Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Спирала за мигли - тема №21

• 12 548
  • 252
  •   1
Отговори
Добре дошли в новата тема. Yellow Heart Green Heart Purple Heart

Въпрос вместо запис: Коя е най най най любимата ви спирала за мигли?

Старата тема е тук: Клик!

# 1
Благодаря за темата 🌹

Най-любима до момента май ми остана Telescopic Loreal, последвана от Paradise Extatic отново на Loreal.

# 2
  • София
И аз много исках да си взема Телескопика, но 2,3 лоши отива ме отказаха
Иначе любимата ми е на Буржоа с въртяща четка в жълт цвят

# 3
+1 за Телескопик.Не са същите формули като навремето,но за мен си остават едни от най-добрите.Поръчала съм си от Нотино и трите и ги чакам всеки момент да пристигнат.Черната не съм я ползвала от доста години,та ще видим.
И другата ми любима,Maybelline Falsies Lash Lift
Коментираната напоследък Sky High при мен се държа страхотно първите 2-3 седмици,но много бързо изсъхна и започна да слепва и да наслагва върху миглите.Изхвърлих я и няма да я подновя.А свалянето беше кошмарно,въпреки че не беше водоустойчива.

# 4
  • София
Коя е най най най любимата ви спирала за мигли?
Maybelline Falsh Lashes 💜🎀

# 5
И аз много исках да си взема Телескопика, но 2,3 лоши отива ме отказаха
Иначе любимата ми е на Буржоа с въртяща четка в жълт цвят
Коя е тази на Буржоа с въртяща четка? Може ли линк?
Телескопик вземах зимата ,изобщо не ми допадна ,нищо драматично не направи на миглите ми.
Сега съм с  https://makeup.bg/product/18182/   .Чак 4D ефект не прави ,подрежда ги добре и ги издължава .

# 6
# 7
Dior Pump and Volume.
Поръчах новата на Ланком.

# 8
YSL The Curler.

# 9
  • Пловдив
Mac Extrem Dimension.

# 10
  • Sunshine state
Maybelline Lash Sensational ми е любимата спирала. Винаги я имам в наличност и я
ползвам ежедневно.

Последна редакция: сб, 07 авг 2021, 16:10 от Pupitka

# 11
  • Димитровград
Още я търся най- любимата спирала. Имах една червена на Лореал, двуфазна, май от нея ставаха най-хубавите ми мигли.

# 12
  • София
Гледам и видео ревю и ме грабна!

# 13
  • Варна
Най-любима ми е Chanel Le Volume.Харесвам също Maybelline Lash Sensational.Имам винаги и двете,но ползвам повече първата Heart

# 14
Телескопика и при мен. Все още формулата не са я бутнали там където живея и не мога да избягам от тази спирала. Каквото и друго да пробвам, все сравнявам с нея и връщам или хвърлям.

# 15
  • София
Телескопика и при мен. Все още формулата не са я бутнали там където живея и не мога да избягам от тази спирала. Каквото и друго да пробвам, все сравнявам с нея и връщам или хвърлям.
А откъде в купуваш?

# 16
  • Манчестър
Още търся любимата спирала, засега попълвам колекцията….

Изкупих всичкия праймър на Ессенс…..харесва ми.

# 17
  • Седмото небе
Моята най-най любима, единствена и неповторима за моите мигли е тази красавица:

За още по-жесток уау ефект перфектно ми се комбинира с:

Нито един друг или бюджетен праймър не се и доближава до този като ефект. За мен и моите мигли Simple Smile

# 18
Maybelline lash sensational❤ Пробвах и други, но всеки път се връщам към нея...

# 19
  • Варна
Нямам любима спирала. Любимите ми ги спират или преформулират и спират да са ми любими.
Винаги съм в търсене на по-добра.

# 20
  • софия
Revlon Volume + Length Magnified си остава любима.
Поръчах хвалената на мейбълин. Дано не е поредната на марката, която ще ходи в кофата преди да е изразходвана. Изобщо не се разбирам с тази марка.

