◯‍◯‍◯‍◯‍◯ * XXXII ЛОИ - Токио 2020 (23.07 - 08.08.21) * - Светът е олимпиада 🥇 🥈 🥉

  • 45 946
  • 1 112
  •   1
Отговори
# 150
  • MJF
  • Мнения: 8 594
Полша- Иран  на запис ще ги видя. Щом казваш включвам и Италия -Канада в сметката. Аз се възрадвах на американските ми любимци- добре играха.
Мда, дълъг тайбрек се получи Полша-Иран, със сетни сили караха до края и двата отбора. 23:21 завърши , мда.
Аз съм пас на женски волей та утре по тоз спорт съм в почивка. Ще наблегна на спортната гимнастика с дамите.Smile

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 22:14 от Шошулчо

# 151
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 910
О, тогава изтървате супер мачове при жените: Русия - Италия, САЩ - Аржентина, и особено Китай - Турция.

# 152
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
Бе тез в Иран с Ко ги хранят,не знам.
Е и на фехтовка иракчанин отвял немеца!
Попържвам.

Дяволо-да,Перес, благодаря ти.
Шошулче-Ей тъй Юзуру да палне огънчето и Браян Орсър да бяга край мантинелата.:satisfied.

Дяволо, благодаря за труда ти,здраве на ръцете за програмата.Но почивай вече,
Ние ще прегледаме какво къде от линковете.
Само в ден дето имаме много надежда-като худ.гимнастика,можеш да болднеш с големи букви за деня,да не забраймИ.

# 153
  • София
  • Мнения: 27 188
Фантастична Антоанета Костадинова и първи медал за България! Simple Smile
Уф, водеше почти през цялото време, включително и преди последния изстрел с 5 десети от точката, но нервите не издържаха и стреля деветка, а рускинята, Виталина Бацарашкина прасна 10.4
Реално с последните си два изстрела, Виталина от трето място отиде на първо и взе златото, а китайската супер фаворитка, която счупи и световния рекорд остана с бронза.
Малко нагарча изпуснатия златен шанс за първо злато от 13 години за България, но това е първи голям медал за Тони от световни или олимпийски игри, така че успеха е огромен.

Честито! Simple Smile

# 154
  • София
  • Мнения: 3 787
Много се зарадвах като разбрах. Честито на Антоанета и на всички нас.
Сега ще въртя каналите къде ли са го давали, за да го гледам

# 155
  • MJF
  • Мнения: 8 594
Eeee браво на Антоанета Костадинова, голямо браво. Аз съм абсолютен профан във всякакви спортове с биене и стреляне. Съвсем не ги гледам. Но ето, щом това ѝ е най-добро класиране на големи форуми ..... голямо браво на Антоанета Костадинова!


AIDA_N , за женския волей. Както казвам: "Може да ми стане интересен ако спуснат малко по -ниско мрежата иначе не." Blush Периодично  пробвам но нещо не ми се получава. Последно цял мач изгледах на Рио 2016 - единия отбор помня че беше Китай, полуфинала или финала там.

# 156
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 910
Честит ни български медал!!!
Може да ви се стори странно, за мен не толкова, но снощи сънувах, че Тони печели точно сребърен медал.... Blush

Шошулчо, бивша волейболистка съм, затова не пропускам мачове. Щом не те влече да гледаш това, все пак има още 45 олимпийски спорта Smiley

# 157
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
Медааал!
Честито! Какво хубаво начало на деня!
Дяволо,не се кахъри.
Както и по-напред писа,психика и нерви, вълнение.
Браво на момичето ни!
И чайнатаун след нас,Ади битти.

Aida_N- още сънувай,душе пророчески така,
И по- златничкУ...Joy
Сега да видим коя съседка да събудя за кафе,да се фуклява,че преди тях имаме медал
хи-хо,хи-хи.

# 158
  • SF
  • Мнения: 21 242
Здравейте,
знаете ли кой облича нашите спортисти в Токио 2020? Отново ли Агресия?

# 159
  • София
  • Мнения: 11 989
Мария Гроздева не трябваше ли също да стреля?

# 160
  • Мнения: 2 070
Дали са го давали по Евроспорт да си го върна?

# 161
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 910
Мария Гроздева не трябваше ли също да стреля?
Стреля, но не се класира за финала.

# 162
  • Мнения: 741
Мария Гроздева не трябваше ли също да стреля?
Не успя да влезе във финала. Дано стреля по-добре на 25 м.

# 163
  • SF
  • Мнения: 21 242
Къде го гледахте? Мога да си го върна.
В тежестите имаме ли участник днес?

AIDA, и аз съм бивша. (Левски)

# 164
  • гр. София
  • Мнения: 1 586
Сега по бнт 3 дават точно как е спечелила. Голямо напрежение, въпреки, че вече знам.

Общи условия

Активация на акаунт