Как намирате време

  • 2 228
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 348
А ние сме в 6 клас и предметите със сметки ги поема баба, а предметите с разказване и английския аз. И вечер след работа, а в някой дни и фитнес с едно око гледам в телевизора, с друго в учебника а с третото в печката. Вече съм човек с астрален близнак - така се разкъсвам, за да свърша всичко. А после съседката отдолу ми мрънка , че съ и ходела цяла нощ на главата. Ами кога през деня, бе жено?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 752
Ми, не намирам. Без майка ми сме загубени с Дивчо. Срам, не срам, трябва да призная, че тя чисти и готви, а аз се включвам само уикенда. Рядко успявам да се прибера преди 19:30 и след 9-10 часа в пустия офис, не ми се пипва нищо. Да вечерям с Дивчо и баба му, да го строя да мине през банята, да си оправи чантата и леглото и да се гушнем.
Повече от половин година се справях криво-ляво сама, но ми бе адски трудно. И все се обвинявах, че всъщност не се оправям добре с домакинството, че не отделям достатъчно време на сина си, че явно съм много загубена, след като толкова жени успяват да се справят, и то с по две деца, а на мен ни къщата ми чиста, ни с готвене се оправям, ни с възпитанието на малкия, а време за себе си изобщо не намирах ooooh! Ми, как ли не се опитвах да се организирам, да си планирам времето, да преосмисля къде греша и все не успявах всичко да свърша #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 8 348
Не сме лоши родители ние, а е лош живота. Или е кратичък дейня. Трябва поне от 30 часа да го направят.

# 18
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Монешка, прочисти си кутията или ми пиши на лични, моля те!

# 19
  • Мнения: 2 956
Абе кръц оттук, кръц оттам - аз кръцкам откъм домакинска работа, пък мръсен ми бил пода - айдеее - естествен имунитет. Малко ли навънка ровят в боклуците.  Wink
Ама от почивката си не кръцкам, щото инак се умира.
Ей това не се научих да го правя  Rolling Eyes докато оправя ,измия и т.н. всичко за чистене почти не лягам...и то станало време малката вече да става...през деня съм почти само в движение..айде все пак още не ходя на работа,но много скоро ще ми се наложи ,че съм болна много от "паралипсис"  Laughing

# 20
ми аз спя по 4 - 5 часа най-много  Laughing това е

# 21
  • Мнения: 4 733
Моето дете е по-малко, но и мен ме терзаят такива мисли. Като го взема от училище се прибираме, вечеряме и не след дълго лягаме. В общи линии заради умората и липсвата на време сме започнали да се отдалечаваме една от друга. Старая се да тичам срещу времето, но не успявам...

# 22
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз вчера излизах и се прибрах чак в 10, в понеделник бях на фитнес след работа, а днес съм пак на фитнес. Или трябва д асе откажа от нещо за себе си или да го виждам рядко.

# 23
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Не мога да намеря необходимото време за децата си и си го признавам с голяма болка. Въпреки неистовите ми усилия, също и графиците, които правя, работното ми време ми изяжда всяка свободна минута, които искам да отделя за децата ми. 

# 24
  • Мнения: 14
Ами при мен е малко по лесно. Аз съм на 27 и преди три години си взех пубера, след като се уверих, че парите, които взимам ще са ми предостатъчно, за да го издържам и същевременно да имам достатъчно време за него. Учителка съм в неговото училище и по приницп, когато сме там не си обръщаме много внимание. Той приключва в три, най-късно пет, ако има тренировка, а аз всеки ден 5 и 30 вече съм на път. Ваканциите ни съвпадат и мога да кажа, че винаги успявам да намеря време за него. А пък и той вече е на 15 и не му харесва особено идеята да си пилее свободното време с мен. По-скоро гледа да се отърве.

# 25
  • Мнения: 4 733
  bouquet

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 00:37 от Kasidy

# 26
  • Мнения: 1 425
...

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 16:57 от Panther

# 27
  • София
  • Мнения: 8 348
осиновено или ни всяко дете си е любов и отговорност
ама друго е да си ги вземеш поотгледани

# 28
  • Мнения: 4 733
Коментарът на Panter е в отговор на мое питане,няма общо с темата Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
А моя коментар има общо с зависта

Общи условия

Активация на акаунт