Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 3

• 26 913
  • 539
  •   3
Отговори
# 45
  • София
ааа с подплънките са много яки, имам бяла и черна, стоят много добре с къси дънки. Единствено при прането се обръщат и трябва да ги натъкмиш Simple Smile

# 46
На работа съм с технологично облекло-престилка и би ме побъркало да съм с подплънки Grinning виждам как на някого ще стои добре, ама не е мойто.

# 47
Свиркайте и на мен за прилеп, ако ви попадне. И аз моята я изтърках от носене до почти краен предел, ще я нося до пълно съдиране. Blush

Това с кутиите хич не звучи добре... Да не би да сме пак територия за "рециклиране" на върнати как да е в други държави обувки...

# 48
Предложиха ми да я върна за рекламация и ако екипът прецени щели да ми върнат парите, а ако не ще ми върнат продукта безплатно ?!?! Нещо бе ми звучи като хората.

Кецовете са много яки, а и са за повод след 2 дни, така че не мога да се занимавам. Но наистина съм доста разочарована.

# 49
Взех си дългоочаквания сутиен. На кантар съм.

# 50
Скрит текст:
Иначе същата като в линка си купих бяла и лилава от Уайкики.
https://www.zara.com/bg/en/ribbed-t-shirt-p04424156.html?v1=1114 … 45&v2=1882929
За търсещите черна тениска прилеп ръкав, много сходен модел има в Зара, без подплънки. Аз си взех зелена, само че с пристягащи връзки.
По повод на номерацията, само тениски съм си поръчвала и къси панталонки. Тениски на Онли, Гес и Томи Х си поръчвам Л, въпреки че нося М, леко умалени ми се струват.

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 19:08 от teda mars

# 51
  • Пловдив
След като кецовете са ок не виждам драма в това,  че кутията не е оригинална и че нямат етикет. Така съм получавала и от ФД. Да не говорим, че от Н&М идват само в плик и в кашон, ако не са от премиум колекция. Все пак си купуваме продукта не заради опаковките,  нали? Simple Smile

# 52
Мерси, teda mars! За скрит текст през телефона изписваш следното:

[ spoiler][/spoiler], но между първата скобка и S на spoiler няма интервал. Между първата затварящата скобка и втората отваряща ][ също няма никакви интервали. Вътре текстът, който пишеш, си се изписва нормално с интервали, но първата му буква или знак трябва да "опира" директно в тази скобка: ], а последната му буква или знак трябва да "опира" директно в тази скобка: [.

(Аз сложих интервал сега да покажа, защото иначе директно включва функцията.Smiley)

Ето така изглежда, само махаш интервала пред думата спойлер:

[ spoiler](Тук ти е всичко, което искаш да скриеш...)[/spoiler]

Ама го обясних и аз де... Дано разбрахте. Bowtie

# 53
Аз от мобилната версия минавам на пълната, най-отдолу на страницата, и оттам си слагам скрития текст.

# 54
  • София
Момичета, пробвахте ли да настоявате да ви признаят цената, на която сте поръчали? Ако някой пробва, нека да сподели дали са се съгласили.

По време на една доста мащабна кампания в началото, която изискваше поръчки за много голяма сума, бяха направили компромис с признаване на голямото намаление и малко след обявения срок заради проблеми с приложението по време на кампанията.

Скрит текст:
Подозирам, че няма да стане работата и ще ви пратят просто код, ама... Поне пробвайте, пък да видим. Simple Smile

Аз още по телефона се разправях с тях, защото се ядосах - девойката със спокен гас ми обясняваше как не знаели какво е станало, ама аз съм можела да си ги поръчам пак. Казах й, че не се знае дали са налични и ако са, то цените са други и понеже проблемът е в тях, трябва да направят нещо за мен. Да съм проверяла какво е налично и да им пиша да ми пратят код. Което пак ме вбеси - ще си губя времето да проверявам, че и после да им пиша. Та тя провери веднага какво е налично - 2 от 4 поръчан неща и ми пратиха код с 38% отстъпка само за тях двете. Снощи ги пуснах, от яд че изпуснах едно яке заради тях, пуснах още една поръчка (ама как им го връщам, просто... Rolling Eyes , харча още пари).

Определено по телефон трябва да се действа с тях и настоятелно, бях им писала мейл предния ден за тази поръчка и нямам отговор. За това и звъннах. И настоях да си обърнат внимание на етапа логистика, по време на която явно се случава нещо, а те не знаят какво и своевременно не информират клиентите си.

# 55
След като кецовете са ок не виждам драма в това,  че кутията не е оригинална и че нямат етикет. Така съм получавала и от ФД. Да не говорим, че от Н&М идват само в плик и в кашон, ако не са от премиум колекция. Все пак си купуваме продукта не заради опаковките,  нали? Simple Smile

Ами честно казано си ми е кеф да разопаковам нещо ново и готино. А без кутия и етикет остава някакво съмнение в мен относно продукта.

# 56
Янна, именно!
При мен след всичките въпроси за кутии, етикети също заведоха рекламация /аз обаче казах, че си ги харесвам маратонките и не искам да ги връщам, просто е кофти и непрофесионално това с липсите/ и изпратиха код за 10% Joy при следваща поръчка.

# 57
Ааа малко са 10%, трябваше да си измрънкаш повече 😅

И между другото има код за NADI20 при поръчка над 100 лева (20%)

# 58
Аа хич не ми трябват повече проценти, достатъчно пари ръснах с тия намаления и най-лошото е че поръчвам повече неща с идеята, че повечето няма да ми харесат и ще ги върна, но то почти всичко ми допада и например от 5 артикула връщам 1... Dizzy Face

# 59
Оплакване в reddit от преди месец от друга дама - поръчала вансове и ги получила без оригинална кутия и етикет. В отговор АЮ са казали, че вероятно някой ги е върнал без кутия. Така че дискутираната в темата ситуация явно не е единична и няма да е последна.

Скрит текст:
Fake or real? Bought them from aboutyou and they didn’t arrive in the original box and had no tag. The retail shop said that it’s because someone else probably wore them before me and threw the box away.

https://www.reddit.com/r/Vans/comments/nv4v38/fake_or_real_bough … boutyou_and_they/

Общи условия

Активация на акаунт