Спирала за мигли - тема №21

  • 49 078
  • 747
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 243
Казвала съм няколко пъти, но явно пак се налага (а и спиралата го заслужава!): сваля се, като очите хубаво се намокрят с вода - най-лесно става под душа, изчаквате малко и после внимателно разтърквате миглите. Спиралата пада като обелка от миглите и няма чернилка нито под очите, нито в основата на миглите. Всъщност, това е едно от най-хубавите й качества. Този начин на сваляне като цяло е правилният за всички т.нар. тюбинг спирали.

# 241
  • Мнения: 1 374
Точно така я свалям и аз, няма черно, няма размазано след това.

# 242
  • Мнения: 27 486
Какво означава тюбинг спирали? 😃

# 243
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Какво означава тюбинг спирали? 😃
Махат се само с топла вода. Не им трябва масло или тоалетно мляко, за да се разтворят.

# 244
  • София
  • Мнения: 1 243
Какво означава тюбинг спирали? 😃
Спиралата обгръща миглата като калъфче, което после при свалянето се "изхлузва".

# 245
  • Мнения: 27 486
Благодаря! 😆 Това обяснява защо спиралата бургунди не ми се размазваше дори при намокряне със студена вода (обикновено мия лицето със студена, с топла вода само преди лягане, преди почистващи процедури и маски или ако ми е студено). Бях забравила да я махна една вечер и на другия ден миглите ми изглеждаха също добре, нямаше изронено...🙂

# 246
  • Мнения: 2 442
Аз като я нанеса изглежда страхотно,но след няколко часа просто "изчезва". Няма го този ефект като при нанасянето.Не се рони,не се размазва,а сякаш се изпарява.

# 247
  • Мнения: 1 948
Точно като горното мнение беше и при мен. За това спрях да я използвам. А ми беше любима. С течение на деня седеше супер вяло и безлично.

# 248
  • Мнения: 27 486
А ще кажете ли кои други спирали са тюбинг спирали? По какво се разпознават (преди покупката), на опаковките май нищо за това не пише?!

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 08:38 от dolce miele

# 249
  • Мнения: 31 165
На Джефри спиралата е тюбинг. Страхотна е.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 133
Не съм чела цялата тема, затова се извинявам ако вече е коментирана.
Напоследък съм страхотен фен на спиралата на L’oreal - AIR volume mega mascara. Прави страхотно обемни и черни мигли. Не слепва, не се размазва, не се рони.

# 251
  • София
  • Мнения: 4 305
Не съм чела цялата тема, затова се извинявам ако вече е коментирана.
Напоследък съм страхотен фен на спиралата на L’oreal - AIR volume mega mascara. Прави страхотно обемни и черни мигли. Не слепва, не се размазва, не се рони.

до 3 седмици след отварянето. после става сякаш друга, поне при мен

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 133
Не съм забелязала промяна… все още. Единственото, което не ми харесва в нея, е че четката взема малко повече продукт, отколкото аз предпочитам. Но това е въпрос на вкус.

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Какво мислите за Ланком Хипноуз драма,с голямата извита четка?

# 254
  • Мнения: 2 937
Какво мислите за Ланком Хипноуз драма,с голямата извита четка?
За първата седмица след отварянето спиралата е разкошна. Но изсъхва и се променя точно за толкова. Ако имаш възможност да си купуваш нова спирала всяка седмица - няма да съжаляваш.

Общи условия

Активация на акаунт