Болка в стомаха,над пъпа

  • 1 111
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
Здравейте , тази нощ се събудих от изключителна болка точно над пъпа , продължи няколко часа и около 6.30 изпих един нурофен и поспах час . Продължавам да съм отпаднала,нямам апетит и понякога чувствам гадене .
П.С след 2 дни очаквам менструация,а февруари претърпях аборт с медикаменти и от тогава МЦ ми е болезнен ,не зная дали е възможно да са свързани нещата ..

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 933
Първо стомахът се намира най-горе в ляво,под диафрагмата.Вас ви боли корема Обикновено остра болка около пъпа е свързана с газове или друг чревен проблем.

# 2
  • Мнения: 257
Газове нямам .. забравих да вмъкна ,че се излагам всеки ден на слънце с цел да натрупам тен ,в продължение на часове . Не изключвам и да съм слънчасала,усещам тялото си топло ,но нямам температура. Имам и гадене,отпадналост

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 933
Ако болката продължава и на база симптомите гадене,и отпадналост,потърсете лекар.Може да е ентеровирус или друг проблем.Тук няма как да гадаем.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 594
Всеки месец преди да ми дойде ми се гади. Понякога се чудя дали не съм бременна, нищо, че съм на ПЗЧ, толкова е силно и остро усещането.

Общи условия

Активация на акаунт