Пазаруване от HМ, тема 53

  • 49 121
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 352
Pppqqq, сега с -15 са сложили и БД, няма да ти искат 7 лева.
Да добавя- не знам, обаче, дали са тънки дамските пижами, детските са от тъничко трико.

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 19:10 от fenyx

# 676
  • Мнения: X
Е нали е безплатна доставката до края на деня!
Ето и fenyx ти е написала същото.

# 677
  • Мнения: 36 678
Да, не бях видяла, че има и безплатна доставка. Благодаря, че ми обърнахте внимание на това.
(все пак, ако беше 3 лв, определено щях да поръчвам по-често)

# 678
  • Мнения: 54 734
Синсей и за мен е по-зле от Пепко. Нищо не съм си харесала.
От Waikiki имам пуловер и боти. От сайта нищо, само регистрация имам Simple Smile

# 679
  • Мнения: 15 356
Yanna, ако не те затруднявам може ли линк към пуловерите?

# 680
  • Мнения: 1 892
Ето ги пуловерчетата, само че вече не са на тази цена

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0867948001.html

# 681
  • Мнения: 2 701
На Waikiki пуловерите са по- качествени от тези на НМ, поне по мои наблюдения на едни и същи модели. Дънките им също са с по- хубав цвят и кройка. Но таз доставка 7 лв. 🤣
Утре ще кажа за Синсей как са, влизала съм в магазини, обаче нямам спомен- откак е настъпила таз пандемия , МОЛ ползвам само , за да седна на кафе/ хапване на среща с приятелка, изнервям се от влизане в магазини, мерене, чудене, тюхкане. Друго си е да си зяпаш и избираш вкъщи на дивана.😀

# 682
  • Мнения: 15 356
Ето ги пуловерчетата, само че вече не са на тази цена

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0867948001.html
Благодаря !Нищо,то намаления,черни петъци,тепърва предстоят.

# 683
  • Мнения: 4 289
Някой вършал из магазините им може ли да ми каже дали има баретки?
Видях в сайта симпатични,но пише,че не са налични в магазините,а искам да ги пробвам и не ми се поръчва онлайн.

# 684
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Е нямахте си работа да кажете за уайкики 😅😅 Само дето не успявам вече един час да си направя регистрация.

И аз имах проблем с регистрацията - не ми пращаше СМС на теленорския номер. Писах си със съпорта 3 дни, правих каквото ми казваха - не и не. Най-накрая пробвах с номер на Виваком, получих код и се регистрирах. Но не съм поръчвала още.

# 685
  • София
  • Мнения: 9 561
Последно купих за дъщеря ми палто и яке:

Добре че взехме XS размер, и двете си отговарят на S-М някъде. Но те са от овърсайз моделите, така, че се приема.

Да се оплача, обаче от това якенце. Купих си го от детската серия. Единствено то отговаряше на критериите ми за модел и кройка на яке за каране на колело.

Още на второто излизане, буквално на второто обличане, около ръкавите, където има триене и там където на гърба съм носила раничката си, на мястото на презрамките на раницата -  вече има заваляване на материята и топченца! Това го мразя най-много! Завалване и топченца по дрехите! Rolling Eyes

# 686
  • Мнения: 1 892
Момичета, някой спомня ли си какви бяха миналата година намаленията покрай черен петък и кибер понеделник?Да знам дали си заслужава да ги чакам.

# 687
  • Мнения: 1 113
Скрит текст:
Последно купих за дъщеря ми палто и яке:

Добре че взехме XS размер, и двете си отговарят на S-М някъде. Но те са от овърсайз моделите, така, че се приема.

Да се оплача, обаче от това якенце. Купих си го от детската серия. Единствено то отговаряше на критериите ми за модел и кройка на яке за каране на колело.

Още на второто излизане, буквално на второто обличане, около ръкавите, където има триене и там където на гърба съм носила раничката си, на мястото на презрамките на раницата -  вече има заваляване на материята и топченца! Това го мразя най-много! Завалване и топченца по дрехите! Rolling Eyes
здравей копче Simple Smile има пилинг за дрехи купувала съм от лидл и в големи магазини съм виждала. Машинката е с батерии и отстранява точно такива топчета, дрехите стават много добре без да ги наранява.

# 688
  • Мнения: 1 892
Дойдоха пуловерчетата, страхотни са. Малко са широчки ръкавите, но на мен това ми допада.

Суитчъра е малко късичък, но е много мекичък и приятен на цвят. За съжаление ми се падна дефектен и ще го връщам 😞

https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0989211007.html

# 689
  • София
  • Мнения: 9 561
Скрит текст:
Последно купих за дъщеря ми палто и яке:

Добре че взехме XS размер, и двете си отговарят на S-М някъде. Но те са от овърсайз моделите, така, че се приема.

Да се оплача, обаче от това якенце. Купих си го от детската серия. Единствено то отговаряше на критериите ми за модел и кройка на яке за каране на колело.

Още на второто излизане, буквално на второто обличане, около ръкавите, където има триене и там където на гърба съм носила раничката си, на мястото на презрамките на раницата -  вече има заваляване на материята и топченца! Това го мразя най-много! Завалване и топченца по дрехите! Rolling Eyes
здравей копче Simple Smile има пилинг за дрехи купувала съм от лидл и в големи магазини съм виждала. Машинката е с батерии и отстранява точно такива топчета, дрехите стават много добре без да ги наранява.
И аз имам такава машинка, ама бива ли на второто обличане с нея да се занимвам! Имам яке на Рийбок на 7 години, няма му нищо! Ама реших да си обновя вело стайлинга, начи! Stuck Out Tongue Closed Eyes

Общи условия

Активация на акаунт