" Войната за територия " в спалнята ...

  • 4 496
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Борим се за територия, хем спалнята ни е 200 на 210 /овална/ Crazy
Ама той спи разперен, а аз все съм свита понеже съм зиморничева и гледам да се сгуша. Обаче като се стопля започвам да побутвам мъжо да се посвие, че за мен едно кьоше останало  Rolling Eyes и това е всяка вечер  Party
И завивките си дърпаме и възглавниците чат пат  Party

# 16
  • Мнения: 389
С територията проблеми нямаме. Леглото ни е голямо, ако викна от единия край до другия - няма да ме чуе  Laughing Спим си с голяма обща завивка, заспиваме гушнати. Нощем по някое време може и да си обърнем гръб, но сутрин в просъница пак се примъквам към него, много ми е хубаво да се будя така.

# 17
  • София
  • Мнения: 721
И при нас аз надвивам Mr. Green
Спалнята ни е два метра широка, но докато не си отиде той в едното ъгълче и аз до него залепена, не мога да заспя Embarassed
И така съм го дресирала, горкичкия, че когато е заспал и му кажа хайде в ъгълчето малко и си се премества там спейки - рефлекс Mr. Green
Значи до мен остава място още двама човека да си легнат, но не знам - искам да знам, че има пространство.
А иначе с две завивки не мога - като ходим някъде по хотели и са две се бутаме под едната, колкото и да е тесничка.

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ние спим с една завивка.Спалнята е голяма та дори и понякога приютяваме синковеца.
Най-редовно аз се отвивам а той,тъй като става по няколко пъти вечер,прилежно ме завива. Grinning
Единственото което ме дразни е това,че аз обичам чаршафът да е опънат гладко.А той така спи,така се търкаля,че сутрин от неговата страна,чаршафът ни е направо като конец усукан. Tired

# 19
  • Мнения: 6 167
Само през лятото спим с отделни завивки. Сега си спим с една и чак войни не вдим за нея. Е, случва се да го сръгам в ребрата, когато се опитва да ме прегърне с крак Mr. Green, ама до кръвопролития не се е стигало Joy

ОФФ: ДеВаня,.... сега си говорят  Wink

# 20
  • Мнения: 4 390
Когато спим заедно /аз спя все още на детето в леглото/, не си пречим, защото спалнята ни е огромна, а завивките са ни отделни.
Водим други "битки" нощем, ако той се разхърка или, ако аз се разговоря на сън. Crazy

# 21
  • Мнения: 11 004
В леглото има място за още двама като нас, но борбата за завивката е жестока  Simple Smile А когато се събудя отвита и трепереща от студ, той ми заявява, че аз сама се отвивам  ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 089
спим с отделни завивки. всяка жаба си знае мястото. обикновено Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 564
Спим си с голяма обща завивка, заспиваме гушнати. Нощем по някое време може и да си обърнем гръб, но сутрин в просъница пак се примъквам към него, много ми е хубаво да се будя така.
=======================================================================
И ние сме така.  Blush

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Спим си с голяма обща завивка, заспиваме гушнати. Нощем по някое време може и да си обърнем гръб, но сутрин в просъница пак се примъквам към него, много ми е хубаво да се будя така.
=======================================================================
И ние сме така.  Blush
И ние...   newsm68 newsm44

# 25
  • София
  • Мнения: 978
При нас няма борба за надмощие и двамата спим много леко и се гушкаме, завивките ни са отделни

# 26
  • Мнения: 1 059
Ние сме във война и за територия, и за завивки. Бутам, дърпам, ръчкам, ама отвита не оставам.
Ако пък захърка, го карам да се обърне. Голям тормоз му налагам. Mr. Green
Обикновено аз съм заела цялото легло и за него остава едното кьоше. Mr. Green

и ние сме така Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 1 244
ако аз се разговоря на сън. Crazy

И ти ли ...  Mr. Green Crazy

# 28
  • Мнения: 1 495
И ние спим в поза лъжички и почти едновременно се обръщаме. С една завивка сме и не се караме за нея, но получавам упреци, че заемам повечето място. А аз какво да направя като той не се бори за мястото си  Mr. Green. Аз не се усещам какво правя докато спя все пак.
Иначе спим на един диван сигурно по-възрастен от нас и си мечтаем за новото легло, което ще си купим като се преместим в нашето си жилище...

# 29
  • Мнения: 2 000
Няма такава война при нас. Леглото е голямо, а и всеки си спи със своята завивка. Вярно, че нямаме голяма близост така  Sad, но пък поне спим спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт