Фермата: Време за пробуждане - Сезон 7

  • 43 363
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 861
Благодаря за темата!
Доскоро мислех, че най-лошото би било поредната скалъпена любовна история. Сега обаче се надявам да не е с политически мотиви това пробуждане. Като цяло имам нужда от повече весели и разтоварващи моменти.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 523
И аз в темичката с надеждата за колоритни безивестни участници, които да ни забавляват. 😁

Подписвам се с две ръце и два крака под това мнение.
Благодаря за темата.

# 17
  • Мнения: 784
Наистина е по добре да няма ,,известни,,участници,, Така беше в първи сезон и беше супер.А тези любовни драми.....Има други предавания за тях!

# 18
  • София
  • Мнения: 15 216
Като дойде льобофта - не пита кое е предаването. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 22 923
Благодаря и аз, дано да е инетересно.

# 20
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
То да дойде любовта- ок, ама да не е някакво насилствено гаджосване от продукцията и 80% на епизод да заемат с подобни изсмукани любови.

# 21
  • Мнения: X
Участниците стоят изолирани седмици, някои и месеци, и заради това се зараждат някакви уж любовни тръпки, които след предаването мигновено угасват. Изолацията и прекарването на всяко денонощие с едни и същи хора, им замъглява преценката и се отдалечават от реалността. Хора, които навън вероятно няма да се погледнат, се сближават вътре.

# 22
  • Мнения: 10 929
Ето го промото. Цял ден върви по телевизията Simple Smile

# 23
  • USA
  • Мнения: 7 281
Първо : Манастири се реставрират от опитни хора,на които това им е професия,а не от аматьори,които нямат понятие.
Второ : Имам усещане,че сезона ще се върти около вярата,Бог и далеч не толкова около фермерство,животни и градина.Абсурд.

Още от сега се дразня и ако не ме спечелят с добър кастинг,няма да гледам.

# 24
  • Мнения: 1 928
Наш Пешо не участва ли в Ергенът или е друг пешоподобен

# 25
  • Мнения: 2 654
Наш Пешо не участва ли в Ергенът или е друг пешоподобен
😀 и на мен ми заприлича, но не е той. Някакъв бивш модел и настоящ фитнес инструктор, Виктор.
https://www.google.com/amp/s/btvnovinite.bg/amp/bulgaria/31-godi … aliti-po-btv.html

# 26
  • Мнения: 2 861
Има връзка между манастири и фермерство, не е никак лоша идеята. Щом пробуждането няма да е в политически контекст, аз съм доволна.

# 27
  • София
  • Мнения: 15 216
Вероятно ще се опитат да пробудят вярата у тези фермери, у които е дълбоко заспала.

# 28
  • Мнения: X
Вероятно ще се опитат да пробудят вярата у тези фермери, у които е дълбоко заспала.

Някоя плеймейтка това чака - да ѝ пробудят вярата, да захвърли мигли и коси и цял ден да е на колене, молейки се за световен мир и храна за африканските деца.

# 29
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
На мен ще ми е интересна темата за вярата , стига да не вкарат пак миски , плеймейтки и други кифли за рейтинг

Общи условия

Активация на акаунт