въпрос за кашата фризокрем

  • 1 182
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Аз не разбърквам след всяка лъжица,а след като сложа цялото количество каша.Може  би затова ми става на бучки,още утре ще пробвам по този начин,благодаря.
Относно водата,правя я  с умерено топла.


Аз я правя с поносимо топла вода-слагам лъжица по лъжица и бъркам след всяка една.Никога не е ставала на бучки Peace

# 16
  • Мнения: 983
Слага се по малко количество и иска много бъркане. В началото и на мен ми ставаше на топченца, но после започнах да я бъркам в плитък съд и с вилица.Така както се бъркат яйца.
Специално мойта госпойца не ги харесва много кашите на Фризокрем. Предпочита Слънчо Crazy

# 17
  • Мнения: 703
Сипвай топла/не гореща вода/ бавно към лъжиците каша и разбърквай постоянно!Най-добре използвай пасатор или машинка за фрапе!Аз така правя и не остават бучки!Наистина Фризокрема е малко трудна в това отношение,но пък си е много хубава каша!

# 18
  • Мнения: 6 164
Криси хапва доста Фризокрем, вкл. тази с 5 плода - топчета не са ни се получавали, но пък аз бъркам с бъркалката за разбиване на яйца, за всеки случай и с нея няма вариант топчета. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 197
Отскоро яде каша и имам впечатления само от Фризокрем и Слънчо. Забелязах, че пропорцията на Фризокрем-а определено е сбъркана, защото при 180 мл вода и 5 лъжички каша тя става съвсем течна. Та затова намалих водата и сега има вид на каша. Иначе се радва на голям успех - дъщеря ми изяжда почти 2/3 от нея, което си е постижение, тя не обича да яде. От  Слънчото  изяжда по 10 лъжички.

Общи условия

Активация на акаунт