Приморско 2021г. море, весело лято и хубави емоции! - 2

  • 17 464
  • 251
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 124
Мисля, че тази година е голям пик в Приморско и не само там, а на юг от Бургас навсякъде. Просто народа се изсипа по нашето черноморие, заради ковида и чуждите дестинации. Отделно, че на всички ни е свито, притеснено цяла година и всеки иска поне за няколко дни да отиде някъде, а лятото си е предимно за море. Дори и хора с по-ограничени възможности и те се опитват да отидат някъде за малко. Приморско си е хубаво градче и има доста голям избор от хотелчета, хотели, апартаменти и т.н., за всеки има ценово. То и по новините съобщават, че на юг е на 100% пълно и заето, много силен сезон за момента на юг от Бургас. Та..си е от посетено още по - посетено май.
Някой беше писал за чадърите на Белведере, че били по-далече, но мисля е отивал по обиколен път или не знам, но ако е от първия вход и после вървял си е ходене. Та проучете там откъде ви е близо, има доста възможности поне с входове на северния. На мен ми хареса как са го направили хотела, ама само се облизвах отвън.

Пазете се там колко можете, нещо с този вирус пак се почне, не обръщайте внимание на другите как присмехулно гледат влизайки в хр. магазин. То на плажа няма как, но колко може. Големи жеги са сега в градовете, на морето е супер сигурно. За август края и септември началото май ще трябва отсега да си резервира човек, ама като не знам какво ще става с ковида... Хубаво прекарване и много усмивки))

# 61
  • Мнения: 5 059
Колеги коментират същото за южното черноморие - навсякъде е фул.
Фани, ние бяхме на море в Турция тази година, но сами си го организирахме и не бяхме на ол инклузив и ни излезе под 800 лв. заедно с нощувки, път и храна (за двама). Ако ти се връзва в концепцията, пиши да ти разкажа на ЛС.

# 62
  • Мнения: 1 726
Топ сезонът в Приморско винаги е бил натоварен, само че преди бяха основно чужденци, много по- малко българи, съответно идваха с автобуси и колите бяха една идея по- малко отколкото сега.
Спокойно, след месец и половина ще е празно;)

Последна редакция: ср, 28 юли 2021, 09:07 от MIK

# 63
  • Мнения: 9 124
stonefaced, връзва ми се идеално ценово, такова точно търся. Но..не можем сами да се оправим, смотани сме. А и искам да е с изхранване. Да се цопна в някой хотел с басейни и моренце, да си папкам и пийвам, да си се моткам вечер (то това трудно, щото те са някак като островни хотелите и се побъркваш) ми.. искам нещо такова и с организиран транспорт обаче, не със кола да съм. Бе много искам за малко пари, разбирам го. Но пък си мислех слаб уж сезон, там е по-дълго хубавото време и дори по-приятно, а и по-евтино тогава, ама нещо... Не съм ходила в Анталия, но са надули цените , то и не съм ровила много, двоумя се заради ковида , ама душата ми иска и ...виках си сега е момента да уцеля нещо по-така, ама греда за сега. Много ти благодаря, ама няма да се оправя и се притеснявам, не съм много фрии човек и оправен.((

# 64
  • Мнения: 39 303
Обещах да снимам пред Алюр

# 65
  • Мнения: 9 124
Ми супер си е, това не го наричам пренаселено, много добре е даже. Тези оранжеви чадъри какви са да питам, много еднакви ми изглеждат да са на всеки човек с такъв, на хотел ли са, безплатни ли са някакви..ама много леки, та...Много спокойно ми се вижда и приятно.

# 66
  • Мнения: 225
В момента на Северния плаж е супер. В 8 часа си намерихме шезлонг на първа линия. Флага е зелен, водата е чиста без водорасли и вълните не са, като вчера.

# 67
  • Мнения: 39 303

От другата страна. Малко по надолу има лагери и е супа във водата.

Да питам зоомагазин в града има ли?

# 68
  • Мнения: 2 465

Да питам зоомагазин в града има ли?
Ако застанете с лице към главния вход на общината, зоомагазинът се пада отдясно между книжарницата и магазина за велосипеди.

# 69
  • Мнения: 39 303
Много благодаря.

# 70
# 71
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
А аз да питам - след 06.09 как е по Приморско? Работи ли нещо - заведения, хотели? Ние все съчетаваме отпуската с почивните дни по 06.09, но ходим преди това и около тази дата се прибираме. Около празниците е пълно с народ, миналата година едва се разминавахме с хората по главната улица. Но после как е? Времето все е хубаво тук и ще става и за море, но сезонът там кога приключва? По-миналата година в едно заведение в Китен коментираха, че им е последен ден и затварят.

# 72
  • Мнения: 2 043

От другата страна. Малко по надолу има лагери и е супа във водата.

Да питам зоомагазин в града има ли?
Благодаря за снимките!
Ужасно пълно ми изглежда...

# 73
  • Мнения: 39 303
Защото е пълно.
Фани, оранжевите чадъри са платени. 2.50 чадър, 2.5 шезлонг. Вече е обяд и празно няма.

# 74
  • Мнения: 1 726
А аз да питам - след 06.09 как е по Приморско? Работи ли нещо - заведения, хотели? Ние все съчетаваме отпуската с почивните дни по 06.09, но ходим преди това и около тази дата се прибираме. Около празниците е пълно с народ, миналата година едва се разминавахме с хората по главната улица. Но после как е? Времето все е хубаво тук и ще става и за море, но сезонът там кога приключва? По-миналата година в едно заведение в Китен коментираха, че им е последен ден и затварят.
Миналата година може да се каже, че до към 15-и беше сезона, но още след 10-и започват поетапно затваряне на заведения, но до края на месеца все още имаше единични работещи, дори и началото на октомври. Северен плаж( уточнявам района от към х-л Анкора)  оставиха известно количество чадъри  до към  22 - и септември, ако е хубаво времето да се ползват

Общи условия

Активация на акаунт