Акушер-гинеколози Варна -11 тема

  • 35 638
  • 379
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 420
Месечинка виторога, не искам да споря с вас и с когото и да било, но ще се радвам ако поне една жена се замисли над преживяното, опита и информацията която имам за въпросните и съм и  спестила не дай си Боже осакатяване и необратими последствия. Не агитирам да не ходите, но всеки може да реши сам за себе си. Живота и здравето всеки си опазва сам, но ако имаше кой да ме предупреди за Славчев на времето никога нямаше да се оперирам при него.
А за да напиша, че му се пишат похвали от медицински лица и умишлено се оставят пациентките да чакат отвън за  предаване на важност...има защо да го пиша.
За другият лекар съдбата ме срещна с него, не съм отишла при него по собствено желание. Дано не ми се налага втора среща.

Не искам да разводнявам темата. Изказах моя опит добронамерено, не с цел да се заяждам с потребителите на темата. Обидите са ми насочени към лекарите ( "чеп за зеле" и т.н ). Дано съм помогнала на някого!

Последна редакция: чт, 10 ное 2022, 17:52 от Joy Joy

# 166
  • Мнения: 298
Аз съм с противоречиво мнение за д-р.Славчев.Препоръчаха ми го доста мои познати.Отидох бременна при него.Притеснена че плода не се развива.Прегледа ме само на коремен видеозон и прегледа беше няма и пет минути.
Също така целият кабинет миришеше на цигари което ми направи лошо впечатление.
Ако аз не го бях поздравила ,той сигурно нямаше да ме поздрави,не се усмихна нито веднъж и трябваше да му вадя думите от устата.

# 167
  • Мнения: 236
Търся си акушер-гинеколог за пълен профилактичен преглед-цитонамазка, ехограф....Частен преглед ще е, но да е някой който наистина обръща внимание. Минала съм възрастта за деца, та ми е по-важно да е добър диагностицик ако "види" нещо подозрително при ехографския преглед или изследванията.

# 168
  • Мнения: 263
Аз си търся гинеколог за фоликумерия и евентуално стимулации с кломен или фемара? Моля за препоръки!

# 169
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Търся си акушер-гинеколог за пълен профилактичен преглед-цитонамазка, ехограф....Частен преглед ще е, но да е някой който наистина обръща внимание. Минала съм възрастта за деца, та ми е по-важно да е добър диагностицик ако "види" нещо подозрително при ехографския преглед или изследванията.
Д-р Савулева

# 170
  • Мнения: 242
Здравейте,имате ли отзиви или дали сте чували нещо за Александров-младши?
Колебая се при него или д-р Сариев да запиша час , за консултация за пункция на естествен цикъл?

# 171
  • Мнения: 697
Здравейте,имате ли отзиви или дали сте чували нещо за Александров-младши?
Колебая се при него или д-р Сариев да запиша час , за консултация за пункция на естествен цикъл?

Александров младши е страхотен - писала съм не веднъж - дължа живота си и децата си на него.

# 172
  • Мнения: 12
Здравейте, дами!
Някоя посещавала ли е д-р Станислава Кузманова в Сити Клиник? Доволни ли сте, как протече прегледа Ви при нея?

# 173
  • Мнения: 3
2016 год. се доверих на многото хваления във форума за д-р Крумовски, доста недоволна останах от него обаче. След това съм посещавала само д-р Савулева до сега, когато заради ЖК избрах д-р Симеонова, а и тя е доста запозната с тромбофилията, която имам.

Tiffany A, не разбрах д-р Савулева или д-р Симеонова е запозната с тромбофилията. Понеже и аз си правих тест за тромбофилия и един от показателите не е в норма, а хематоложката ме уплаши, че след прекарания микро инсулт, който съм имала, е по-добре да се въздържам от втора бременност.

# 174
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Здравей, д-р Симеонова

# 175
  • Мнения: 31
Търся си акушер-гинеколог за пълен профилактичен преглед-цитонамазка, ехограф....Частен преглед ще е, но да е някой който наистина обръща внимание. Минала съм възрастта за деца, та ми е по-важно да е добър диагностицик ако "види" нещо подозрително при ехографския преглед или изследванията.
Д-р Савулева

Здравейте! Виждам, че препоръчвате Д-р Савулева (МЦ Медикал+). Бихте ли споделили повече за нея като отношение? Интересувам се да я посетя за преглед (ехограф) при бременност 16 седмици (частен преглед).
Благодаря.

# 176
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Много е внимателна и мила, гледа само с коремен бременни в ранна бременност. Добър е ехографът й.
Честито!

# 177
  • Мнения: 263
Здравейте, препоръчайте ми гинеколог за кюретаж

# 178
  • Варна
  • Мнения: 436
Здравейте, препоръчайте ми гинеколог за кюретаж
Здравей и съжалявам. Моят кюретаж беше в гинекологията на Окръжна преди няколко месеца. Просто отидох директно от АГ-то, когато ми каза че плодът е загинал. Приеха ме на другия ден. Д-р Иванова го извърши, но при когато и да се паднеш ще си свърши добре работата.

Последна редакция: пт, 30 дек 2022, 13:29 от loter

# 179
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Съжалявам и аз.
За кюртаж - в една от трите болници. Аз съм имала в АГ Варна с направление от лекаря ми. На когото се паднах, не съм ходила при конкретен.

Общи условия

Активация на акаунт