Естетични и процедури за лице и тяло – 41 тема

  • 50 287
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 912
Здравейте,
Излезе ми реклама във фейса на лазер за устни (в Хил Клиник) и ме заинтригува, защото обещава лек и естествен резултата - възстановяване, освежаване, уплътняване на кожата, абе подмладяване. (Търся нещо такова, защото ме е страх от ефекта на филъра, искам просто освежаване). Дали случайно някой има впечатление от такава процедура, аз за пръв път я чувам?

А снощи си правих Морфеус8. Няма да лъжа - отвратително е. Сълзи ми течаха. Иначе днес вече изчезва зачервяването, а за ефекта ще споделя след месец.
(Препоръчват още една процедура сред месец, но ефектът ще трябва да е невероятен, за да се прежаля толкова скоро, че и пари да дам Simple Smile)

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 17:35 от инкс

# 571
  • София
  • Мнения: 1 262
Понеже и аз се чудя за Морфеус8, ще чакам с интерес мненията ти 🤗

# 572
  • Мнения: 29
Не знаех, че има възможност да мигрира. По принцип следя темата и се информирам и от други източници, но точно за под очите се доверих на позната, която си бе слагала такъв. Има ли времеви период, след който филърът мигрира или поне след който да се намаля вероятността за мигриране? Поставих го август и се старая да спя по гръб, избягвам алкохол и задържащи храни течност.
Аз съм слагала точно същия Teosyal Redensity 2 в Хил клиник ноември месец миналата година. Като цяло бях доволна, с канюла ми го слагаха, но започна да мигрира след 10 месеца и под лявото ми око долния клепач хлътна доста, а под дясното точно обратното, филъра се "свлече" и се поду леко и така си седи. Не е очевидно толкова, аз си го виждам, но друг лекар от Дерма акт ми каза, че филърите под очи като се поставят могат да мигрират и след 1 година. Не бих си сложила пак. По-скоро някаква друга процедура за околоочната зона бих изпробвала.

# 573
  • Мнения: 680
Не знаех, че има възможност да мигрира. По принцип следя темата и се информирам и от други източници, но точно за под очите се доверих на позната, която си бе слагала такъв. Има ли времеви период, след който филърът мигрира или поне след който да се намаля вероятността за мигриране? Поставих го август и се старая да спя по гръб, избягвам алкохол и задържащи храни течност.
Аз съм слагала точно същия Teosyal Redensity 2 в Хил клиник ноември месец миналата година. Като цяло бях доволна, с канюла ми го слагаха, но започна да мигрира след 10 месеца и под лявото ми око долния клепач хлътна доста, а под дясното точно обратното, филъра се "свлече" и се поду леко и така си седи. Не е очевидно толкова, аз си го виждам, но друг лекар от Дерма акт ми каза, че филърите под очи като се поставят могат да мигрират и след 1 година. Не бих си сложила пак. По-скоро някаква друга процедура за околоочната зона бих изпробвала.

Оф, и аз съм със свличане и подуване под едното око дълго време след поставяне на Рестилейн класик. Това ми беше първо лято след мигрирането и се надявах от жеги, спа процедури и въобще с времето да се разнесе, ама засега много слабо. Не ми се иска да разграждам и се чудя дали няма някаква апаратна процедура за целта?!

# 574
  • Мнения: 1 793
Минаха 5 години от последното слагане на Juvederm Volbella под очите - тогава имах страхотен ефект. Скоро пак ще слагам и се надявам да е същото без последици.

# 575
  • Мнения: 1 290
Здравейте, колко време след поставянето трябва да ме хване ботокса? Сложих за първи път и не ми е много ясно какво да очаквам. Минаха 5 дни, не виждам някаква промяна. 2 седмици след поставянето съм на ретуш.

# 576
  • Варна
  • Мнения: 3 017
Може и да са 7-10 дните, затова и ретуша се дава след 2 седмици, а не след 1, за да е сигурно, че каквото има да хваща ще хване. На ретуша ще ти добавят безплатно единици където не е хванало.

# 577
  • Мнения: 129
А има ли такъв дето не мигрира за под очи?

А, знаем го много добре - пишещите в темата ... дано не ти мигрира, че това се случва най-често с него.

# 578
  • Мнения: 191
А филтър в скулите мигрира ли?

# 579
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
А има ли такъв дето не мигрира за под очи?

А, знаем го много добре - пишещите в темата ... дано не ти мигрира, че това се случва най-често с него.

Има, да, зависи и от техниката на поставяне.

# 580
  • Мнения: 29
А филтър в скулите мигрира ли?
Добър въпрос 👍🏼И аз това се питам от известно време?! Като че ли да, съдейки по лицето си 🤔

# 581
  • Мнения: 1 336
Добър въпрос 👍🏼И аз това се питам от известно време?! Като че ли да, съдейки по лицето си 🤔
Може ли да споделиш какъв е филъра , за който се съмняваш, че е мигрирал и при кого си го поставяла?

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 17:12 от blue75

# 582
  • Мнения: 22 520
Всеки филър мигрира, дами.Simple Smile И се натрупва в околните тъкани Simple Smile

# 583
  • Мнения: 29
Добър въпрос 👍🏼И аз това се питам от известно време?! Като че ли да, съдейки по лицето си 🤔
Може ли да споделиш какъв е филара, за който се съмняваш, че е мигрирал и при кого си го поставяла?
Ами няколко филъра са, поставяни в различни клиники във времето. Sayfa, juvederm volift, teosyal. Някои са се саморазградили по естествен път.

# 584
  • Мнения: 191
Доволна ли сте от juvederm volite? От кой филтър сте най-доволна?

Общи условия

Активация на акаунт