Сполучливи имитации на маркови парфюми - 39

  • 57 886
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 481
Скрит текст:
Относно питането за аромати на Гиза с тамян, честно казано не мога да помогна. Не си падам по такива, а това Азаро не го познавам. Най-добре Ре или други дами да се включат. Милка също мисля че ще може да ви ориентира и препоръча. 😊
Sahara Noir на Том Форд е чист, разкошен тамян, имах негова прекрасна имитация и точно копие от Jodex, които за огромно мое съжаление напуснаха отдавна Б-г. Disappointed Relieved Имитация на този парфюм имат и Парфен /според списъка на първа страница/:
№ 808   SAHARA NOIR - TOM FORD, нея не я познавам, но съм сигурна, че са се справили отлично по парфенски! Flowers Hibiscus
Благодаря, ще се пробва😊

# 736
  • Мнения: 1 309
За Versace Vanitas ми стана интересно- на кой от двата варианта е направена реплика- EDP или EDT?

# 737
  • София
  • Мнения: 639
Здравейте,
имате ли наблюдение в/у трайността на някой от следните парфюми в изпълнение на Мартинез:
AQUA DI GIOIA - ARMANI
EUPHORIA - CK
LIGHT BLUE - D&G
CRYSTAL NOIR - VERSACE
OMNIA CRYSTALLINE - BVLGARI

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз преди La vie est belle харесвах по-леки парфюми.
От него обаче ме изби на мания към отровно сладките.
Black Opium,Good girl,Dior Hypnotic Poison...

# 739
  • Мнения: 92
Това Си тру намира ли се във физически магазин
Аз не търся, защото си имам Си Тру Кристалин и ми е достатъчен. Просто този го пробвах, но за мен не е ок като цялостно изпълнение. Без да го сравнявам с оригинала.

# 740
  • BG-DE
  • Мнения: 5 061
Вече не, за съжаление го спряха, а беше великолепно 😖

# 741
  • Мнения: 2 817
Аз преди La vie est belle харесвах по-леки парфюми.
От него обаче ме изби на мания към отровно сладките.
Black Opium,Good girl,Dior Hypnotic Poison...

И аз така,времената се менят,хората също.ЕГН-то,ЕГН-то е виновно,а ние не.🤣🤣🤣

# 742
  • Мнения: 2 880
Не, не прилича на други Версаче. Белоцветен, кремест и изискан.

А дълготраен ли е?
Vanitas в оригинал при мен е доста траен и се усеща сериозно, аромат който в повечето случаи отнася комплименти, много офис френдли Simple Smile Държи и излъчва и в най-големите жеги, също е доста разхлаждащ. В Парфимо тестер 100 мл е под 50 лв, не виждам смисъл от имитация лично аз за този аромат, като цената спрямо мл е доста добра на оригинала.
А за коя му версия става дума - EDP или EDT ?
Благодаря 💛

# 743
  • Мнения: 190
Някой пробвал ли е вече на Givenchy , Rouge, червено-черно шише, мисля че е съвсем нов, аз го мирисах в Дъглас?

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз преди La vie est belle харесвах по-леки парфюми.
От него обаче ме изби на мания към отровно сладките.
Black Opium,Good girl,Dior Hypnotic Poison...

И аз така,времената се менят,хората също.ЕГН-то,ЕГН-то е виновно,а ние не.🤣🤣🤣
То така,така...
Щом още помним да се парфюмираме,сме добре...
JoyJoyJoy
Наистина преди все отказвах някакви парфюми,защото ми бяха тежки.
Сега рядко някой парфюм ми се струва тежък.Bitter peach например ми идва в повече.

Имам едно черно C Tru и е много хубаво.
От новите също имам,хубави са.Но черното е уникално.Тежко ми идваше,сега ми е супер.

# 745
  • Мнения: 2 119
Влизам да се извиня за подвеждащия пост за ЛВЕБ. Снощи и днес на второ и трето четене сякаш е друг парфюм. Може би защото първия път само на китката си пръснах леко, а и имах още парфюми за проба и набързо прецених, че ми харесва и че е приятен лек. Е, не е чак атомна бомба, но е силен изискан сладък аромат. Май ми напомня на един Flowerbomb ли беше, нещо такова... Доста съм го срещала като парфюм от околните, та явно е модерен и се носи често. Хубав е като цяло.

# 746
  • Мнения: 2 817
По същия начин ненавиждах Скандала ,а сега ми е любим Не можех да си представя ,че ще нося тази сладост, тази атомна бомба,а ето за зимата ми е фаворит.❤❤❤😀😀😀

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Харесвам Скандал,имам 30 мл от Рефан,но от Заг сигурно ще е по-хубав.
От друга страна пък толкова парфюми имам вече...

# 748
  • Мнения: 92
На D&P е уникален ,поне за мен🙂
Харесвам Скандал,имам 30 мл от Рефан,но от Заг сигурно ще е по-хубав.
От друга страна пък толкова парфюми имам вече...

# 749

Общи условия

Активация на акаунт