Токсична или трудна връзка?

  • 14 446
  • 379
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 29 846
И аз смятам, че много я е търпял. Като не става, не става.... И двамата си поемат по пътя и си търсят хора, които споделят вижданията им.
Такива уклончиви отговори на важни въпроси не мисля, че са полезни за никого.

# 241
  • Мнения: 36 059
защо нападате момъка? някоя го върти 6 месеца, но ТОЙ е грешен, защото е пробвал да помисли, поанализира и поговори с нейно величество недосегаемата девственост?

# 242
  • София
  • Мнения: 12 906
Не е той грешен, ама сам си е виновен, че стои, и се мъчи да я промени. Като вижда, че не става, си съкращава загубите и приключва.

# 243
  • Мнения: 36 059
за това, че стои 100% съм съгласна, че не си струва

# 244
  • Мнения: 6 239
И друго ми прави впечатление, на за първи път в този форум и по принцип. Смята се, че който мисли, анализира, опитва се да гледа трезво на нещата и да установи причините за дадените проблеми, той се приема, че не е влюбен. Или иначе казано, щом си влюбен трябва да търпиш всякакви безумия и издевателства върху себе си. И после се чудим защо има теми от рода- "Той ме смазва от бой периодично, ама иначе е добър човек и аз го обичам, за това стоя при него".

# 245
  • Мнения: 29 846
Да, да, мерси аз викам на такваз либоф!!!

# 246
  • Мнения: 2 003
Продължаваме с коментарите, но би трябвало авторът да е предприел вече нещо, минаха няколко дни. Дори да се дистанцира от нея, тя ще каже, че е същият като другите, така ще се оправдае.
Аз мисля все пак, че го използва за приятел, приятно му е с него, но не го харесва физически. Не мисля, че авторът сам си внушава, че са гаджета, защото ако не беше така момичето щеше да го отблъсне веднага,а тя мълчи и чака да мине скандала...

# 247
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 090
При всички положения тя не е влюбена. Той много добре разбира, че тя няма никакви чувства към него... Влюбен човек не се държи така. Минали са цели 6 месеца. Надява се на някакво чудо ли, какво?!

# 248
  • Мнения: 2 003
При всички положения тя не е влюбена. Той много добре разбира, че тя няма никакви чувства към него... Влюбен човек не се държи така. Минали са цели 6 месеца. Надява се на някакво чудо ли, какво?!
Надява се с времето, като прави жестове тя да го хареса, но очевидно не върши работа. Първоначално затова беше пусната темата - реши, че проблемът е в него и може да получи отговор как да я спечели.

# 249
  • Мнения: 588
"мисля, че няма толкова акъл за да води играта", "А има толкова примери за подръжание наоколо, за какво не взима пример от тях? Просто не и идва от вътре", " Точно за това печели почивка  онова дръпнато отношение, което да и светне лампичката, че нещо куца в нея", " Интересното е че всички приятелки са сексуално активни и наливат акъл ама...". Това са все цитати на автора. Всъщност, като те чета имам чувството, че токсично е твоето отношение и изобщо не се изненадвам, че мацката реагира така спрямо теб. Остави момичето да си намери нормален мъж Simple Smile
Денка ко става бе мен, отдавна не си се включвала с твоята безоблачна връзка да кажеш какво става. Шегата настрана.
Първо, искам да поздравя автора, че е търпелив, не се отказва и не е като масата, на които ако им се откаже на първа среща и дим да ги няма. Обаче шест месеца са наистина много. Травмата, която има наистина е неприятна, но ако се чувства привлечена и ако има чувства ами трябва да направи така че да те зарадва. Ако не - просто да не ти губи времето. Що за егоизъм. Мисля, че най-доброто е да й дадеш срок в който да се действа и ако не се получи да продължиш напред, търсейки си щастието другаде.

# 250
  • Мнения: 3 922
Почти със сигурност го будалка за опита за изнасилване. Чак пък такава "травма" при положение, че нищо не е станало?

# 251
  • Мнения: 2 003
Не се знае на каква възраст е била като е станало. Имаше една потребителка, в една тема сподели, че като се връщала от училище попаднала на мъж, който си свалил гащите пред нея, ако не се лъжа били са в асансьор, побягнала при баща си и му казала, а той й се скарал, защото имало риск да доведе този тип в апартамента. Жената обясняваше, че това й е оставило травма, после ходила на консултации.

# 252
  • Мнения: 27
Здравейте, продължавам да следя темата и търся различни гледни точки, всяко мнение до тук е от значение. Предприети са някакви действия и от двете страни, като е изяснена голяма част от нещата. Всичко стана без отдръпване, ултиматуми и прочие, а с говорене и обсъждане. На думи има чувства и ще се постарае да преодолее травмата, да видим дали с времето ще се докаже.

# 253
  • Мнения: 29 846
А даде ли някакви конкретни насоки, по които работи и как ще се развие връзката ви или просто обеща, че ще се постарае?

Ти си знаеш, разбира се.

Аз лично не бих влагала повече време и усилия в това.

# 254
  • Мнения: 2 003
Важното е, че са коментирали. Сега като има търпение, да почват лека полека - допир, докосвания и т.н., хубаво би било и психолог, но вече зависи от момичето.

Общи условия

Активация на акаунт