Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 97)🍒

  • 30 225
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 653
Класирах се. Огромно благодаря за всичко, което правите. Чудесно оформление. Радвам се, че съм част от вас. Благодаря ви.



Любов преминала през приятелство. Поне така казват.

# 31
  • Мнения: 10 207
Ханде в момента е в Туитър ... и явно не е на церемонията, която започва в момента

605К
и Керем е в Туитър

# 32
  • Мнения: 5 074
Не ми се иска да взимам функциите на потребителите, но само този път. Simple Smile

38 Потребители и 48 Гости преглежда(т) тази тема.

Anelia Ilieva 700127
Angela Nenova 693671
ani_zh
Antoniqq
BUSHRA_GI
Dafinka Aleksandrova
didiasp
eseva
gostenka68
guga51
Gugutka52
kalina petkova
Kalinda
katrina123
kukli4ka456
mari1968
Mery18
Michel22
nevena14
nikol55
sofia26
ToNi D
UmaR
Valeri Dimitrov 586716
Valeri_Daniel
Veselina Kashukeeva 657734
vvhhvv
БлагаВест
Диана Дечева 698520
Пролетина68

+ 8 скрити потребителиЗатвори

# 33
  • Мнения: 583
Керем е отговорил в Туитър, че днес за Турция е много тъжен ден, заради избухналия пожар в горите на Манавгат и поради тази причина не е подходящ ден за лайф. Много животни са умрели и една невероятна част от природата е загубена.😥Пише, че скоро ще има лайф, но не и днес.

# 34
  • Мнения: 5 563
Записвам се, благодаря за темата, съвършена е! 💙

# 35
  • Мнения: 10 207
Печелим .... Trophy

# 36
  • Мнения: 583
Спечелихме награда за най-добра двойка. Очаквах церемонията да е присъствена, а то се оказаха просто клипчета от победителите, които са сглобени в едно цяло видео. Нашите дори и видео нямаха, а само снимка.😆

# 37
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Тук съм.
За малко да се окаже че ще прекарам цялата вечер в чистене на килер и кухня, понеже се оказа че е влезнало неканено гостенче, братчед на Мики Маус

Хаха, Серкан дава урок по избиране на диня

# 38
  • Мнения: 583
Честно да си призная сцените в супермаркета изобщо не са ми забавни. А това с картофа дори няма да го коментирам...🙃

# 39
  • Мнения: 1 707
Защо Серкан яде суров картоф?

# 40
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
За да докаже на Еда че може да се промени.
Еда си призна накрая че му вярва че може да се промени, ако той поискал можел да направи всичко


Дениз дошла да вземе Серкан, имала изненада за него, свързано с работата било
Енгин тъжен чеПъръл се усъмнила в него


Мело търси къде са Серкан и Дениз.
Еда подивя от ревност че Серкан все още е с Дениз

Тази жена  дето дойде да опита нещата за кетъринга, е директорка на училището за което ще се състезават двете двойки

Последна редакция: ср, 28 юли 2021, 21:51 от Aлекcандрa

# 41
  • Мнения: 10 207
Дините на Керем Stuck Out Tongue Winking Eye



Ханде и Керем в IG Stories

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 28 юли 2021, 21:55 от mi_si

# 42
  • Мнения: 3 433
И аз се записвам в новата тема. Благодаря Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

# 43
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Еда беснее от ревност....
Кемал кога се премести при Айдан...Айдан е тъжна че Серкан не и се обажда, кемал я успокоява " ще приеме връзката ни, той бащинството прие, та и как го прие, награда за най-добър баща ще спечели"

Серкан е син на Кемал, тест са пускали май тайно..../аз нали изпуснах началото/

Серкан спаси Еда от това да я блъсне кола

# 44
  • Мнения: 653
Тези ревност ще ги побърка в сериала. Дано в живота не са така. Все пак Керем е доста широко скроен, но пък Ханде е мечта за толкова мъже. Е, Керем пък владее женските сърца. Абе, въртене в кръг. Дано си вярват.
А пазаруването -  това си бе реклама за супермаркетите им - продуктово позициониране.

Общи условия

Активация на акаунт