Сватба, булките на 2020, 2021 г., тема 8

  • 33 963
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 141
Не знам кога е сватбата ви, но повечето екзотични дестинации не са ок през лятото. Или е адски жега, или е дъждовен сезон. По-скоро октомври нататък.

В Ивоар и на мен не ми бяха удобни роклите. Много тежки и някак "дървени", едва мърдаш.

Абсолютно вярно е за роклите. Красиви са, но май май само за снимките, пак аз лично, за да се чувствам красива, трябва и да мога да се движа естествено.

Юни е сватбата и затова много се чудим,а пък и това трябва да се запази на време.

# 751
  • Мнения: 2 781
Според мен първо изберете дестинацията и по нея ще се ориентирате за месеца Simple Smile И нашата е юни, избрала съм Мексико и ще е чак декември вероятно.

# 752
  • Мнения: 141
Според мен първо изберете дестинацията и по нея ще се ориентирате за месеца Simple Smile И нашата е юни, избрала съм Мексико и ще е чак декември вероятно.
Мексико е топ изборът ни, следван от Перу, Аржентина и сафари в Африка за 20 дни. Grinning честно казано сме готови да похарчим повече за пътуване, отколкото за сватба. За тези дестинации, определено зависим от датите, чудим се само колко да "натискаме" да е по-скоро след сватбата,което е възможно с много варианти на полети/оператори. Аз предимно гледам за местни оператори в Мексико и другите страни, полетите ние ще си вземем, най-вероятно, но според мен местна агенция е по-добре. Правят страхотни програми, които позволяват да се потопиш в живота и културата там. В България само една фирма намерих, която да предлага подобни програми.

# 753
  • Мнения: 104
В никакъв случай не планирайте да заминете веднага след сватбата. Далечно пътуване е изморително, а ако още не сте си починали от лудницата по сватбата, ще ви дойде много и ще ви се развали поне част от почивката.
Ние заминахме 2 седмици след сватбата, тъй като искахме да имаме време да се видим повече с някои от гостите, които се прибраха от чужбина. Тъкмо имах време на спокойствие да организирам подробностите по пътуването тогава, а и вече беше ясно, че най-вероятно ще можем да тръгнем (заради ковид дотогава само не надявахме на меден месец Grinning ).

# 754
  • Мнения: 3 726
За съжаление, меденият месец ще е ограничен до десетина дни, по разбираеми причини, но Венеция е на 250 км от комплекса и планираме да "избягаме" още на следващата сутрин.След цялата сватбена лудница ще бъде чудесно да имаме някакво време заедно, само двамата, без планове и отговорности.
 Далечните пътешествия на интересни места изобщо не мога да свържа с романтиката на момента.

# 755
  • София
  • Мнения: 3 414
Ние мислехме за Тайланд, Сингапур, Малдиви. За тях обаче трябва да чакаме до януари/февруари, за да е хубаво времето. ММ е бил вече 2 пъти в Перу и за там ще изчакам да позабрави малко и ще го замъкна. Мексико хич не ни е топ дестинация (по ред криминални причини). С кеф бихме отишли до Куба, ама с тоя Ковид ще го пропуснем сега.
За сафари ММ прави такова в Кения и много му се беше накефил. Само се внимава с животните (един лъв им е обикалял около колата) и едни обикалящи с пушки Grinning

По-скоро след сватбата ще си направим някаква почивка двамата в Гърция/Испания, а после и някаква с кумовете и децата. Екзотика ще е малко по-нататък.

# 756
  • Мнения: 2 781
На Малдиви сезонът започва ноември, изобщо не е нужно да чакате до януари Simple Smile Както и на останалите.

Не виждам каква престъпност има в 5-звездните комплекси на Канкун и Ривиера Мая. Говорим за туристическите места, не столицата все пак. То и в Египет има пичове с автомати на всеки ъгъл, и цивилни полицаи в туристическите автобуси, но това не го прави опасен за туристи.

# 757
  • Мнения: X
В момента най-големият проблем е, че заради Ковид полетите масово се отменят или смрнят. Ние планирахме Куба края на декември, но ни смениха полетите три пъти и накрая се принудихме да ги откажем. Положението е много несигурно и не бих планирала повече, докато не се стабилизира. Дори и да стигнеш до някоя държава/остров не се знае дали ще можеш да се върнеш.
Прекалено голям риск.

# 758
  • Мнения: 66
Да споделя и аз за роклите. Мерих доста рокли на доста места което може би си беше грешка, тъй като сега съм доста объркана.
Определено като качество на роклите, платове, кройка и усещане, и най-вече като обслужване, мога да препоръчам The Wedding residence, Mille Bridal, SS Bridal и Ivoar, макар че не избрах нещо категорично от тези магазини. В сватбения център роклите изобщо не са лоши и са значително по-достъпни, ако не разполагате с голям бюджет има огромен избор и бяха доста любезни. Доста съм разочарована от Bridal Fashion, първо не виждаш роклите на живо, а посочваш от каталог, консултантките бързат, не закопчават до край роклите, не ги пристягат и няма как да добиеш представа, а изобщо не са в евтиния клас рокли. В Арети и Алфа ми бяха някак скучни или кичозни, но не по хубавия начин. От Jollie харесах доста две рокли, но там малко, като чели обслужването куцаше. Не бяха особенно сговорливи не обесняваха, ако изрично не ги питаш, не предложиха воал или аксесоари, абе някак все едно не им се занимаваше да те консултират, а те оставят сам да избереш. Сега на всякъде има добри отстъпки и си заслижава да поръчате.
Споделете ако имате мнение и вече поръчаната рокля от Jollie е дошла.

# 759
  • Мнения: 2 781
Момичета, тъй като вече минахме 50 стр. си позволих да направя НОВА ТЕМА Заповядайте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт