Токсична или трудна връзка?

  • 14 472
  • 379
  •   1
Отговори
# 225
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 273
Авторе, упорит човек си. Щом още имаш надежди...
Надеждите се губят малко по малко още от написването на темата и след толкова изписано от хора като Black Cat, rf22, happy doc и др. за които искрено благодаря!
По принцип съм от хората, които не се отказват просто така от нещо, което искат.
Скрит текст:
Aвторе- а ти досега сериозна връзка имал ли си, и колко продължи, ако е да?
Да, най-дългата от която беше 4 години.
Да де, въпросът е защо толкова силно го искаш това, което от самолет се вижда, че няма да го имаш?!
Ти някакво самочувствие, достойнство в крайна сметка нямаш ли?

# 226
  • Мнения: 27
Доколкото разбрах, авторът е имал други връзки, в които се е оказвал лъган. Може би затова си харесва момиче, което се дърпа, твърди, че е девствено (тоест, смята я за невинна), в същото време е мило и свито, и т.н. Явно очаква, че тя няма да е като другите, но просто е сменил един проблем с друг.
Все такива ги намирам явно хаха
Право в десетката! На всичкото отгоре и изневери. Въпреки, че за връзката и човека давам всичко от себе си!

# 227
  • Мнения: 7 560
Виж, за мен най- реалното, което можеш да направиш е ,да се отдръпнеш.  Спри да влагаш там, където няма да получиш нищо. Просто го проумей и продължи напред

# 228
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 273
Доколкото разбрах, авторът е имал други връзки, в които се е оказвал лъган. Може би затова си харесва момиче, което се дърпа, твърди, че е девствено (тоест, смята я за невинна), в същото време е мило и свито, и т.н. Явно очаква, че тя няма да е като другите, но просто е сменил един проблем с друг.
Все такива ги намирам явно хаха
Право в десетката! На всичкото отгоре и изневери. Въпреки, че за връзката и човека давам всичко от себе си!
Хм, това "всичко" е време да го редуцираш.
Проблемът май е в теб да ти кажа - давай по-умерено сякаш. Раздавай се там, където си заслужава, преценявай къде си заслужава.

# 229
  • София
  • Мнения: 13 145
Доколкото разбрах, авторът е имал други връзки, в които се е оказвал лъган. Може би затова си харесва момиче, което се дърпа, твърди, че е девствено (тоест, смята я за невинна), в същото време е мило и свито, и т.н. Явно очаква, че тя няма да е като другите, но просто е сменил един проблем с друг.
Все такива ги намирам явно хаха
Право в десетката! На всичкото отгоре и изневери. Въпреки, че за връзката и човека давам всичко от себе си!

Човек няма лошо да дава, и аз съм такава, но трябва да се научи и да взима. И то да взима, защото заслужава, и защото е нормално другият човек да иска да му дава, а не защото смята, че е дал достатъчно, и е време и той да получи. Или по-просто казано, трябва взаимност и тя трябва да идва естествно и за двамата. Няма ли я, просто няма смисъл. Хабиш се за някого, който не просто не оценява, а вероятно не иска и не се нуждае от това, с което го заливаш по собствена инициатива. Иначе лъжи, изневери, кофти връзки, се случват на всеки. Не се опитвай да свръхкомпенсираш със следващия човек, да търсиш другата крайност и т.н, просто прави подбор и търси уважение.

# 230
  • Мнения: 27
Виж, за мен най- реалното, което можеш да направиш е ,да се отдръпнеш.  Спри да влагаш там, където няма да получиш нищо. Просто го проумей и продължи напред
Виждал съм го дори от началото като мисията-невъзможна, но някъде по пътя изгубих нишката. Нищо, дето се вика обеца на ухото и малко опит, всъщност доста кофти опит.

# 231
  • Мнения: 7 560
Всяко такова сътресение е опит и със всеки следващ път, ще знаеш все по- ясно какво искаш и какво заслужаваш. Просто не губи вяра в себе си.

