Кукундрела плавници нахлува, за рабута не ще да чува - 106!

  • 15 123
  • 790
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 867
Лабри, аууу отивъм да съ срамувъм.

Докът беръ срам ш съберъ куфъръ и ида да съ извинявъм лично . Ш мина да купя вишньовкъ и кибапчитъ.Joy


Тъй стаа ли? Joy

Уууу, ти па, Нерку, мой ли са абиш за таквоз нящу! У таз жега куфари да сбираш, сед там пуд климатика и ни мърдай, чи то навън напрау ша съ пудпалиш. И за черешовката са ни аби, аз сам пуръчала да ми дунесат ут Германску, след ощи некое времи ш,са сдобия, та прублем нема.

Соулче, ма мигар верну у тез жеги ти са идът кибапчита? Уф, аз на плудове наблягам и на водири. Ей, такова чудо преди години имаше, та една нощ си изнисах дюшега на тирасата, а сутринта бърдзах да съ прибера, да ни ма глеат кумшийти де сам съ опнала. Да живеят климатицити, чи инак аз нема да уживея! Joy
Инак, кайвенци пийвам, ут него ни моа са утказа! Без бисквиткити, че и те ни ми върят! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 29 341
Гуспожъта тряа да дава ного обяснения!!!! Бива ли такъв смут да всява, а?!?!!

# 32
  • Мнения: 991
само аз ли прочетох палавници вместо плавници🙈🙊🤪

# 33
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Хаха ми аз плавници си го прочетох Сънши Joy
Ма то,койт за квот си мисли Imp Joy

# 34
  • Мнения: 29 341
Дубре ми съ получава произношенийто!!!



Ай ша ва черпя. Нерката не даде кибапчитъ, затуй аз ша черпавам......грабете!!!!

# 35
  • Мнения: 22 867
Соулче, ко рафело ти съй привиделу, туй сУрови кюфтаци. Засилих съ аз, ама.........Упражи ги, де, па тогаз чирпи! Joy

# 36
  • Мнения: 29 341
Соулче, ко рафело ти съй привиделу, туй сУрови кюфтаци. Засилих съ аз, ама.........Упражи ги, де, па тогаз чирпи! Joy

Тебе не тъ мисля аз, тебе Неръта та черпи спицялну с кибапчитъ!

Язе ги умесих, да земе някуй друг да ги пражни, че на мен мий ного жега.....

# 37
  • Мнения: 22 867
Тцъ, цъ, цъ.....лошава си станала, ма то ут жегата! Joy Аз на Нерка и рекох да съ ни мори у тез жеги, димек я усвубудих ут ангажиментата. Айди, зарад теб и суровоядка ши стана, колку муй, па нъл викат, чи било по-пулезно! Ш,си пумагам с бирцата!

# 38
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ари ся, жега било, стига сти ривали, края на юли е, дан искати двайсе градуса, я Joy преди туй ривахти, че ладну, ся па жегъ, нема угодия Joy глейтися в цял свят е жегъ Joy


Лабри, къф дюшек, ква тираса, земай пример Joy


Нерчи, у гръцку съм яла агнешки кибапчита, ноу арни бяха. Ееех, куга пак ша одим на Гърцията...

Соулчи, бива ли такваз задача на чаавету начи Joy

# 39
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Ари ся, жега било, стога сти ривали, края на юли е, дан искати двайсе градуса, я Joy преди туй ривахти, че ладну, ся па жегъ, нема угодия Joy глейтися в цял свят е жегъ Joy

Лабри, къф дюшек, ква тираса, земай пример Joy


Букетче, на път сам, напрау сам гутова да съ шмугна! Аз ут ладнуту ни рива, мен, ку некой ма мисли, в жегити да мъ мисли как сам. И ни е насякъде жегавица, пу германску из баварску ни било, 20-ина градусове съ въртят, та завиждамммм......яку! Simple Smile

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
само да ви кажа, че в най-голямата жега чистих една цветна лехичка от трева. Sad Sad кой ме би през ушите изобщо да си показвам носа навън.
сега тялото ми е като в песента "носят ме, мамо, влачат ме.", а главата ми, или онова дето би трябвало да е там, се кърши в ритъма на ориенталски танц.

# 41
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784
Дубра вечир на кумпанията!
Новъ тема сти пуснали и дажи 3 листа сти исписали.
Мерсаж на Цецка и на другити направачки, аку има таквизи.
Ай, да вий чистита и бърдзу да я изпишим!
Наздрави със студена биричка!



# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мали, Добри, що така се напъвА? М? Цветни лехички вика Joy

Лабри, ако пробваш номерОт с хладилника, задълже да се фотнеш! Joy
Те у немско немат ноу слънце, липсва им витамин де, молА ти съ Joy

Аууу, наздрави, Алфи, ас съм на винци!

# 43
  • Мнения: 22 867
Ооо, Алфич, нидей бърза за изписването на темката, ше ни зареже Сес укунчателну, ку ше и намираме рабута през пет деня теми да прай. Чекайти да ви я пукажа, снимах я тайну с дрона. Grinning



И кат ши черпи Алфич с бирца, да турям масата с мезетата.

# 44
  • загубено
  • Мнения: 6 490
Здрасти банда.

Кафеееееееее




Няя кибапчитъ у тая жега. Шъ пасем салати . Снощи в 1ч посреднощ беше 36 градуса. Това време полудя.

Joy

Общи условия

Активация на акаунт