# 21
Любима бюджетна - Maybelline Falsies Lash Lift
От по- скъпите- Benefit badgal bang

# 22
А откъде в купуваш?
USA

# 23
МаксФактор - lash revival
Мейбълин - volume extreme
Мейбълин - falsies lash lift

# 24
  • София
А откъде в купуваш?
USA
Извинявай за глупавия въпрос, но това сайт ли или....?

# 25
  • Седмото небе
Има Гугъл, ползвайте го, не е трудно...
United States of America=USA=Съединени Американски Щати=Америка, както я знаят повечето

# 26
Имам въпрос за популярната в темата извивачка за мигли на Ардел.
Ефектът траен ли е или трябва да се ползва всеки ден?
Доволни бяхте от нея, нали?

# 27
  • някъде под слънцето...
Имам я от няколко години.Доволна съм.Още тогава бях писала, че  за мен  е по добра от пстаналите две които имах от същия вид преди това (вероятно има значение и факта, че ввеоятно за 10+ разлика технологията се е усъвършенствала )Талика и Филипс , ако не греша Още.тогава ги пенсионирах и двете
Ефектът е до намокряне на миглите.
Когато не слагам спирала, след нея използвам балсама за мигли на марката.Задържа ми извивката.
За парите си не е лош.

# 28
  • Бургас/Пз
След препоръка тук в темата, поръчах тази "извивачка" за мигли. Много съм доволна. Ефектът се запазва до измиване на лицето. Мноого често я ползвам и без да слагам спирала.

Любимата ми спирала на ЕЛ https://www.deliriumexclusive.com/bg/grim-ochi-spirali/sumptuous … me-mascara-637098
От бюджетните харесвам Лореал Колагена и Мейбълин Лаш Сенсейшън.
Напоследък миглите са ми в много добро състояние след ползване на Нанолаш и ги харесвам дори и без спирала.
Гримирам се само веднъж на ден, без събота и неделя и при налични две или три спирали месеци наред не свършват. Досега не съм забелязала промяна в консинтенцията.
Иска ми се да пробвам някакъв праймър. Може ли да споделите каква точно е неговата функция?? Гледам, че хвалите този на Есенс, но сега видях и Диорския, който е доста скъп. При положение, че миглимите са дълги, гъсти, извиват се без проблем се чудя изобщо дали имам нужда от такъв продукт??

# 29
  • някъде под слънцето...
За момента мой фаворит сред праймърите е този на Живанши, който може да се ползва и самостоятелно  като нощна грижа
След него поставям Тарт и Марк Джейкъбс
За проба изчаква този комплект

Праймъра на Есте само.извива и става за самостоятелно ползване.
Ланком, Диор, Ревиталаш и куп други не запоюмени  не съм повтаряла, явно не са ми допадали.

# 30
Sl базата на Живанши защо си мисля че е спряна.Ти от къде я поръчваш?

# 31
  • някъде под слънцето...
Последно се бях запасила миналото лято от физически магазин на Сефора.
Останала ми.е тази, която ползвам и една  неотворена.
Погледнах в сайта на Сефора, няма наличност.
Ще проверя дали не е останала някъде...
Точно.си харесам нещо  и.го спират.Oще ме боли за сорения лак за мигли на Тиери Моглер.Едвам го прежалих....
 Сега от къде ще я търся .
За лилавата знам, че я спряха, както и лилавия серум грижа за мигли на Бай Тери.
 Открих я....
Поръчах 3.
Дано не изсъхнат докато им дойде реда за ползване.
https://www.elcorteingles.es/perfumeria/A22964386-base-mascara-p … a6e14af1fe1970ce9

Последна редакция: нд, 08 авг 2021, 00:32 от sl

# 32
  • Манчестър
в Англия има базата на Живанши, но не знам дали доставят до България.

# 33
  • Street of Dreams
Benefit не ти ли се размазва? При мен е катастрофа към края на горещ ден, иначе прави жестоки мигли. Бях писала в предната тема.

The Curler на YSL е супер, аз също основно нея ползвам в момента. Любимите ми спирали ги спряха или промениха.

