Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

  • 52 432
  • 814
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 147
Кристал, звучи сякаш са били върнати от друг, който си е запазил и кутията, и етикета... А защо са ги приели без тези неща и най-вече защо ги пускат в такъв окепазен вид... Предполагам, че защото сме в България. Confused

# 16
  • Мнения: 4 246
Да, все едно са поносени и върнати.
Тия 100 дни за връщане са прекалено много, при това и безплатно.
Иначе нищо им няма, перфектно чисти и здрави, но ..
Липсата на кутия мога да я преглътна, но те и без етикет, за първи път ми се случва такова нещо.

# 17
  • Мнения: 15 356
Кристал ,дай снимка да ги видим .
Не вярвам да са ментаци ,то си личи ,щеше да си намерила разликата.Не оправдавам неналичието на етикет де

# 18
  • Мнения: 444
Същият модел няма ли го в някой друг сайт с възможност за връщане?

Иначе не вярвам АЮ да продава ментета, но щом други марки пращат с кутии това еко обяснение стои нелепо, а и кутиите на пума са от картон - това ако не е еко не знам кое е.

# 19
  • Мнения: 20 168
С тази Сълзина сме се чували по телефона, но иначе звучи все едно е писано от машина.
Може някой да взел кутията и етикета за да продаде ментак.

# 20
  • Мнения: 15 356
Имам теория-някой клиент е искал да ги върне,но не е имал етикет и кутия.Дори да са отказали,той се е запънал и са ги приели.В една тема ,някой беше писал,че е връщал в обувкибг без етикет и са ги приели
Реално ,търговският им вид не е нарушен ,чисти ,здрави,не носени маратонки.Нямат етикет и кутия на марката .Може би така да е станало.

# 21
  • Мнения: 20 168
В такъв случай би трябвало да предупредят клиента, дали ги иска при това условие.
Както по други сайтове например е описано, че са тестери, без опаковка, с нарушена опаковка и така нататък.

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 15:00 от Lemy

# 22
  • Мнения: 4 246
Кристал ,дай снимка да ги видим .
Не вярвам да са ментаци ,то си личи ,щеше да си намерила разликата.Не оправдавам неналичието на етикет де
Ето ги
Скрит текст:


[\spoiler]
Zzrr, не съм ги търсила в друг сайт, тук ме привлече намалението.

# 23
  • Мнения: 15 356
Много са хубави!

# 24
  • Мнения: 144
Този код NAMALENIE за над 100лв. ли е?

# 25
  • Мнения: 5 139
Днес НАЙ-накрая получих един шал, който трябваше да е пристигнал преди седмица. Не знам дали ви се е случвало, но бяха объркали ареса със стар (проверих, сложила съм правилния) и бяха пратили на Еконт неправилен номер Grinning Предния път бяха пратили sms на майка ми, която е със същата фамилия, вместо на мен Grinning Много странии неща ми се случават, от както пазарувам в този сайт, но пък шала е страхотен! https://cdn.aboutstatic.com/file/images/a2f374767cf5efc128a5615d … e2nuYpfJUwWxNXt44

# 26
  • Мнения: 444
Този код NAMALENIE за над 100лв. ли е?
Над 75 лв и е валиден още 2 часа.

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Мога ли да върна в една опаковка неща от различни поръчки,като съответно сложа двата документа за връщане.
Това яке се оказа голямо на ММ ще го връщам.
Ако някой го хареса да пише до неделя.

# 28
  • Мнения: 15 356
Ще си връщам дънкеното яке,огромно е.
Поръчах на детето ,ще видя кои ще взема и кои ще върна .

# 29
  • Мнения: 20 168
Бобчи, а панталоните дойдоха ли 😏
Появили са се жълти Рикери за 34 лв., 39 номер:
https://m.aboutyou.bg/p/rieker/niski-maratonki-4593704

Общи условия

Активация на акаунт