Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 14 361
И аз обичам храмове от всякакъв вид. Нямам проблем да се забуля или да ми сложат ориз на челото.

# 961
  • Бостън
  • Мнения: 13 736
Нямам проблем да се забуля или да ми сложат ориз на челото.
Да, уважението е двупосочен процес - уважавай за да те уважават ИМХО!

# 962
  • Мнения: 2 749
Обичам храмове и гледам да съм прилично облечена, когато ще се ходи на подобни места. Нямам проблем да ми сложат нещо на главата, щом си имат такива правила. В Македония даже пола връзвах върху дънките. Виждала съм на Рилски манастир изрязани потници, къси панталонки и голи пъпчета. Но там е станало търговски обект и никой не гледа тези неща.

# 963
  • Мнения: 10 035
Днес изхвърчах на физио в последния момент, грабнах новия тренч, махнах етикета, и сефтосах.
Не показвам надолу, нещастен избор беше. И дънките, и кожения черен Конвърс не одобрявам.
Така е като се бърза.
На работа ще го нося ....с друго.

# 964
  • Мнения: 2 211
Дез, палтото е с много як цвят! И модел!
Клеми, и аз стягам багаж за Крит. Преди малко си взех отрицателния резултат от антигенния тест. ММ препоръчва да не се оливам и за това съм в дилема дали да не направя като Мистър Бийн, да отрежа ръкавите на тениските например Joy
Относно покриването на голи ръце, рамене и крака, както и забулването в църквите се среща и у нас. В женският манастир срещу Преображенския мъжки такъв до Велико Търново задължително ти се покрива и главата. Не знаех за този ритуал да е характерен в България, а възрастната монахиня ми отговори,  че мъжът сваля шапка, а жената и се покрива главата защото да покажат, че от Господа по голям няма.
И ние обичаме да посещаваме катедрали, църкви и манастири. Само малката врънка "...и сега какво им гледате на тия камъни?"
В Истанбул почти не съм виждала забулени, освен ако не са мигранти от по на изток. Но еле в Египет каква видях! Цялата в черно, на очите тънък процеп и тялото обхванато както панделка подарък, но вместо лента тънък златен синджир ... с катинарче!! Бе преди 12 години. Момичета, тинейджърки бяха покрили косите с най различни цветни забрадки, но надолу тесни дънки и къси блузки. Всичко останало покрито.
А в Абу Даби облякох специалната дреха, не знам как се нарича. По късно ще доразкажа.

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 15:40 от Pink Dress

# 965
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 457
А и в Гърция са ни забулвали, сега се сетих. Даже май и поли ни навличаха. Ама то това е част от изживяването, как се казваше “като си в Рим, прави като римляните”.

# 966
  • Мнения: 1 336
Дез, страхотен тренч🤗, да си го ползваш сэс здраве.

# 967
  • Мнения: 447
Дез,тренча ти е трепач.

# 968
  • София
  • Мнения: 12 061
Показвам се за малко с наследника
……..

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 22:44 от змия

# 969
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 112
Змия, много прилича на теб.

# 970
  • Мнения: 10 035
Днес на работа с еспадрилките на Тони Понс. Следобяд ще е топло, и за по без яке. Използвам последните топли дни да си нося полите. Тази обличам за първи път.


Не си "крия" краката, просто не ги показвам на работа. Stuck Out Tongue Winking Eye Сепарацията на предно бедро ще показвам на плажа.
Усещането от вълните на полите като ходя е еуфорично. Умирам за billowing skirts. ❤
Еуфорията може би е причинена от парфюма за деня- любимият Cuir Beluga.

# 971
  • Мнения: 2 026
DEZ влюбих се в тениската Heart 
Скрит текст:
ако е удобно да попитам повече информация за нея
Обожавам бели тениски и ризи, като запазена марка са ми, съответно аутфити с тях.

# 972
  • Мнения: 10 035
Casual, тениската е от Reserved,  има я и в черно (и нея взех, да има).

# 973
  • Мнения: 4 560
На тази тениска тоооолкова ѝ се чудех и не я взех. Сега като гледам как хубаво седи на Дез, си мисля: Абе бяла тениска, какво има да ѝ мислиш, все едно е една торба пари... 🙄

# 974
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
И тениската, и полата са супер. А полата стои много добре. Но рядко на някого стои така.

Общи условия

Активация на акаунт