# 34
Любимата ми спирала е Pure Cosmetics Big Look- качвала съм се назад из темите. Прави миглите ми подредени, извити, разделени, дълги и не мърда докато не я сваля само с вода- супер лесно. Единствен кусур- изсъхва по-бързо от други спирали.
Много обичам тюбинг спирали като цяло и сега мисля да пробвам всички, до които мога да се докопам.
Фаворит този месец ми е ILIA- разделя чудесно, придава дължина, миглите остават леки, естествени и на 3 слоя и четката разресва чудно. Естествено изглеждаща спирала, но определено подчертаваща извивка и дължина.

# 35
Скрит текст:
Benefit не ти ли се размазва? При мен е катастрофа към края на горещ ден, иначе прави жестоки мигли. Бях писала в предната тема.

The Curler на YSL е супер, аз също основно нея ползвам в момента. Любимите ми спирали ги спряха или промениха.

Сега се замислих че я ползвах до към Май месец, после си купих на Мейбълин. Благодаря много за информацията, ще имам предвид да я подновя при по- студено време. Да, миглите са страхотни и се нанася много лесно.

# 36
Тази сутрин отворих един тестер на Bobbi Brown Smokey Eye Mascara. Като нанасяне съм много доволна, малко е по-суха, което аз предпочитам, но не сплъстява, седи нежно, не цапа и придава нежна дефиниция на миглите. Не е прекалено драматична, но и не се губи, като си сложа очилата се вижда ясно, че съм сложила спирала добре. Също удължава. Седи нежно, харесва ми. Все пак предстои да я разнося и да видя как се променя след време, но на първо четене ми харесва. Още повече ми харесва размера на тестера, направо си е една цяла спирала.

# 37
  • София
Тази сутрин отворих един тестер на Bobbi Brown Smokey Eye Mascara. Като нанасяне съм много доволна, малко е по-суха, което аз предпочитам, но не сплъстява, седи нежно, не цапа и придава нежна дефиниция на миглите. Не е прекалено драматична, но и не се губи, като си сложа очилата се вижда ясно, че съм сложила спирала добре. Също удължава. Седи нежно, харесва ми. Все пак предстои да я разнося и да видя как се променя след време, но на първо четене ми харесва. Още повече ми харесва размера на тестера, направо си е една цяла спирала.
Откъде си взела тестера?

Да ми е честита!

# 38
Аз ли не довиждам нещо, такъв телескопик за първи път виждам. Да не би за Европа да е различна?

# 39
  • София
От Нотино е

# 40
От Нотино поръчвам и аз.

# 41
И аз щях да питам откъде е Телескопика,но се ориентирах по пакетчето,в същото получих и моите катастрофи Confounded Вече съм сигурна,че Нотино продава и ментарлаци.Златната спирала е едно голямо разочарование.Нито една спирала от Нотино не ми е ок.
Златната я имам и от друг сайт,разликата е доста забележима.От Нотино спирали няма да поръчвам вече,ако ще и по 50 цента да са.

vici реално само тази сребристата я има все още в сайта на Лореал,не знам Нотино,а и другите сайтове от къде ги изкопават останалите.Направи ми впечатление че в Щатите златистата изглежда по-различно и с розова четка,така ли е наистина? Ти нали си там?

# 42
  • София
И аз щях да питам откъде е Телескопика,но се ориентирах по пакетчето,в същото получих и моите катастрофи Confounded Вече съм сигурна,че Нотино продава и ментарлаци.Златната спирала е едно голямо разочарование.Нито една спирала от Нотино не ми е ок.
Златната я имам и от друг сайт,разликата е доста забележима.От Нотино спирали няма да поръчвам вече,ако ще и по 50 цента да са.

vici реално само тази сребристата я има все още в сайта на Лореал,не знам Нотино,а и другите сайтове от къде ги изкопават останалите.Направи ми впечатление че в Щатите златистата изглежда по-различно и с розова четка,така ли е наистина? Ти нали си там?
А кой е другият сайт?

# 43
  • Пловдив
Много странно. Повечето ми спирали, грим продукти, парфюми, са от Нотино. Имам наистина много поръчки от там и досега нито един не ме е разочаровал.

# 44
Още търся любимата спирала.

# 45
  • Sunshine state
Телескопичната спирала тук се продава в златиста гилза в опаковка, не съм виждала разопакована такава. Ето така е навсякъде:

# 46
Станислава от Cocopanda.de
В Нотино се усъмних преди няколко месеца,поръчах си продукт за коса,който познавам повече от добре.Нито ароматът е същия нито действието,но си казах че,най-вероятно е сменена формулата.Но сега с тези спирали...а и лореалската Фелин беше от там,и тя е трагедия при мен.

# 47
  • София
Телескопичната спирала тук се продава в златиста гилза в опаковка, не съм виждала разопакована такава. Ето така е навсякъде:

А къде е това,, тук "?

# 48
  • Sunshine state
В САЩ, съжалявам, че не уточних.☺

# 49
Pupitka, мерси за уточнението. ТЪкмо щях да поствам и аз същото.

VanessaDE точно за тази спирала говоря която е показала Pupitka. Това е Телескопика който аз винаги съм ползвала от години и никога не съм виждала вариянта по-напред и много се изненадах. Така се продава на това картонче, никога не е била насипно. КОето не значи че показаната по-напред е фалшива или нещо такова. Вероятно е производство за Европа.

# 50
Телескопика в БГ е насипен.

# 51
Спряна е моята най-прекрасна спирала. От седмици търся да я подновя.. Дори в сайтовете се предлага само версията с черна лента на опаковката и цвят тъмно черно. Имам я, но няма общо с тази ми.. Пак започвам гадното търсене на спирала, която ако намеря, ще спрат и нея. Ех, мейбълин да ви го...

# 52
  • София
В САЩ, съжалявам, че не уточних.☺
За съжаление стоката, която се предлага в Бг е 10 качество.... То затова и перилнитв препарати тук не са хубави както в чужбина и не само те.......
А може ли да кажете как може да се поръча от там?

# 53
Vici,и при нас никога не са били единично опаковани,явно само при вас са така.Спомням си,че беше показала и спиралата на Мейбълин,пак така опакована.
В Амазон я има тази с розовата четка,сега и нея ще пробвам,да видим дали и тя няма да излети в коша.
Днес наред за проба е черната,да я видя и нея

# 54
  • София

Без спирала

С Телескопика

С буржоа с въртяща се четка, жълатата

# 55
Ами на мен пак с Телескопика ми харесва окото от втората снимка. Но зависи кй какви цели има. На последната снимка пък миглите са по-гъсти.

# 56
Телескопика - миглите изглеждат нежни, подчертани, като ветрило. С Буржоа също не са зле, но ми липсва дължината и финия завършек на телескопика.

Аз харесвам подчертани и чисти мигли, не обичам топчета и сплъстяване. Ако ми липсва гъстота ще драсна малко с черен молив между косъмчетата, но няма да трупам спирала.

# 57
  • Sunshine state
Аз пък обичам плътни и обемни мигли и ако спиралата само удължава и разделя, не я харесвам.Satisfied

# 58
  • София
Ами на мен пак с Телескопика ми харесва окото от втората снимка. Но зависи кй какви цели има. На последната снимка пък миглите са по-гъсти.
Очаквах много повече от Телескопика
Сега ще търся отнякъде да си взем а жълтата но да не е от бг сайт
А защо ли като сложих от телескопика имаше мноооого мънички топчета,така се получава Ана 2,3 месец след като съм отворила Буржоата!
4 бр съм използвала от нея!
Готова съм да си поръчам и тази Наааай евтината от 8 лв мисля че беше

# 59
Станислава, ето Телескопика и при мен. Нямам обаче око без спирала под ръка в момента 😊
Скрит текст:

# 60
  • София
Колко слоя са?

# 61
Не знам. Докато ми хареса. Два-три. Само знам че за 5 мин нанасям. С всяка друга спирала ми отива поне по 15-20 мин. Супер ми е досадно. С тая понесе оправям бързо.

# 62
  • София
Преди година си бях поръчала от една жена мостра на ЕЛ от олх ... Няма такава спирала, тооооолкова прехвалена оттогав аспрях д а гледма такива скъпотий !

# 63
Всичко е много относително. И друг път сме писали. Има хора с тънък косъм на миглите и къс. На такива мигли много не им трябва за да се превърнат в една голяма мацаница. Моите са с твърд косъм и горе долу дълги. При мен работят само мокри, напоителни спирали. Всички от по-висок клас на мен ми идват сухи. Изключвам Марк Джейкъбс. Но за повечето хора тя е твърде течна. Последно на Ланком Idole взех и направо в кофата. Няма такава тъпотия втора. Повтарях, потретвах. Изсъхна на окото. Пак слагах. Нищо. Все едно крем за ръце си сложих на миглите. Ни цвят, ни извивка, кръгла нула. Взех я от официалния им сайт на Ланком. Ако беше от друго място щях да помисля че е фалшива.

# 64
  • София
А какви видове спирали има... Течни.....?

# 65
О нямам на представа. Аз само телескопика купувам. И марк Джейкъбс. Всичко останало каквото съм пробвала  не е за моите мигли . О и една Stila Huge също много ми хареса. С нея хем гъстота, хем дължина постигам. Като кукла ставам с нея.

# 66
  • София
О нямам на представа. Аз само телескопика купувам. И марк Джейкъбс. Всичко останало каквото съм пробвала  не е за моите мигли . О и една Stila Huge също много ми хареса. С нея хем гъстота, хем дължина постигам. Като кукла ставам с нея.
Ще помоля за снимчици ако обичате!

# 67
На кое снимка - на накоя от спиралите или на окото ми? Ако питаш за последното, нямам снимки с всичките си спирали. Днес съм телескопика и фотнах на бързо.

# 68
  • София
На очите ти със спиралата

# 69
Еее нямам такива снимки. То защо му е на човек да си снима очите. А пък и аз съм на 46, много съм далеч от безсмислени снимки на кило Satisfied Просто днес понеже бях с телескопика ти направих снимка да видиш при мен как стои. Другите две съм ги изчерпала и ги нямам и в нас, но тях бих си купила отново. Покриват ми изискванията за спирала на моите тип мигли. Всъщност с Марк Джейкъбс някъде напред бях пускала снимка още като си я взех. Ще потърся да видя къде ще я намеря. Не помня вече в предната или в по-предната тема може да е. Ако намеря снимката ще ти копирам тук. С другата спирала обаче нямам.

Ето, намерих: https://www.bg-mamma.com/?topic=1172328.105 Виж пост №109 -  с  Марк Джейкъбс.

# 70
  • София

За тези топченца говорех, получени от Телескопика

# 71
Каква миглоизвивачка да си взема ?

# 72
  • София
Каква миглоизвивачка да си взема ?
Аз ползвам тези от 3,4 лв от Кауфланд вече 2м

# 73
Clinique - high impact mascara -топ!

# 74
Nia преди малко гледах тази Ilia,и тя ли е тюбинг.Бях на косъм да я взема и се сетих че ти я коментира.
В различните сайтове изглежда различно обаче,едната е в бяла другата в златиста опаковка.Ти коя ползваш?

И още,препоръчайте хубава база,но да се предлага масово,да не се налага да преравям интернет докато я намеря Grinning Сега ще отида да взема тази на Есенс,но не и възлагам надежди.Лореал и Мейбълин отпадат

# 75
За мен, като жена, за която гримът започва и приключва само със спирала, има две спирали на този свят и нищо друго 😁
Едната е на YSL - Mascara Volume Effet Faux Cils, но нея закупувам само и единствено, когато летя на някъде.
Другата, която ме спасява като не ми предстои скорошно пътуване е добрата стара златна L'oreal - Volume Million Lashes.

Колкото до база (ако говорим конкретно за такава за мигли) -само два пъти съм си взимала, като единият беше от Орифлейм нещо съвсем обикновено, което пък се оказа, че върши чудесна работа. Ще се разровя да видя дали няма да намеря снимка в нета

# 76
Спряна е моята най-прекрасна спирала. От седмици търся да я подновя.. Дори в сайтовете се предлага само версията с черна лента на опаковката и цвят тъмно черно. Имам я, но няма общо с тази ми.. Пак започвам гадното търсене на спирала, която ако намеря, ще спрат и нея. Ех, мейбълин да ви го...

Много лоша новина! Харесвах я! Sad

# 77
На дрогерийните спирали това най не им харесвам. Ахаа да намериш хубава и я спрат. Аз, за жалост, при всичките ми опити да ползвам по-евтина спирала, нъцки. Винаги ползвам от по-висок клас, а михлите ми са извити, прилично дълги, но гъсти (имам даже втори ред) и всичко ги сплъстява. Дори и без спирала мога да ходя, но тя ми е любимата част от грима и определено си личи, като сложа.

# 78
Номерирам The One от Орифлейм. Последно закупих тази с двойната четка от 7.99.
Страхотна е!
Не се размазва върху клепачите - моите са мазни с или без грим. Само в началото каквото се размаже по време на слагането и до там.
Прави миглите ми дълги и приятно извити - не толкова колкото ми се иска, но определено са извити.
За в бъдеще смятам да се презапасявам с нея. Лесно я свалям с мицерална вода, а при наплискване с вода през деня не се размазва.

# 79
  • някъде под слънцето...
VanessaDe,
В  личната ми класация  след праймъра на Живанши се нареждат тези на Марк Джейкъбс и Тарт.

# 80
  • София

Откога я чакам!

# 81
  • Sunshine state
Каква цена за мини! 😆

# 82
  • София
Мисля че цената е добра

# 83
  • някъде под слънцето...
Горе долу, но като за онлайн магазин не съвсем.
Дано да ти хареса
Аз с моята нещо не се разбрах.Цена 7Е , реален магазин.
В Дъглас е 6

# 84
  • София
Горе долу, но като за онлайн магазин не съвсем.
Дано да ти хареса
Аз с моята нещо не се разбрах.Цена 7Е , реален магазин.
В Дъглас е 6

Колко е цената в реален магазин?!

# 85
  • някъде под слънцето...
Написах, че моята струваше 7eвро в реален магазин.Тоест 14 лв.
Обикновено  минитата са наредени до касата и вечено са на някакво намаление.
В Сефора е малко по различно, там се движат от 10 до 14е в зависимосткот марката.
Но често има намаления.
Купувала съм минита на Анастасия, Нарс, Шарлот , Марк Джейкъбс  и  подобни за по 6 или 7 евро.

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 18:15 от sl

# 86
  • Sunshine state
И тука са около тази сума, за това се и учудих.

# 87
Станислава не си я купувай, не е хубава спирала.
Само ще си дадеш парите на вятъра. Цената също не е добра. Не знам защо си мислиш че е. Аз си взех голям размер за 25 лева.

# 88
На мен също тази спирала не ми хареса изобщо.

# 89
  • Седмото небе
Цената като за мини никак не е добра. А като спирала за мен тази е един ужасен ужасон просто... И за 10 лв голямата да я пуснат пак няма да си я купя. Много много неща харесвам на марката, но от спиралите им никога не съм харесала никоя особено много.

# 90
  • София
И аз не я харесвам.

# 91
Тази спирала на ЕЛ е наистина ужасна - наслагвам по няколко пъти и пак не си личи.

# 92
  • някъде под слънцето...
Не се рабрах със спиралите на EL , праймъра също  е много  е софт, но понеже е черен става за  без спирала.
Взех го на някакво намаление.
Не бих повторила.
 Но аз не съм критерий.

# 93
Аз съм пробвала  и скъпи и евтини спирали, но най- добре ми оформя миглите  classic 3d струва около 7 лв

# 94
  • София
Аз съм пробвала  и скъпи и евтини спирали, но най- добре ми оформя миглите  classic 3d струва около 7 лв
Коя е спиралата?

# 95
И аз не харесвам спиралите на ЕЛ.
Само искам да споделя, след седмица сериозно ползване във всякакви ситуации, любовта ми към Bobbi Brown Smokey Eye Mascara е все така силна.

# 96
Аз съм доволна от спиралите на Голдън роуз 😁 Цикламена и жълта ползвам в момента. На Евелин имаше една за извиване и дължина преди години- и нея харесвах. И една на Ейвън която много добре разделяне и извиване миглите (уви, само веднъж я нацелих нея). Но аз съм руса, със светли, нормални (нито гъсти, нито рядки), не особено дълги мигли и без спирала почти не си личат...и на миглите отдолу рядко слагам спирала, че нито са гъсти, нито дълги, нито ми е удобно...За сметка на това, дъщеричката на 9 г е така, с гъсти, тъмни, дълги и извити мигли- все едно има спирала постоянно:
Скрит текст:

Има и спирали от които не съм доволна де. Ако ми разделят миглите, правят ги да изглеждат по-дълги и тъмни и най-вече извити и не ги слепват- одобрявам. Не държа да изглеждат супер плътни космите, нито да слагам по 2-3 пласта. За да не се получават топченца след всеки път забърсвам с парченце кухненска хартия остатъците по спиралата, от някаква италианска блогърка го научих този трик.

Последна редакция: сб, 21 авг 2021, 20:19 от dolce miele

# 97
  • някъде под слънцето...
Влизам да апиделя последното ми "откритие" "смесване на цветни  спирали".
Та върху лилавата на

Минавам веднъж с тази

получава се прекрасен теменужен цвят.
До свга не бях смесвала, обикновени горните с есун, долните с друг, но резултата ми хареса.
Жалко само, че лилавата е лимитка и е отдавна е изчероана.Като свърша запасите пак ще трябва да откривам Америка.
Така, че събирам предложения за хубави лилави спирали.

# 98
Каква е идеята на "тройната" четка на лилавата спирала? 🙂 Какъв ефект се постига с такъв тип четки?

# 99
  • Димитровград
В мейкъп имат лилави, в процес на поръчка съм. И на Ейвън има една лилава за август, на последната страница е.

# 100
  • Седмото небе
Каква е идеята на "тройната" четка на лилавата спирала? 🙂 Какъв ефект се постига с такъв тип четки?
Тя е не точно тройна, просто така е оформена, а не равна да речем Такива спирали при мен хубаво “намазват” миглите, нанасят равномерно.

# 101
  • някъде под слънцето...
Нямам представа какво точно върши четката,
Но спиралата за мен изпълнява всичко, което обещава Удължава, дава обем и извива.Водоустойчива е.
Пише и че е грижа за миглите, също както и праймера.
Цветът е моят.Лилаво рабоят по малко фирми, и обикновено е  не е точно в синия нюанс на лилавото.
Изобщо всички налични мотиви да я спрат са налице.
Имам и черна, но още не съм стигнала до нея, че доара спирали ми се събраха и искам да поразчистя прединда почна нова.

# 102
И аз много обичам лилави спирали. Точно студени тонове. И такава очна линия имах преди години, даже имаше и шимър. Със зелени очи съм и любимият ми цвят за очен грим е студено лилаво или в комбинация със светло синьо. От бюджетните марки доста трудно може да се открие хубаво лилаво, за съжаление.

# 103
  • някъде под слънцето...
Съгласна.
Моите попадения от бюджетните са Вивиан Сабо и Радиант, но за втора ще трябва доста да почакам , за да стигна до техен магазин.
Синята , която показах е  абсолютен фаворит за сини бюджетни спирали, макар, че отдавна не ползвам сини спирали.
В наше село е много вървежна.
Сега реших да експериментирам.

За очна линия  в момента лилавата на Марк Джейкъбс.

# 104
Аз ползвам тази лилава на Севънтийн и съм доволна - за цената си е много добре при мен.
https://www.ivis.bg/seventeen-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0% … 658.html#versions

# 105
  • някъде под слънцето...
Предполагам, че е много добра, но не в моя цвят.
Този нюанс на лилавото ме довежда до изкупуване на наличносттите

Последна редакция: пн, 23 авг 2021, 14:24 от sl

# 106
Ще я търся и тази да видя как ще е, но едва ли ще я намеря тук, аз дори не съм в София... Thinking

# 107
  • някъде под слънцето...
Моята беше от техем магазин в Пловдив.
Взех си молив  в същия цвят.Той се оказа пълен боклук

Последна редакция: пн, 23 авг 2021, 10:52 от sl

# 108
Здравейте. Реших да изпробвам спиралите на буржоа, виждам, че са доста хвалени. Някой пробвал ли е някоя от тези и да изкаже мнение?

