Смешно ли е ?

  • 2 831
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Не защо да е смешно .Аз например не обръщам внимание познатите ми с кви дрехи се обличат ,дори и да имат еднакви дрехи  само че  в различни цветове даже и няма да забележа. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 155
По-добре един и същ модел в различни цветове и да ти стои добре, отколкото много различни и да не се чувстваш комфортно в тях. Купувай смело!

# 17
  • Мнения: 35 968
не е смешно, аз също го правя, дори с обувки Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 629
Нищо смешно. Щом се харесваш, давай.

# 19
  • Мнения: 463
за мене не е, ама моята майка е същата и не ми позволява да си купувам различни цветове от един модел Simple Smile а много често като си купувам нещо, ми казва: "ама ти вече имаш блузка/пола/панталон в същия цвят! купи си някой друг цвят!" Simple Smile
абе - въпрос на вкус, а както са казали древните римляни, за вкусовете не се спори. щом за ТЕБ не е смешно, купувай смело.

# 20
  • Мнения: 2 956
Аз имам 2 пуловера еднакви като модел, единия е син, другия черен.
Имам и такива потници.
Не ми пука дали му е смешно на някой, на мене си ми е топло и комфортно и изглеждам добре.
Естествено, че не е смешно, разбира се, не си купувай 7 пуловера, по един за всеки ден от седмицата, но в различен цвят Grinning

 Peace

# 21
О благодаря ви момичета  Hug   Аз съм си наумила да си купя в още 1 цвят и вече никой не може да ме спре!  Laughing
Просто майка ми си е такава все за нещо да ме критикува! Ама и този път няма да я послушам  Crossing Arms  Joy

# 22
  • Мнения: 293
Сакън!!! Не я слушай за стил, моля..
Нали за тях сме си деца, ако ще и на по 80 да станем Simple Smile
Че аз така, нали съм си нейното гардже, не си скубах веждите на младини doh Тя още мечтае за времето, когато съм бях една убава, закръгленка  Mr. Green

да ми е жива и здрава Simple Smile

# 23
  • Мнения: 739
не виждам нищо смешно/лошо. Купи си, най-важно е, че се харесваш с него и ти стои добре. И най-добре различни цветове, отколкото 5 еднакви в 1 цвят  Joy, както гореспоменахте.

Лично аз, само веднъж си купих от една блуза 2 бройки в различен цвят, защото не можах да избера коя да взема точно  hahaha. Като се замисля, после и двете не ги носих  Thinking. Но това е отделен въпрос  Tired

ОФФ: Познавам един голям шеф, който има в гардероба си по 10 бр. еднакъв цвят и модел ризи, костюми и т.н. различни неограничени количества еднакви дрехи.

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз имам по няколко чифта еднакви блузки в различен цвят.  Whistling
Имам дрехи, които също бих искала да имам в различни цветове и само едно ме е спряло - че не са ги произвели.  Wink

# 25
  • Мнения: 5 317
Що да е смешно.И на мен като ми хареса нещо си купувам няколко цвята.

# 26
  • Мнения: 1 370
Аз също имам по няколко еднакжи модела фанелки в различни цветове. Харесват ми и си ги нося с удоволствие.

# 27
  • Мнения: 2 013
Аз имам 3 блузи от един модел различни цветове. А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing
Това ми напомни за филма "Мухата" 1, в който главния герой имаше в гардероба си 7 еднакви костюма Simple Smile.
Сори за ОФФ-а.

Доколкото знам, при някои хора това е бизнес стандарт.

# 28
  • Мнения: 1 813
Наскоро си купих много хубав пуловер от еххо в черно.Седи ми страшно добре,въпреки че нямам идеално тяло  Blush Замислям се дали да не си купя от същия модел в още 1-2 цвята  newsm78 Но според майка ми било смешно, вие как мислите? Правите ли така понякога или щурите идеи са само в моята глава?  Rolling Eyes
Разбира се,че е смешно,не мога да спра да се хиля.Чак събудих кучето.  Joy
Я стига !  Naughty
Ако искаш и всички цветове на дъгата ще си вземеш.Щом ти стои добре и ти харесва.
Свиркай си   bouquet

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Защо да е смешно,щом моделът е хубав,какво пречи да си вземеш такъв пуловер и в друг цвят Peace


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт