моляви помогнете -ДЕПРЕСИЯ!!!!!

  • 1 948
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Антидепресанта няма да ти помогне - по-скоро да ти навреди.
[/quote]

за това!!!!мерси за забележката относно правописа ми!

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Антидепресанта няма да ти помогне - по-скоро да ти навреди.


за това!!!!мерси за забележката относно правописа ми!
При страхова невроза по-добри резултати дава посещението при психолог.
Ако отиде на психиатър той веднага ще я натъпче с антидепресанти, страничните действия на които са много.
За тази възраст, ако се касае за страхова невроза, е по-добре психотерапията и автосугестиката.
Айде сега дано си разбрала Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 217
не зная аз мисля че е депресия.Като изляза от вкъщи на вън ми става лошо.Все ми се ходи до 00.Може да ми се смеете но е така.Като седна във заведение и се почва -все ми се ходи до туалетната.А във къщи съм си добре нищо ми няма.Почвам вече да си въобразявам че ми е направена магия.Пих 2 месеца антидеприсант.Не мога да се сетя как се казваше но нищо не ми помогна.Моля ви посъветвайте ме нещо. Embarassed
Това е страхова невроза.Преживяване на някакъв стрес,не е сериозно ,но ако не вземеш мерки може да ти стъжни живота.Не ти трябват антидепресанти,нито психари.Първо намираш си някакво хоби.Запо4ни някакъв спорт,спри кафе,4ай,алкохол и спри да мислиш за това .Купуваш си вси4ки книги на Луиз Хей,по то4но-,,Силата е в теб,, , ,,Излекувай живота си,, и последната беше за медитирането.По4ваш да ги 4етеш.Направи което ти казвам ,тази жена е преборила рака само със самовнушение,4исти мисли и вяра.Ти ще се справиш.Кураж Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 870
преживяла съм доста за година и половина.почина майка ми,преди това загубих близнаците си във 7 месец.И мисля че на това се дължи.А и работата ми е доста напрегната.Ще си купя този книга.ПРосто това което испитвам е ужас.Това е някакъв страх.Просто не мога да ви го опиша.Изляза ли на вън все мисля че ми се ходи до 00.А като отида намя нищо.Ще се помъча да се справя сама.Без никакви доктори. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт