Спам тема(Августовски Отпускарски Спам!) - от 01.08. до 31.08.21г.

  • 21 500
  • 1 477
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Добро утро!
Тъкмо бях решила днес да ходя в офиса на куриерската фирма да се разправям, те пък взели, че се раздвижили. Все се заричам, че точно тези ще ги избягвам, ама ей на, пак се излъгах. От Франция пратката дойде за нула време, а тия мързеливи испанци... От миналата седмица седи в офиса, получена е от Мадрид. Днес най-после са благоволили да ми я доставят.

# 1 441
  • Мнения: 9 836
Браво, Джасте, видя ли че няма нищо!

На бизнесмени палци не стискам, че те мразят държавните служители и е нужна реципрочност. Ма айде, само веднъж по изключение, Тето. Ахаххах, аутокоректът упорито те преименува на "Гето", ясен знак е това, че са ти мръсни сделките Grinning

# 1 442
  • Мнения: 17 623
или че е ромка

# 1 443
  • Мнения: 68 713
Греда...нищо не напрайх...

# 1 444
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Холдъне, какво стана с китарата? Направи ли серенада на някоя мацка под терасата?

# 1 445
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Един прЕател търси помощ:

# 1 446
  • Мнения: 68 713
Нищо не сте стискали бе, мискини такива....не ми върви ...не стаа както го искам...

# 1 447
  • Мнения: 6 390
Привет, народе. Grinning

Дайсче, мина прегледа. Който е стиснал вчера палче, да знае, че помогна.
...
И на мен така. Помагат. Т.е. добрите мисли помагат. Grinning

ДД ви. Детето е доста по-добре. Ама първом искаше да съди ресторанта дето бехме предната вечер. Па посли каза, че тва е станало, щот се налял с половин литър вода веднага след вечерята. Ми, така е, получават уроци - и децата, и възрастните, абе сички. Grinning

Джасте, ногу се радвам за теби. Grinning Може да почнеш некви упражнения вкъщи. Такива разтягащи например. Джастев ще хареса това. Wink

А аз съм на работата вечи. Дома го излизах мисла. Grinning
Ама и тук има доста работа също. Даже се чудя откъде да го подхвана. Ми ... почвам со леко почистване.  Grinning Ни моа иначе, дразни мъ.

Ох, Кики, плажувай и за нас, че ... йощ мий мъка.

# 1 448
  • Мнения: 9 571
Като сте застискали палци, стиснете и за мен в четвъртък, че е важно Hands Pray
Чета си ви аз, ама се пека на един огън и нещо не ми се пише напоследък.

# 1 449
  • Мнения: 6 390
Аз отсега ще ти стискам, Осмичке. Всичко ще се нареди, ще видиш.

# 1 450
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Стискам палци на всички, които имат нужда!

Малко снимки:






# 1 451
  • Мнения: 17 623
тоя последния не е по бгмама стандарт

# 1 452
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Их, начи!
И този ли?

# 1 453
  • Мнения: 9 836
Котките са ми съборили четките за зъби, четката за тоалетна, извадили са ми от чекмеджето половината чорапи и са ги разпределили равномерно из цялата къща. И за да ми се стори това маловажно, бутнаха 4!!! чаши от кухненския плот Rage

# 1 454
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Котките са ми съборили четките за зъби, четката за тоалетна, извадили са ми от чекмеджето половината чорапи и са ги разпределили равномерно из цялата къща. И за да ми се стори това маловажно, бутнаха 4!!! чаши от кухненския плот Rage

Ти ко очакваш - да решават кръстословици ли Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт