Гримиране - идеи и техники. Тема №84

  • 51 145
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 22 865
Абсурд.Мия моите блендери с душ-олио за тяло и после бебешки сапун.Стават като нови.

# 692
# 693
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Готина идея - хареса ми Simple Smile Иначе аз нанасям ФДТ с пръсти Smile

# 694
  • Мнения: X
Аз мисля, че не е физически възможно да се изпере бюти блендър в пералня. За да излезе продукта от него, трябва да го изцедиш, което с пералня няма как да стане, камо ли в играчка. Това е някаква глупост като за Инстаграм.

Аз ги пера много бързо и лесно със сапун да пране и през максимум три месеца ги сменям. Трайно минах на Морфи и зарязах "оригинала". Хем по-хубави, хем значително по-евтини.

# 695
  • Мнения: 22 865
Аз мисля, че не е физически възможно да се изпере бюти блендър в пералня. За да излезе продукта от него, трябва да го изцедиш, което с пералня няма как да стане, камо ли в играчка. Това е някаква глупост като за Инстаграм.
Не е, опитвала съм.Гледах видео на Худа, ама йок- не става.

# 696
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Блендъри пера със сапун за петна.

Вдъхновението за деня:

# 697
  • София
  • Мнения: 9 470
Да, това са точно любимите ми течни сенки на Армани!

Сега да похваля тук NL течните сенки.  Grinning

взех си този цвят както и в кафяво -TEARS OF MY EX.
Много съм доволна! Бетон са розовите! Кафевите искат малко повече време да изсъхнат на клепача.
Ето и мои снимки:

По близък план:

Нанесени така на ръката ми не мърдат и се мият лесно и само с ...вода.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 2 849
От днес казвам чао на вампирската ми усмивка, та по този повод сложих и малко грим.




Снимките не са с много добро качество, втората по-късно ще я махна, но съм много развълнувана и затова я качвам. Иначе в такива цветове съм се показвала мисля.

Последна редакция: пт, 12 ное 2021, 09:49 от scalestone

# 699
  • Мнения: 1 102
Scalestone, много си чаровна с брекети Heart Eyes Честити, знам колко ти беше мерак. Много ти отиват топли цветове на теб

# 700
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Много благодаря, petrova17!

# 701
  • София
  • Мнения: 17 775
Само тези ли са цветовете на течните сенки?

# 702
  • София
  • Мнения: 9 470
Scalestone, радвам се за теб за брекетите! 🤗

Ще чакам снимки после и без тях!
Само тези ли са цветовете на течните сенки?
+2
В керемидено червено, поне така на снимки го оприличавам и в златно.

# 703
  • Мнения: 408
kopche, как стоят на устните?

scalestone, честити! Пожелавам скоро да се похвалиш и с резултатите!

# 704
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Благодаря много! Скоро надали ще е, живот и здраве след 2 години ще мога да се усмихвам спокойно. Не, че сега не се, но си е кофти. А и при мен е задължително, защото не е естетичен проблем, а здравословен. Просто аз тръгнах с идеята за естетичен, а се оказа съвсем друг....

Да не е оффтопик: сенките са от палитра на Maybelline, а на скулите имам от бронзъра на Revolution, но май не си личи. Червило и бб крем не съм слагала по обясними причини. Спиралата е на Maybelline high sky и съм много доволна от нея междудругото! Днес бързах и не наслоих много, но иначе като имам време миглите ми стават супер!

Общи условия

Активация на акаунт