Акушер-гинеколози Варна -11 тема

  • 35 571
  • 379
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 876
Днес влязох да погледна Корновски... прегледа, който беше 100 лв. е станал 150 лв., а преди около година се канех да ходя при него. Ходила съм преди няколко години и останах много доволна, но просто тази цена...
Може ли да препоръчате гинеколожка по здравна каса? Аз съм била при една жена в кабинета на Петинка Цветкова, но не беше тя, имаше някакво объркване и ме преглежда друга жена и не ѝ помня името.

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте,
можете ли да ми препоръчате добър гениколог във Варна, човек от който сте доволни. Става дума за лечение на възпаление, ешерихия и подобни. Благодаря предварително Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 432
Здравейте, някои знае ли графика на Д-р Крумовски в "Санита", записват ли се предварително часове?
Да, запазват се предварително часове. Звъните на регистратурата. Понеделник, сряда и петък е сутрин, вторник и четвъртък следобед
В Супердок  ми излиза, че е в ДКЦ4,  а преди излизаше Санита,  и на двете места ли работи?

# 18
  • Мнения: 8
Здравейте, търся добър специалист за следене на бременност ЖК по НЗОК и честно казано съм доста объркана. Моя приятелка се е следила при д-р Красимира Желязкова, но още преди да се премести. Доволна е, но като минус отбеляза многото чакане. За д-р Шопов прочетох доста отрицателни мнение и по-скоро се отказах.

Бих искала да попитам какво е положението при д-р Красимира Желязкова на новото място в МЦ Виталити? Чака ли се прекалено, какви са цените (никъде не откривам, ако някъде има ценоразпис за допълнителни услуги), доволни ли сте?

Ще съм много благодарна!

# 19
  • Мнения: 187
Лично аз мислех да се следя при нея, но се отказах... отидох и нито се спазваха часовете нито реда.. сестрата излизаше и се вкарваха клиентките избирателно.. чаках повече от 3-4 часа и накрая работния ден свърши еми тръгнах си и не се върнах повече Blush записах се за следене на бременост в ДКЦ чайка при Елица Желева и да ти кажа съм доста доволна.

# 20
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте, някои знае ли графика на Д-р Крумовски в "Санита", записват ли се предварително часове?
Да, запазват се предварително часове. Звъните на регистратурата. Понеделник, сряда и петък е сутрин, вторник и четвъртък следобед
В Супердок  ми излиза, че е в ДКЦ4,  а преди излизаше Санита,  и на двете места ли работи?
И на двете, в момента е отпуска до 13

# 21
  • Мнения: 1 804
Аз съм при Красимира Желязкова. Наистина е много чакането, защото приема и спешни случаи. До сега съм била само на 1 преглед от ЖК. Огледа на бебенцето всичко от до. Стоях около час в кабинета. За жени още не знам.
Аз тъкмо влизах да питам други момичета следили се или следящи се ори нея - Прави ли проблем за болничните? Иска ми се от края на октомври да не ходя на работа и се чудя дали ще направи проблем, ако няма конкретна причина за болничния?

# 22
  • Мнения: 263
Здравейте, препоръчайте ми някой лекар, който наистина ще ми обърне вниамние. Не става дума за бременност, а за липса на цикъл.

# 23
  • Мнения: 549
Аз си следях бременността при Д-р Петър Свраков. Мога да кажа много хубави думи за него, като специалист. Също така, за мен беше много важно да се спазват часовете за преглед. Да, той не третупва прегледите и се генерира известно закъснение, но той дава първите си часове на бременните. Работи по ЗК и беше 24/7 на линия за мен. Той ме изражда.
 При липса на цикъл е добре да се направи и консултация с ендокринолог, не само гинеколог. Аз се бях обърнала към Д-р Оля Сарджева с този проблем.

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
ЗДравейте, имам недобри анализи след хистология, искам да потърся второ мнение, къде ще ме насочите ?

Търся и АГ лекар жена за поставяне на спирала, пациент съм на д-р Узунова, но тя работи сама и препоръча да потърся специалист, който има и мед. сестра в кабинета. Ако може и по ЗК евентуално. Моля за препоръки

# 25
  • Мнения: 69
Здравейте, дами 🌸
Аз си следя киста при доктор Кателия Александров и съм много доволна засега, той не работи със здравна каса.
Но сега търся АГ за предпочитане жена, при която да отида за преглед, за предполагама гъбична инфекция, тъй като доста дълго време бях на АБ. Не искам да ходя при д-р Александров,  просто защото той се занимава с доста по сериозни неща. Благодаря предварително 💐🙂

# 26
  • Мнения: 19
Здравейте, търся добър специалист за следене на бременност ЖК по НЗОК и честно казано съм доста объркана. Моя приятелка се е следила при д-р Красимира Желязкова, но още преди да се премести. Доволна е, но като минус отбеляза многото чакане. За д-р Шопов прочетох доста отрицателни мнение и по-скоро се отказах.

Бих искала да попитам какво е положението при д-р Красимира Желязкова на новото място в МЦ Виталити? Чака ли се прекалено, какви са цените (никъде не откривам, ако някъде има ценоразпис за допълнителни услуги), доволни ли сте?

Ще съм много благодарна!

Д-р Мирослав Иванов и д-р Цонев в Майчин дом.

# 27
  • Мнения: 4 588
Може ли мнения за д-р Савулева, че имам протеснения...

# 28
  • Мнения: 1 432
Може ли мнения за д-р Савулева, че имам протеснения...
Към момента нямам впечатления. Преди около 20 г. излекува заболяване, което други АГ не можаха с антибиотик.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 854
Може ли мнения за д-р Савулева, че имам протеснения...
Аз ходих тази година, но само за установяване на бременност.  Изключително мила и любезна, това мога да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт