Пазаруване от HМ, тема 53

  • 49 186
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 272
Аз пък пуснах от Waikiki, от НМ и от Sinsay. Просто нямам спирка, само някви % да видя и внезапно нещо ми притрябва. Хихи. Simple Smile
Ох, сестро! 😄 И аз се разписах с 3 поръчки от тук и 2 от Wikiki! 🤦‍♀️Само Sinsay не съм овършала още.
Ами, айде, какво чакаш? Ще свършат нещата. Simple Smile Сега всичко живо от там поръчва. Безплатната доставка + 15% чудеса правят! Simple Smile

# 661
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Чакам да ми преведат майчинството, да видя дали ще остане нещо. 😂
Шегувам се. От тях нищо не съм взимала и малко ме притеснява качеството. Чувам и чета, че са от сорта на Пепко и това ме спира. Сподели, като си получиш нещата, моля. 🙂

# 662
  • София
  • Мнения: 23 173
Аз си получих моите от Sinsay и не съм доволна от качеството. Смятам, че на Пепко са по-качествени.

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Ужас! Нямаме магазин в Бургас и точно това ме спира. А красиви им изглеждат нещата в сайта. И от хоум сектора харесах доста, ама.

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 41 061
Не е темата тук, но..
Скрит текст:
.в м-н съм влизала и са изкуственяци. Не се лъжете. В Пепко са по-хубави.

# 665
  • Мнения: 3 787
Ужас! Нямаме магазин в Бургас и точно това ме спира. А красиви им изглеждат нещата в сайта. И от хоум сектора харесах доста, ама.
В Ямбол имаме техен магазин и не съм впечатлена изобщо.

# 666
  • Мнения: 1 899
zveti като ги получа ще пиша. Бежавият от миналата година си отговаря. И на бюста ми е добре, а съм с големи балкони 😅

# 667
  • Мнения: 15 356
От Уайкики имам само един суичер и една долница за детето.Не съм впечатлена никак,избеляха на първото пране.За мен две тениски съм купувала само.А сайта им е ужасен ужас .

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Сайта им е ужас, да.
Като качество бих ги сравнила с НМ - имат хубави неща и големи боклуци.
Зимно яке взех и от тях за малката. По-дебело и по-хубаво от НМ-ските, които накупихме.
Абе на късмет е работата. 🙂

# 669
  • Мнения: 7 070
Всеки път като заговорите за тях(waikiki) и решавам да надникна-еми нямам толкова нерви! А уж наскоро си оправяха сайта.
От Синсей съм взимала детски клинове и подкрепям, че Пепко е с по-добро качество от тях, но пък напоследък само ми се рекламират във Фб и може да се изкуша с някой пуловер.

# 670
  • Мнения: 10 541
От клинчетата на Пепко не съм особено доволна- на много места се скъсаха, докато еднакво като време с тях носени такива от НМ са здрави. Не че и техни няма някой и друг с дупчица, но пепковските - два броя и двата са на няколко места всеки един на дупки.
Не са много 15% остъпка на НМ, но пуснах поръчки, трябваха ми някои неща за децата, изведнъж се оказаха попораснали.

# 671
  • Мнения: 1 899
Е нямахте си работа да кажете за уайкики 😅😅 Само дето не успявам вече един час да си направя регистрация.

Но каквито и промоции да пускат, все към H&M се връщам. Научила съм горе-долу кройки, размери и без зор успявам да обновя гардероба.

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 18:30 от yanna777

# 672
  • Мнения: 2 795
Аз пък пуснах от Waikiki, от НМ и от Sinsay. Просто нямам спирка, само някви % да видя и внезапно нещо ми притрябва. Хихи. Simple Smile
И аз така, но и от Аbout you, Обувки. БГ и група във ФБ.
Осъзнавам, че граничи с болестно състояние, но като гледам какво става пред офисите и като слушам познати…

# 673
  • Мнения: 5 397
В самия маг. на Синсай , като влезеш, позавъртиш, поопипаш дрешки, материи, излизаш, защото изглеждат евтино. Но а си го казал, а .... Който иска да си ползва 15 процента от сайта, аз го заобикалям реала, к'во остава да се юрна в сайта. Пепко, като цяло погледнато, са по-добре, Синсай според мен е като Алиекспрес и КиК - на едно ниво , я става нещо от там, я не става.

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 20:55 от *Камея

# 674
  • Мнения: 36 988
Жалко, отдавна харесвам тези пижами и искам да поръчам една за проба, но 7 лв за доставка няма начин да дам. https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0888331039.html

Тези дни за първи път поръчах от Синсей - органайзер за грим за около 6 лв с 15% отстъпка и безплатна доставка. Чудя им се. Доставиха ми го до адрес в един голям кашон, пълен с хартии за уплътняване.

Като говорим за доставки и поръчки - взех си чанта от Тенденц (сега за есента) - доставката ми струваше 3 лв и нямаше такса нп. Има още много магазини с обичайна цена на доставката 3-4 лева.

Общи условия

Активация на акаунт