Давате ли чая HIPP?

  • 1 217
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 361
при нас имаше пристрастяване към 4ая Хип, оба4е по4нах постепенно да намалявам коли4еството, давала съм дори само по едно гранул4е в шишето и накрая го спрях напълно
Peace

# 16
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Ние друго освен вода и мляко не признаваме.Реших да го разнообразя малко със чайчето на Хип,но сега го пие каката.Като реших да захранвам със сок имаше мимики и плюене и сок не пие  Close

# 17
  • Мнения: 2 897
Ние друго освен вода и мляко не признаваме.Реших да го разнообразя малко със чайчето на Хип,но сега го пие каката.Като реших да захранвам със сок имаше мимики и плюене и сок не пие  Close

Синът ми до скоро и водата не признаваше,кърмата му беше абсолютно достатъчна PeaceСоковете също не харесва,но плодовите пюрета компенсират Grinning
Конкретно по темата-против съм разтворимите чайове и не давам,за бронхиални изобщо не може и да става въпрос Naughty

# 18
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
  Ми сладура ми и плодово пюре като десерт неще  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 849
Лайката е билка, понякога билките са по-страшни и от хапчета, ако се злоупотребява!
Абсолютно ,не трябва да се  прекалява с билките .

# 20
  • Мнения: 80
До навършване на 2 месеца Дея пиеше само чай от копър на Хип. Сега пиеме преварена вода.
Ако има нужда бих и дала чай от лайка , но след като е здраво детето защо трябва да давам чай?

# 21
  • Мнения: 118
Щом харесва чайчетата , нека ги пие , ние ги редуваме следобяд със сок, апо едно време и аз се бях пристрастила към чая й , наистина са хубаво направени тези на ХИП , биокови са и не вредят

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
колкото по-рядко, толкова по-добре
трябва да се дават повече естествени храни на децата

Общи условия

Активация на акаунт