👙Нови придобивки в гардероба - 63

  • 126 596
  • 714
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 80
Непредвиден есенен разход, но случайно ми попаднаха пред погледа, а и бяха на добра цена. Grinning

# 541
  • Варна
  • Мнения: 10 553
И при мен Nine west отговарят точно.

# 542
  • Мнения: 210
Като ги получите може ли да споделите дали отговарят на номерата си и ако е възможно реална снимка обути на крака Simple Smile

Отговарят си на номерата. Ботушите обаче мисля да ги връщам, не ми харесва как ми стоят - стигат ми до над средата на коляното, точно където е сгъвката и като ходя ми убиват отзад...ама аз съм си и късокрака де 😁. По-късно ще кача и снимки.

# 543
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Като ги получите може ли да споделите дали отговарят на номерата си и ако е възможно реална снимка обути на крака Simple Smile

Отговарят си на номерата. Ботушите обаче мисля да ги връщам, не ми харесва как ми стоят - стигат ми до над средата на коляното, точно където е сгъвката и като ходя ми убиват отзад...ама аз съм си и късокрака де 😁. По-късно ще кача и снимки.
Много благодаря за споделеното. Ще чакам снимчица на ботите Simple Smile

# 544
  • Мнения: 308
Разкошна, като я получите може ли реални снимки.

Разбира се, ще кача снимки по-късно. Взех я от физическия магазин на марката в мол Сердика. На живо е по-хубава. Шарката й се откроява, без да е натрапчива. На мен ми седи различно - по-дълга ми е и повече я изпълвам.

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 17:03 от bubanka

# 545
  • Sofia
  • Мнения: 2 343
tedi_hr , от къде са и естествена кожа ли са ботите? Със здраве да си ги носиш.....

# 546
  • Мнения: 80
tedi_hr , от къде са и естествена кожа ли са ботите? Със здраве да си ги носиш.....

Благодаря! От Tendenz, естествена кожа са.

# 547
  • Мнения: 759
Малко есенни придобивки от мен, повечето все още очаквам.

Специално за ботите не мога да реша кои да задържа 🤔 (от Answear са)




Чанта, която се надявам да отива и на двата, от obuvki.bg


Дънки Guess Modivo


Къси гащи и сако Zara


 Кожен клин от Junona

# 548
  • Мнения: 1 370
Подарък:



И един спортен сутиен от eMAG. Дано си паснем и не се наложи да го връщам:

# 549
  • София
  • Мнения: 2 379
Поло

# 550
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Малко есенни придобивки от мен, повечето все още очаквам.

Специално за ботите не мога да реша кои да задържа 🤔 (от Answear са)

 Кожен клин от Junona

Бихте ли споделил как е клина на Юнона?
Гледах го в сайта, но са останали само Л и ХЛ като размер и не знам дали си заслужава да се разхождам до магазина им.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 08:25 от Искрица

# 551
  • София
  • Мнения: 9 475
MyProtein клин и бюстие
Скрит текст:
(*за жалост след нелепа контузия на рамото във фитнеса вчера, скоро няма да бъде облечен новия екип... Sad )



HM
Леко оформящо боди със сутиен

# 552
  • Мнения: 1 452
Дънки. Аз ги взех от физически магазин. Не съм носила дънки от 8 години, все още свиквам с тях, но са много хубави. И не се налага да ги скъсявам, за да ми седят над глезените.

# 553
  • Мнения: 1 612
Къде има физически магазин на Exclusive в момента. Имаха в Гранд Мол Варна, но го затвориха и в Гугъл не излиза друг.

# 554
  • Мнения: 17 987
Как се поръчва в My Protein? Миналата година ги гледах и нещо много сложно ми се стори...аз ли съм объркала нещо?

Общи условия

Активация на акаунт