# 232
  • Мнения: 27
Всяко такова сътресение е опит и със всеки следващ път, ще знаеш все по- ясно какво искаш и какво заслужаваш. Просто не губи вяра в себе си.
Благодаря за милите думи Heart Благодаря и на всички останали, които се включиха!
Имам нужда да събера мислите си, а ми предстоят важни ангажименти. Вече с по-ясно съзнание няма от какво да се притеснявам Simple Smile

# 233
  • Мнения: 4 628
Травмирана е и само психолог би й помогнал. На твое място бих я насърчавала да посети специалист, а ако не желае и не иска да се опита да си преодолее травмите, не си заслужава да си с нея. Колкото и да проявяваш разбиране и ти си човек със своите нужди и са също толкова валидни и важни, колкото и нейните чувства.

# 234
  • Мнения: 1 856
Много е просто в днешно време хората се си общуват. Сядаш и говориш с нея.
"Искам да поговорим за нещо, което е важно за мен. Заедно сме от доста вмреме, но не сме интимни. Това ме притеснява. Бих искал да обсъдим тази ситуация. Не се държим като двойка и това ме притеснява....."
От какво те е страх едва ли може да стане по -зле. За да са във връзка 2 човека те трябва да са щастливи, а ти си нещастен....като обслужващ персонал, мил, грижовен а отсреща...дърво!

# 235
  • Мнения: X
Аз също мисля, че момичето е травмирано и има психически проблеми в следствие на изнасилването. Но ако имаше интерес към автора щеше да опита да намери решение на проблема, да отиде на психолог. Така че, IntenZive, ако искаш насърчи я за психолог, но като приятел, защото с нея никога няма да се получи.

Аз например, след първия горчив опит за връзка, не "пусках" няколко месеца на втория, обаче прегръдки и целувки е имало. Така че може да си потърсиш някоя друга по-скромна, като се притесняваш да не е като предишните ти. Ама без никакъв физически контакт не мога да разбера как си се самозалъгвал шест месеца, че това е връзка.

# 236
  • Мнения: 363
"мисля, че няма толкова акъл за да води играта", "А има толкова примери за подръжание наоколо, за какво не взима пример от тях? Просто не и идва от вътре", " Точно за това печели почивка  онова дръпнато отношение, което да и светне лампичката, че нещо куца в нея", " Интересното е че всички приятелки са сексуално активни и наливат акъл ама...". Това са все цитати на автора. Всъщност, като те чета имам чувството, че токсично е твоето отношение и изобщо не се изненадвам, че мацката реагира така спрямо теб. Остави момичето да си намери нормален мъж Simple Smile

# 237
  • Мнения: 6 313
...или нормална жена по-скоро.

# 238
  • Мнения: X
"мисля, че няма толкова акъл за да води играта", "А има толкова примери за подръжание наоколо, за какво не взима пример от тях? Просто не и идва от вътре", " Точно за това печели почивка  онова дръпнато отношение, което да и светне лампичката, че нещо куца в нея", " Интересното е че всички приятелки са сексуално активни и наливат акъл ама...". Това са все цитати на автора. Всъщност, като те чета имам чувството, че токсично е твоето отношение и изобщо не се изненадвам, че мацката реагира така спрямо теб. Остави момичето да си намери нормален мъж Simple Smile
Все думи на влюбен мъж, а? Аман от кукуригалници, на които, като не им се получи игричката, започват да пикаят газ по форумите.

# 239
  • Мнения: 6 313
Чакайте малко, той и ходи по г..за 6 месеца без да получи дори една целувка, и пак крив излезе? Интересен начин на мислене, наистина... Знам, че звучи невероятно, ама никой на никого не е длъжен да стои и да бъде разиграван, докато другия се изяснява сърби ли го, боли ли го.

Общи условия

Активация на акаунт