Приморско 2021г. море, весело лято и хубави емоции! - 2

  • 17 463
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 042
Вчера от Алюр до Престиж Сити ме бяха ухапали на около 10 места, а ММ на повече. Не продължихме по-нататък. Плажа не е супер пренаселен, но с тези комари не бих дошла отново. Винаги на море се разхождаме вечер, тук разходката не е приятна.

# 196
  • Мнения: 1 143
Аз не си спомням за друга година с толкова много комари. Може следващата да не е така.

# 197
  • Мнения: 15
Здравейте! Някой запознат ли е с актуалното разписание на автобусите Приморско Бургас и Бургас Приморско? Благодаря предварително.

# 198
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам снимка от таблата на автогарата в Приморско:

# 199
  • Мнения: 1 069
aiwabg, а как беше по отношение на комарите? Че мен още ми държи влага от преди няколко години в Престиж сити, през дрехите хапеха. Това е единствената причина, която ме спира да се насоча пак към него район. Плажа наистина беше спокоен и с по- малко хора.

Имаше ги, но не бяха много, мазахме се с лавандулов спирт и нямаме нито едно ухапване, но изсушава кожата.

Повече от добре е, спрямо предни години.

# 200
  • Мнения: 32
Здравейте,

моля за мнение на хубав апартамент с една спалня за трима възръстни под наем в Приморско.

# 201
  • Мнения: 2 465
Здравейте,

моля за мнение на хубав апартамент с една спалня за трима възръстни под наем в Приморско.

За кой период Ви интересува?

# 202
  • Мнения: 1 429
Някой има ли впечатления от базата на НЕК, срещу въжения мост на южния плаж? 2017 г. поне отвън всичко изглеждаше добре. Но ако все пак някой е ходил, моля да сподели. Ресторанта им пише, че не работи. На мен ми харесва локацията.
Или около нея база, ако може нещо да предложите, че навремето си бях харесала доста, но не ги помня като имена.

Последна редакция: чт, 12 авг 2021, 16:46 от renidimova

# 203
  • Мнения: 32
Здравейте,

моля за мнение на хубав апартамент с една спалня за трима възръстни под наем в Приморско.

За кой период Ви интересува?

от 21.08 /22.08 / - 28.08

# 204
  • Мнения: 6
Някой има ли впечатления от базата на НЕК, срещу въжения мост на южния плаж? 2017 г. поне отвън всичко изглеждаше добре. Но ако все пак някой е ходил, моля да сподели. Ресторанта им пише, че не работи. На мен ми харесва локацията.
Или около нея база, ако може нещо да предложите, че навремето си бях харесала доста, но не ги помня като имена.
Лично не съм я посещавала, но наши познати ходят и са доволни.
Иначе ние ходим в Буена Виста точно зад станцията(червения хотел).
Някой да каже как е в момента в Приморско, страшна лудница ли е? Живи и здрави на 16.08 отиваме

# 205
  • София
  • Мнения: 36
Някой има ли впечатления от базата на НЕК, срещу въжения мост на южния плаж? 2017 г. поне отвън всичко изглеждаше добре. Но ако все пак някой е ходил, моля да сподели. Ресторанта им пише, че не работи. На мен ми харесва локацията.
Или около нея база, ако може нещо да предложите, че навремето си бях харесала доста, но не ги помня като имена.
По принцип става само с карти на НЕК-а.Моите свекърва и свекър работят на ВЕЦ - Белмекен и от там пускат заявления за карти за настаняване.До колкото съм запозната така свободно няма как да се настаните.Иначе сега е ремонтирано и вътре и вън.Стола за хранене не работи,иначе готвят вкусно.Наистина локацията е много добра

# 206
  • Мнения: 1 429
Благодаря за отговора. Ами аз пробвах да направя запитване, то се оказа, че резервация съм си направила, ама кой да чете подробно. Както и да е, водихме днес кореспонденция със служителка, тя ми каза, че цените са същите както за служители на НЕК. Така че, спокойно може и външни лица да отседнат там.

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Reni, в крайна сметка имаш ли резервация, ако да, да споделиш после. Стана ми интересно! Simple Smile

# 208
  • Мнения: 1 429
Reni, в крайна сметка имаш ли резервация, ако да, да споделиш после. Стана ми интересно! Simple Smile
В крайна сметка аз и писах, че ден, два преди датата мога със сигурност да потвърдя, а тя ми отговори, да и пиша тогава.

Последна редакция: сб, 14 авг 2021, 22:59 от renidimova

# 209
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Чудя се за второ море тази година на ММЦ, но малко ме притеснява популацията на комарите. Запомних "рецептата" за лавандуловия спирт, но да попитам - репелентите вършат ли работа?

Относно ползването на базите на НЕК от външни лица - със сигурност може, била съм в тази на Св. Св. Константин и Елена преди няколко години.

Последна редакция: сб, 14 авг 2021, 19:15 от Скубиду

Общи условия

Активация на акаунт