Мами в Италия - част 25

  • 14 422
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
Айде де......моля вииииииииииии newsm03

# 16
  • Мнения: 6 167
Ето ме и мен!

От 2 дни си правя сайт, та много не влизам в темата...
честита нова такава, егати бодрата смяна сме, супер!

А и няма много интересни неща около нас.
продължават моите ангажименти с мойто свеки сладко
като една стоножчиюа  е с тези стампелли, сладурка.

имаме готови нарове в двора, но не съм фенка аз на тоз плод
но знам, че се прави сос за пилешко, но незнам как newsm78

за хемороиди гледам се говори... неам опит))

правя планове и за коледа. списъчета разни, мечти...

Веселина МН, незам нищо за Виченца. Съжалявам, не мога да съм ти от полза.
но на мен всичко в Италия ми харесва, та... и Виченца също Mr. Green
какво ще работите? знаете ли!?


# 17
  • Мнения: 2 427
Феямка,естествено,веднъж да родя и се почва с гимнастиката!!! Wink
Веселина,и аз не бих могла да ти бъда в полза,дори не знам къде в италианската география се намира това... Confused

# 18
Еми доколкото разгледах картата в интернет която открих на Италия ,  Виченца се намира близо до Padova, Verona, Venice.
Имаме един роднина там който ще ни помогне да си намерим работа и квартира.
Нужна ми е просто информация дали имаме шансове въобще да работим горе долу добре заплатена работа без работна виза.  Simple Smile
Иначе от това което чета от вашите разговори момичета ми става ясно че вие много добре си живеете и сте щастливи , но не ви ли липсва България, и българската гостоприемност:)
Благодаря ви , за отговорите  Grinning

# 19
  • Мнения: 714
Извинявайте за безпокойството, но имам въпрос към всички вас мами в Италия. Аз не съм все още майка но дай боже след някоя друга година и аз да стана.Въпросът ми е за Италия, и по точно имали някой от вас във Виченца, ЗАЩОТО СЛЕД 10-15 ДНИ ЗАМИНАВЕМЕ С ПРИЯТЕЛЯТ МИ ЗА ТАМ ЗА ДА РАБОТИМ, И МНОГО  бих искала да ми споделите за вашите наблюдения за този град,и дали има доста българи там.   newsm78 Ще съм много благодарна на всеки който ми разкаже нещо повече....

Здравей,
Виченца е хубав и спокоен град, намира се във Венето. Когато се говори за любимия ми град не мога да остана в мълчание  Simple Smile Известен е уж, че там ядяли котки  Wink мен ако питаш имат хубав местен специалитет биголи алла папера ( с патица де  Wink)
Хората са по-приятелски настроени от изродите в Бергамо, абе изобщо хубаво е. Българи не знам дали има, но е пълно с украинци и румънци, по улиците се чува повече руска реч, отколкото италианска. Мислила към за евентуално преместване там, защото ми харесва.
А, забравих да кажа, че панаира на златото във Виченца е световно известен, наричат също така Виченца златарницата на Италия, цялата индустриална зона на Виченца е пълна ателиета за злато.
В двореца/музей има неоценима по художествена стойност изложба на руски икони, датиращи от 10 век н.е.
Надявам се да съм била полезна  Peace

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 15:04 от donna volante

# 20
  • Мнения: 2 804
Ето ме и мен .
Добре дошла на Веселина !
Ми аз пък хич не съм очарована от Виченца !
Живях на около 40км от тоя град 8 месеца и всяка седмица ходехме до там .
А и хората там не ми харесаха ама хич , ни италианци ни араби ни сърби ни българи щот с такива имахме връзки там .
Наемите са високи и работа не че има много , но се намира .
А за такива без документи също се намира .
Аз даже раждах Самира там в тая провинция в Thiene

# 21
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Здравейте на всички мами Laughing Hug  bouquet
Може ли една леля да се вмъкне за малко при вас Flutter Hug Peace

# 22
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен!!!

Супер е като си говорим...направо ми липсваше лафа!!!

Влади,герой е твоя Фло...аз все си мисля,че не е преживяване за мъже,а пък и фотоапарат или камера  Naughty моя беше тръгнал да ме снима преди операционната и не успях да стана иначе някой шамар щеше да си отнесе  #2gunfire

Сонита,ако мъжете трябваше да раждат човешкия род щеше да изчезне напълно   Rolling Eyes

Дессинка,айде къде се изгуби....сега магистратура ли записа?

ВеселинаМН, аз никога не съм била във Виченца и не знам ни6то за нея!Ще ви е весело и хубаво ако успеете да си намерите работа и да си оправите документите...после всичко е по-розово!Италия е прекрасна страна и манатлитета не е много по-различен от този в Бг!!!Все пак са южняци и не са негостоприемливи!Успех и ще те чакаме да се включиш пак  Peace

Айде да пошетам малко  bowuu





# 23
  • Мнения: 714

Италия е прекрасна страна и манатлитета не е много по-различен от този в Бг!!!Все пак са южняци и не са негостоприемливи!Успех и ще те чакаме да се включиш пак  Peace



За това можем да поспорим .... или просто заповядай в дзона бергамаска и искам пак да те чуя относно гостоприемството и дружелюбността.

# 24
  • Мнения: 3 388

Италия е прекрасна страна и манатлитета не е много по-различен от този в Бг!!!Все пак са южняци и не са негостоприемливи!Успех и ще те чакаме да се включиш пак  Peace



За това можем да поспорим .... или просто заповядай в дзона бергамаска и искам пак да те чуя относно гостоприемството и дружелюбността.

хахахха, те и кореняк миланезите не падат по-долу!

# 25
  • Мнения: 1 049

Италия е прекрасна страна и манатлитета не е много по-различен от този в Бг!!!Все пак са южняци и не са негостоприемливи!Успех и ще те чакаме да се включиш пак  Peace



За това можем да поспорим .... или просто заповядай в дзона бергамаска и искам пак да те чуя относно гостоприемството и дружелюбността.

хахахха, те и кореняк миланезите не падат по-долу!

Trieste също  Tired

# 26
  • Мнения: 3 425
Лелее,такива ли сте на север  #Crazy значи никакво обобщаване вече....в Ливорно са доста дружелюбни хората...апарте ке има голяма доза лицемерие,но то пък къде няма  Rolling Eyes


# 27
  • Мнения: 1 049
Иначе от това което чета от вашите разговори момичета ми става ясно че вие много добре си живеете и сте щастливи , но не ви ли липсва България, и българската гостоприемност:)

повечето сме омъжени за италянци  и нещата стоят по друг начин  Peace не всичко което блести е злато както казва баба ми  Peace

# 28
  • Мнения: 191
Иначе от това което чета от вашите разговори момичета ми става ясно че вие много добре си живеете и сте щастливи
повечето сме омъжени за италянци  и нещата стоят по друг начин  Peace не всичко което блести е злато както казва баба ми  Peace
Напълно подкрепям.
Нещата от вън могат да изглеждат съвсем разли4но. Само да припомня 4е има и доста моми4ета, които си търсят работа, и въпреки вси4ко - опит, квалификации, и т.н. - не се намира. 

# 29
  • Мнения: 3 388
Иначе от това което чета от вашите разговори момичета ми става ясно че вие много добре си живеете и сте щастливи
повечето сме омъжени за италянци  и нещата стоят по друг начин  Peace не всичко което блести е злато както казва баба ми  Peace
Напълно подкрепям.
Нещата от вън могат да изглеждат съвсем разли4но. Само да припомня 4е има и доста моми4ета, които си търсят работа, и въпреки вси4ко - опит, квалификации, и т.н. - не се намира. 


Абсолютно вярно. Аз съм омъжена за италианец и за мен е трудно с работата-образование, езици, квалификации, но пак е трудно. Затова съм се захванала с части работи, виждам че има доста повече възможности по този начин. Иначе работя и по различни проекти, пак отскоро, финансирани по европейски програми или не, но това не е основно занимание, засега, в процес на звилуппо, както се казва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт