Гримиране - идеи и техники. Тема №84

  • 51 188
  • 747
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 111
Стикът на Шанел е уникален. Точно това, което търсиш Копче. С него си правя цялото лице за 2 минути вк. и на очи и уста и излизам. Нямам нужда от нищо друго понякога.
Дени, помниш ли каква е цената му и има ли го в Сефора? Flowers Tulip

# 391
  • Мнения: X
Не знам в българската Сефора продават ли Milk, но те имат един хубав стик, също и в мини вариант. Няма миризма, може да се нанесе деликатно, може и да се наслагва.

# 392
  • София
  • Мнения: 9 495
Искам глоу ефект,  постигнат най-естествено и нежно. Пренебрежимо лесен за ползване искам да е!

Точно такъв е стикът на Герлен и за мен е страхотен! Даже го търся упорито да си го купя пак, но никъде го няма. Отивам да видя в Нотино. Сигурно трябва  да го поръчам до български адрес?

Kopche, за този ли говориш?



Аз защото за друг говоря.😆 Един трицветен, Baby нещо си беше. Вероятно консистенцията е същата, но не знам все пак.
Да, точно за него говоря! 😊
Дадох и линк по горе към Сефора.

Денси, Шанел не ми е хрумвало 😍!
Просто видях това на Герлен в Нотино и успях на живо да тествам в Дъглас. Исках, обаче да чуя от първа ръка мнение. А и цените в Нотино на всички разцветки в момента на стика на Герлен са без конкуренция.

Ния, аз пробвах един глос на Пат и нещо не съм убедена, че харесвам бранда.
Но ще погледна стика на Шанел! 🤗

Виждам го тук: https://makeup.bg/product/422212/

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 20:16 от kopche

# 393
  • Мнения: X
На Пат единствено глосовете с ултра ненормален извънземен блясък си заслужават. Тези, с които съм като транс след локдаун 😎.
Обаче сенките и някои неща за кожа (руж, хайлайт, някои пудри) на Пат къртят.

Есмералда, пробвах я👌
Харесва ми доста, но при мен 1. Е по-вишнева, отколкото лилава на кожа, подтонът се различава от снимките; 2. Блясъците и не са толкова извънземни, колкото в Голд например. Което всъщност с моето ЕГН и ‘вълнуващ’ начин на живот е ок. Чакам да захладнее, тук още е доста горещо и я почвам.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 19:50 от Анонимен

# 394
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
Харесва ми доста, но при мен 1. Е по-вишнева, отколкото лилава на кожа, подтонът се различава от снимките; 2. Блясъците и не са толкова извънземни, колкото в Голд например. Което всъщност с моето ЕГН и ‘вълнуващ’ начин на живот е ок. Чакам да захладнее, тук още е доста горещо и я почвам.
Ха, започва все повече да ми харесва и да ми привлича вниманието...
Мисля да продам Голд и Сънсет Grinning

Ния, опитай нещо такова с нея:

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 19:59 от Agent Provocateur

# 395
  • Мнения: 31 230
Стикът на Шанел е уникален. Точно това, което търсиш Копче. С него си правя цялото лице за 2 минути вк. и на очи и уста и излизам. Нямам нужда от нищо друго понякога.
Дени, помниш ли каква е цената му и има ли го в Сефора? Flowers Tulip
Не, купувала съм го отдавна от Леро.

# 396
  • Мнения: X
И на мен Ретро ми се вижда по-вишнева отколкото лилава. На ръка я пробвах само.
Щели да спират старите големи палитри на Наташа. Лилавата вече е спряна.

# 397
  • София
  • Мнения: 9 495
Стикът на Шанел е уникален. Точно това, което търсиш Копче. С него си правя цялото лице за 2 минути вк. и на очи и уста и излизам. Нямам нужда от нищо друго понякога.
Дени, помниш ли каква е цената му и има ли го в Сефора? Flowers Tulip
Не, купувала съм го отдавна от Леро.
https://makeup.bg/product/422212/
Тук го има.

# 398
  • Мнения: 1 111
Докато отворя и вече е изчерпан Joy

# 399
  • Мнения: 865
Кои четки за сенки за очи препоръчвате (по бюджетни)?
Чела съм, че тези на Real Techniques са хубави, но кой модел точно?

# 400
  • Sofia
  • Мнения: 176
Кои четки за сенки за очи препоръчвате (по бюджетни)?
Чела съм, че тези на Real Techniques са хубави, но кой модел точно?
Mayani са доста добри, Eco Tools също препоръчвам.

# 401
# 402
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Аз не мисля, че има добри или лоши четки. Използвам евтини четки - първите, които съм купила. Номерът е да използваш правилната четка за желаната техника.

# 403
  • Мнения: X
Аз от известно време за очи ползвам комплекта Eye Obsessed на Морфи. Цената е като на една четка на МАС, а качеството не отстъпва изобщо. За лице ползвам три четки, които за нищо не сменям. Една голяма за пудра на Smashbox, за руж на Диор и за бронзър една на МАС, чийто номер не знам, защото се е изтрил.
Бях се навила да си купувам комплект на Уейн Гос. Добре че една приятелка си го купи, че да го пробвам и да се откажа.

# 404
  • Мнения: 165
Аз не мисля, че има добри или лоши четки. Използвам евтини четки - първите, които съм купила. Номерът е да използваш правилната четка за желаната техника.

Това вероятно важи за дами като теб, които са сръчни и биха се справили с лекота с всякакви четки😀
Аз винаги горещо препоръчвам да с е инвестира в качествени четки, тъй като за по-кьопавитв от нас е от съществено значение. Преди, когато бях новак в грима, бях убедена, че не мога да правя очна линия или че не мога да блендвам сенки хубаво, а то се оказа, че четките ми са виновни. Купих си любимите на МАК и с изненада устави, че и очната линия, и блендването ми се отдават с лекота 😁

За мен качеството е от първостепенно ниво, но аз не съм про. Убедена съм, че за сръчни дами като Албена инструментите не са от такова значение, но не забравяйте, че има и такива като мен😉


От бюджетни четки аз съм доволна от Морфи. Изненващо добре се справям с тях.

Общи условия

Активация на акаунт