Резултати от БХС

  • 25 808
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 13
Здравейте, може ли да споделите нещо за моите резултати, понеже лекарят ми каза, че ще можем да ги коментираме след 2 седмици.

# 106
  • Мнения: 94
Здравейте. Имам час за преглед след 12 дни, а днес видях резултатите си. Нищо не разбирам и много се притеснявам.. Може ли да дадете някакъв коментар, ще съм ви много благодарна!

# 107
  • Мнения: 264
Пчеличка, аз не виждам нищо притеснително. Имате много ниски рискове. Бхс е основно статистика и трябва да се интерпретира само заедно с ехографско изследване. Ако нещо конкретно ви притеснява, кажете.

# 108
  • Мнения: 94
Пчеличка, аз не виждам нищо притеснително. Имате много ниски рискове. Бхс е основно статистика и трябва да се интерпретира само заедно с ехографско изследване. Ако нещо конкретно ви притеснява, кажете.
Благодаря ви за отговора! Ехографията мина добре, а относно това изследване го правя за пръв път и просто не знаех кои цифри се гледат. Отново ви благодаря! Simple Smile

# 109
  • Мнения: 7
Здравейте. Имам час за преглед в края на седмицата, а днес видях резултатите си. Незнам възрастовия риск или комбинирания е решаващата стойност. На 35 съм и може би затова е такъв резултата, но до прегледа ще се побъркам от притеснения. Моля за коментар Simple Smile

# 110
  • Мнения: 1 686
Здравейте. Имам час за преглед в края на седмицата, а днес видях резултатите си. Незнам възрастовия риск или комбинирания е решаващата стойност. На 35 съм и може би затова е такъв резултата, но до прегледа ще се побъркам от притеснения. Моля за коментар Simple Smile
Комбинираният се гледа - възрастовият отчита само и единствено възрастта, а комбинираният добавя и останалите Ваши показатели и съответно рискът Ви е намалял - няма от какво да се тревожите, добри са резултатите.

# 111
  • Мнения: 223
Здравейте, момичета! Сега обърнах внимание на изследванията от БХС нивата на асоциирания с бременността плазмен протеин –РАРP-А е <0.415 MoM. Никой не ми го е отбелязвал като проблем, а сега като проверих резултата в интернет е малко плашещо. Имали ли сте сходен резултат, да изкажете мнение?

# 112
  • Мнения: 7
Здравейте. Имам час за преглед в края на седмицата, а днес видях резултатите си. Незнам възрастовия риск или комбинирания е решаващата стойност. На 35 съм и може би затова е такъв резултата, но до прегледа ще се побъркам от притеснения. Моля за коментар Simple Smile
Комбинираният се гледа - възрастовият отчита само и единствено възрастта, а комбинираният добавя и останалите Ваши показатели и съответно рискът Ви е намалял - няма от какво да се тревожите, добри са резултатите.
Благодаря Ви за отговора ❤️

# 113
  • Мнения: 41
Здравейте! Това е моят резултат от БХС. Какво мислите вие, защото моята лекарка ми каза в 15 седмица пак да пусна БХС. На феталната всичко каза, че е наред. Защо се налага втори биохимичен скининг?

# 114
  • Мнения: 22
Здравейте,
Може ли да ми помогнете спешно с разчитането на резултатите от БХС. Изпратих ги на лекаря, а той ми отговори да му се обадя утре вечерта, за да поговорим. Явно има нещо притеснително. При първата бременност ми отговори на съобщението, всичко е ок. А сега иска разговор. Моля, помогнете, ако някой повече разбира.

Общи условия

Активация на акаунт