Гримиране - идеи и техники. Тема №84

  • 51 145
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 356
Не ми се смейте,но аз се научих да си слагам очна линия на 36 и то с лъжичка за чай или дентален конец от ДМ.Ползвах ги за шаблон на опашката .След десетият път с "гола ръка " успях .

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
По-лесно е първо с молив да очертаете линията, а после да повторите с туша.
Моя проблем с очната линия е падналият клепач, не позволява дълга опашка.

# 722
  • Мнения: 360
За очната линия,смятам,че е най-важно да опитвате ежедневно, да тренирате ръката, да пробвате различни дължини/дебелини на линията. Не се отказвайте след няколко неуспешни опита! Сигурна съм,че всики можете! Преди години,когато реших да си слагам очна линия, беше потресаващо зле. В началото,линиите не бяха съразмерни, след това ги правих твърде тънки и неподходящи за моето око, друг път пък бяха твърде къси или дълги. Отделях много време за очната линия и все не се получаваше,но не спирах да тренирам. В момента мога да си направя очна лина за  2 минути и да е на 99% съразмерна, защото 100 % са си истинско чудо,нека бъдем честни.

Последна редакция: нд, 14 ное 2021, 12:10 от elia1

# 723
  • Мнения: 8 879
За очната линия единствената тайна е практиката Grinning
Сигурно слагам такава от 15 годишна, имам чувството, че и да мижа пак ще я улуча. Не се отказвайте и ще стане.

# 724
  • Мнения: X
Thaicho има по-особена форма на очетата, така наречения от мен ‘креватен поглед’, издължени бадемчета. Драга, според мен трябва да пробваш нещо, което нанася тъничка линия и при теб да започнеш от това да определиш къде искаш да свърши опашката. Ще ти метна видео на лични ❤

# 725
  • Варна
  • Мнения: 2 849
NiaV, душа, метни и на мен! Че и аз много искам, а нещо не ми се получава, макар че съм се показвала няколко пъти с очна линия.

# 726
  • София
  • Мнения: 17 775
Уау, какви са тия извънземни очи? Heart Eyes

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Уау, какви са тия извънземни очи? Heart Eyes


Да, страхотни очи има elia1!!!!

# 728
  • Мнения: 215
elia1, страхотен поглед! Heart Eyes
Коя очна линия ползваш? И четка съответно...

# 729
  • Мнения: 360
Благодаря,прекрасни!
elia1, страхотен поглед! Heart Eyes
Коя очна линия ползваш? И четка съответно...

В началото използвах гел очната линия на Loreal. Ползвала съм и на mac,inglot, bobbi brown, но лореалската ми е любима.
След това минах на очна линия тип писалка,като доста по-бързо се правя с нея. Любимата ми е Nyx epic inc liner - няма мърдане цял ден,не трансферира на клепача,абе страхотна е. На kat von d tattoo liner не е лоша също,но NYX ми върши същата работа на половин цена.

# 730
  • Мнения: 8 879
И от мен глас за Nyx Epic - не знам за кой път подновявам, за цената си е повече от уау!

# 731
  • Мнения: X
Аз наскоро открих страхотна очна линия-писалка. Слагам много рядко класическа очна линия, следователно нямам рутина. Но с тази е супер лесно и е много черна и матова. Въпреки това предпочитам опушена очна линия с молив.

Benefit Roller Liner
https://www.douglas.de/de/p/3001052069?variant=062232

Последна редакция: сб, 13 ное 2021, 23:57 от Анонимен

# 732
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
От мен "новата линия", за която коментирах по-назад - без очертаване под очите. Нищо ново за света, но голяма промяна за мен. От години - нанасях тъмна линяи и под очите, но ми идва тежко. А явно имам нужда от повече лекота сега. За очна линия съм използвала едно тъмно боровинково течно матово червило на МАС - засъхва и е трайно, не се размазва:

Скрит текст:

# 733
  • Мнения: X
Алена, червилото ти е страхотно.

Аз се сдобих с тези два мъничка и много съм доволна. На Наташа минитата твърдо ми станаха най-използваните сенки.



# 734
  • Мнения: 31 172
Аа, тези сенки тройката са страхотни. Кои са точно?

Общи условия

Активация на акаунт