За какво ще си говорим...

  • 1 544
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
.

- младееща лелка- за селското стопанство  Grinning


 Joy Joy Joy Какво селско стопанство, бе? То умря...

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.

- младееща лелка- за селското стопанство  Grinning


 Joy Joy Joy Какво селско стопанство, бе? То умря...

О, боже........и той к'во  Flutter

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми к`во - търси секси младежи да се занася с тях Wink

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

О, боже........и той к'во  Flutter

Имаше такъв тъп виц....две кукундрели си слагат червило пред огледалото в тоалетната на заведение и едната пита другата:
-как е твоя.....
- ми, той умря
- о, боже  Flutter  и той к'воооо ......

.нещо такова.....не мога да го напиша така, че да се схване целия смисъл, защото е в интонацията

# 19
  • Мнения: 7 112
В момента Александър от Сървайвър разказва как е срещнал втори братовчед в Шанхай  Joy и какво са си говорили.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дааа, слушам го

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз винаги мъкна със себе си книга (и музика) и ако мога, бих избегнала разговора. Темерут на темерутите съм аз, това е.  Mr. Green
Класната няма много да ми се зарадва.  Mr. Green
На близкия приятел ще му дам музиката, за да не ми дудне, докато чета.
Роднината и съученика - дано не ме познаят.  Crossing Arms
Останалите, абе, вие друга работа нямате ли си, бе хора?  Thinking
 hahahaП.П. Иначе съм много общителна. И с благ характер.  smile3503

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

 hahahaП.П. Иначе съм много общителна. И с благ характер.  smile3503


Личи ти, личи ти Mr. Green

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
...ако се озова случайно, на дълъг път, в купето на влака с...
- бившата ни класна - ммм, ще клюкарим за класа ни Party
- далечен роднина - ми ако е много далечен, може и да не се познаем (ако не е от любимите ми, хич и няма да се разправям с него; здрасти, здрасти и толкоз Crossing Arms)
- близък приятел - оо, много ще си приказвам, ако са повече, може и някое белотче да разцъкаме в купето като в любимите студентски години Grinning
- недолюбван някога съученик - хм, интересно, нямам идея кво ще си говоря с него. В момента се сещам за един такъв, ако попадна в едно купе с него, ще сменя купето Mr. Green
- красива жена - ще я питам какви грижи полага за външността си, а и се надявам освен красива и да има и сиво в-во, де Sunglasses
- секси младеж - ееех, ако бях по-млада и неангаже, можеше и да го свалям, знам ли Simple Smile
- младееща лелка - ха, я за политика, я за кафета, зависи как тръгне...

Много обичам да пътувам във влак; да срещам различни хора, много е интерсно, поне за мен.
От моите влакови наблюдения съм си направила извода, че българинът разбира от всичко, туй политика, секс, футбол...
страшен е Crazy

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще поздравя всеки и ще си чета книжката.

# 25
  • Мнения: 5 877
- бившата класна
Ако е бившата ми класна от прогимназията... хич не ща и да си говоря с нея, беше глупава жена, която четири години ни караше да учим стихотворения наизуст и ни веднъж не ни попита какво мислим за тях. Понеже съм възпитано момиче, няма да й изкрещя "що така, ма"!
Ако е бившата ми класна от гимназията... за най-различни неща, ще я питам например какви са онези дванайсет начина да сготвиш боб, за които така и не ни разказа  Laughing тя ни водеше английски, де, беше много симпатична и весела, а веднъж дойде без пола на училище (с шлифер върху комбинезона  hahaha )
- далечен роднина...ами за някой по-близък роднина, който е по средата.
- близък приятел... за нещо смешно, за филми, на които не им помним заглавията, какви глупости сме натворили от последното си виждане насам... ако е много близък приятел, може и да не си говорим Simple Smile
- недолюбван някога съученик...зависи защо не съм го долюбвала.
- красива жена... като с всяка друга жена
- секси младеж
...ааа, ако е много секси, няма да говоря, ще си извадя книгата и от време на време ще попоглеееждам към него  Laughing

# 26
  • Мнения: 857

-бившата ни класна-за бившия клас,ще си припомняме случки от училище,хижи  Laughing
- далечен роднина-за останалите роднини,общи приказки
- близък приятел-за лични неща,проблеми,взаимоотношения с гадже/приятлеи/родители
- недолюбван някога съученик-общи приказки,за времето, когато сме били съученици
- красива жена-мм нямам никаква идея
- секси младеж-Хммм амиии незнам зависи дали ще мога да убеля някоя дума  Mr. Green
- младееща лелка-за политика хахаха   Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт