емайла на зъба този прах-питай всеки свестен зъболекар ще ти каже

# 20
  • София
  • Мнения: 1 456
Ще рискувам да задам много тъп въпрос, не ми се смейте, моля ! Засичам една реклама на ВС Телешоп - едно апаратче, слага се някакъв гел , и после на зъбите за 20мин, и зъбите се избелват.... Никога не съм гледала сериозно на ВС Телешоп, но така ми се иска това да действа!!! Та въпросът ми е дали някой го е поръчал това или е чувал нещо?

# 21
  • Мнения: 431
Това нещо за първи път го чувам  даже и не съм го гледала  Thinking, но много ме съмнява  newsm78 Ще бъде хубаво ако е истина

Общи условия

Активация на акаунт