отзиви за мебелна компания ирим

  • 3 962
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 397
Сложих такава кухня на вилата на село. За по-малко от две години ми се откачиха 2 вратички. Страницата, където е закачена паната, просто цъфна талашитът. Не препоръчвам.

Хмм не знам точно каква ви е кухнята, но аз потвърждавам, че в моята се готви и чисти много интензивно вече 2,5 г. На някои вратички вече не им работи плавното затваряне. Всичко друго си е без никакви следи от употреба.
Самите вратички бърша доста често, само с препарат за прозорци и кърпа, или с мокри кърпички.  Десет годишният ми син се изявява като готвач и през ден шкафовете са в мазни пръсти! Satisfied

# 16
  • Мнения: 4 572
Побутвам темата - търся отзив за един комплект за коридор:

http://www.irimbg.com/product/%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d0%bc%d0% … d1%82%d0%b8-4047/

И също за гардеробите и шкафовете за обувки от този вид:

http://www.irimbg.com/product/%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b4%d0%b5%d1% … d1%82%d0%b8-4068/

Ще трябва да търся и магазин, който предлага транспорт и може би с монтаж, така че ако някой знае за такъв в района на Младост, София, моля, споделете. Поръчвала съм гардероб и секция от два различни магазина - единият онлайн, оставиха си ръцете на монтажа на гардероба, после идваха да си го поправят, че не можеше да се затвори вратата.

За секцията поръчвах в магазина до Кауфланд в Младост 3, със зор се съгласиха да ми я доставят до входа и въобще не ми се занимава повече с тях.

Моля, не ми пишете за кухни и за други мебели, питам конкретно за  сериите за антре. Не успявам да намеря от друг производител малък гардероб с релса, който да ми пасва на мястото и да е комплект с шкаф за обувки. Има някакви модели във Виденов, но от най-евтините и просто не искам такива.

# 17
  • Мнения: 2
Сглобил съм две кухни на Ирим, като едната за мен, а другата на приятел. И за двете останах с усещането, че са крехки и при интензивна употреба няма да изкарат дълго ако не се пазят. Но пък поне аз бях на ясно с това преди да купя с оглед ниската цена . Въпрос на личен избор е с кое да направиш компромис - цената или качеството. Като цяло Ирим имат много голям избор от всякакви мебели, но не са изработени от много качествени материали.  Имам два гардероба и спалня от Явор и съм много доволен, обаче цената там е съвсем друга .

# 18
  • Мнения: 6 166
В Явор също доставят мебели на Ирим.

# 19
  • Мнения: 4 572
Имах два дивана на Явор и други мебели. Никак не съм доволна от качеството. Не са били на Ирим, на някакви други прозводители, цената им хич не беше ниска.

Ще поръчам гардеробче и шкаф за обувки, като пристигнат ще дам отзиви. И пак да кажа - не питам за кухни.

# 20
  • Мнения: 2
От целия ми опит до сега стигам до извода, че всичко е до късмет. При големите производители и магазини масовите серии мебели явно не са много добри. Ето, аз съм доволен от Явор например. От Ирим не до там но с оглед цената, пак съм ок. Най-добрите мебели ги правят по-малки фирми по поръчка, обаче цената е доста различна, а и сроковете са дълги. Късмет с новите мебели ви желая !

# 21
  • София
  • Мнения: 46
В РУМ Кремиковци съм виждала много мебели на ИРИМ като мостри. Иначе по каталог може да се поръча всичко. Ние бяхме поръчали мебели за цяла стая-гардеробна. Доставиха ги доста бързо. Мисля, че доставката беше 20 лв. Не сме искали монтаж. Липсваха 2 странични дъски на едно чекмедже. Обадих се в РУМ-а и след 2 дни ги получих на адрес без заплащане.

# 22
  • Мнения: 6 166
Съотношението цена/качество е прекрасна.
Аз лично хич не харесвам мебелите на Икея - хем скъпи хем неиздръжливи, а уж са бюджетни или поне в другите страни се водят бюджетни.

# 23
  • Мнения: 4 572
В България не са хич бюджетни. Помня в румънската Икеа преди години - до двойна разлика в цените на едни и същи мебели в Букурещ и София. Някои неща от Икеа са находки, ама някои са наистина с потресаващо качество за цената си. Скоро гледах близки снимки от една ФБ група за Икеа мебели - диван, който се крепи на тънък шперплат и тънки крачета, по-зле от евтините на Виденов.

А най-некачествените мебели съм купувала от Юск. И една етажерка от Айко - тя буквално се разпадна при опит да я преместя.

Общи условия

Активация на акаунт