Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

  • 52 447
  • 814
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 763
Код MEDI15, за отстъпка -15 процента. Важи и за намалени.

# 781
  • Пловдив
  • Мнения: 3 230
Конти, тук ли си? Нова тема трябва да се пусне.

# 782
  • Бургас
  • Мнения: 422
Изпратиха ми този код на мейла: HAPPY - 30 % на всичко.

# 783
  • Мнения: 15 356
Не хваща при мен.Явно е персонален.Ще видя в моя мейл няма ли нещо.
Едит-стана 😁😁😁😁

# 784
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Пише ли до кога важи?

# 785
  • Бургас
  • Мнения: 422
*Тази промоция е валидна до 20.10.2021 (23:59). В рамките на промоционалния период ние предлагаме 30% отстъпка с код на ваучер HAPPY. Някои продукти могат да бъдат изключени от промоцията.

# 786
  • Мнения: 15 356
Поръчах яке аз .Нямам код в пощата,мнооого благодаря 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

# 787
  • Мнения: 20 172
Кое яке поръча?

# 788
  • Бургас
  • Мнения: 422
Поръчах яке аз .Нямам код в пощата,мнооого благодаря 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Bobchita и аз едно яке го дебна от няколко седмици, днес си го поръчах и аз.

# 789
  • Мнения: 15 356
Мъжко е ,Леми.Аз имам якета до Апокалипсиса да изкарам 😁

# 790
  • Мнения: 789
Толкова го чаках това яке на Navahoo и изобщо не ми хареса на живо. Не е моето и това си е. Изработката е хубава, но някак са прекалили с пуха и имитацията на кожа на лисица. Мога и да я махна ама пък се виждат празните места на копчетата. Ама и аз съм много претенциозна. Мъжът ми го хареса много, каза "преценяй си" и прецених, че ще се занимавам с връщане.
Първа поръчка ми е към сайта и се надявам да мине всичко наред с връщането. Ама мнооооогооо се надявах на това яке, ей така да ви се оплача.

# 791
  • Мнения: 15 356
Отказа ме това яке,не с цена,а с това че е мега дебело.Поне модела ,който харесах .Отделно имам кожено,имам рокерско,синьо,червено,зелено,черно ,две или три палта ,едно лилаво яке също.И отделно още 5-6 тънки🙄🙄🙄🙄

# 792
  • Мнения: 2 179
Благодаря за кода! Дълго време дебна една рокля и едва сега успях да я взема на добра цена Simple Smile

# 793
  • Мнения: 906
И аз благодаря за споделения код, въпреки че няма да го ползвам. Аз си чаках код отстъпка за РД, ама те се ослушват още.Така или иначе нищо не ме блазни. Ако си харесам нещо или е изчерпан моят размер, или е на безумна цена, която дори и с код не е приемлива.

# 794
  • Мнения: 1 864
Някой с мнение за Indicode jeans? Обмислям да си взема елек от конкретно тая фирма от aboutyou, за съжаление си чакам размера да се появи.

Общи условия

Активация на акаунт