# 109
Такива цени от 27 лв за спирала ме стряскат 😃
 Тази четка на Буржоа изглежда много готина... 🙂

# 110
Такива цени от 27 лв за спирала ме стряскат 😃
 Тази четка на Буржоа изглежда много готина... 🙂

Направо се влюбих в тая четка!🤣
Ако говорите за цените за буржоа, хич не обичам да давам много пари за спирали, че я не ми хареса само дето съм ги дала.😂

# 111
Ванеса, първата я имах, не бих повторила, не е уао. Постига естествен вид, което не е трудна задача, единствен плюс според мен е това, че до свалянето си не мърда, не се рони и т.н. За цената си нищо особено, насочи се към друга:)

# 112
Скрит текст:
Здравейте. Реших да изпробвам спиралите на буржоа, виждам, че са доста хвалени. Някой пробвал ли е някоя от тези и да изкаже мнение?

Използвала съм първата. Хубава е, но смятам че цената не е оправдана.

# 113
На мен пък първата никак не ми хареса - нещо като нищо, все едно нямах спирала. За сметка на това, много харесвам на Буржоа с въртящата четка, страхотна е! 👍😜

# 114
  • Варна
Sl, аз имам лилавата Vivienne sabo, не мисля обаче, че е това което търсиш.
И аз исках синьо лилава, но тази не е и съм малко като призрак с нея...

Ако кажеш, че има друг номер, да я търсим. Когато ги пуснаха тук в Лили бяха тази, черна, синя и зелена.
Взех и зелената, но тя пък доста се слива с цвета на очите ми, та пак не е оптималният резултат откъм цвят 😉
Иначе от тази синя съм много доволна, цяло лято ме изкарва със всекидневно многоползване... 😁 Цената е повече от символична... Цветът е разкошен и ярък.

# 115
Trend it up имат ли лилава спирала?

# 116
  • някъде под слънцето...
Да Лилавата на вивиан е 4 номер, леко бяга от моя цвят, но е в допустимото отклонение

В дясно е Шисейдо в ляво Вивиан  и  тя на живо е по скоро люлякова.

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 18:22 от sl

# 117
Тази отляво е много хубав цвят 😍

# 118
  • някъде под слънцето...
Това е спиралата  на Вивиан Сабо , която коментирахме по нагоре

# 119
  • Пловдив
Аз поръчах тази лилава
https://www.ivis.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B0-% … D0%BE-p63576.html
Още не знам кога точно ще дойде обаче.

# 120
  • някъде под слънцето...
Това се доближава най много до търсения от мен цвят

# 121
И аз обожавам такъв цвят лилаво. 💜

# 122
Аз поръчах тази лилава
https://www.ivis.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B0-% … D0%BE-p63576.html
Още не знам кога точно ще дойде обаче.

Мноооого е добра, поне на моите мигли, но черният нюанс. С два -три слоя имам драматични, плътни , наситеночерни мигли, с добра извивка. И много лесно се сваля. Е, малко се размазва, като се поизпотя, но  не е фатално.

Последна редакция: вт, 24 авг 2021, 19:50 от chery_k

# 123
  • Варна
Това се доближава най много до търсения от мен цвят

Значи може и да ти хареса тогава. Аз също я харесвам, но я подсилвам с лилави сенки, за да изглежда по-Наситен цвета. Определено синьо лилаво ми харесва и отива повече.
Ако ми дойде музата тези дни ще я сложа и снимам. Мисля цвета е почти като показания.

# 124
Аз съм с розов подтон, тъмнозелени очи (нещо като войнишко зелени) и лилавите нюанси които избиват на слива или са с по-топъл червеникав подтон ми правят очите да изглеждат като зачервени...🙂

# 125
Момичета, препоръчайте бюджетна спирала до 10 лв.
Откакто са излезли, ползвам оранжевата на Голдън Роуз- много съм доволна от това, което прави с русите ми къси редки прави мигли/ всички екстри , а имам много красиви синьо сиви очи/ . Последните години обаче, уж са в срок на годност, не излиза никой от спиралата- добавям мицеларна вода, крем, само и само да я ползвам поне месец.
Минах през прословутата Мейбълинска Lash Sensational- не е моята, а и това трудно сваляне. ..
После пробвах още две- три евтини и нищо, което да постига ефекта на оранжевата.
Дайте някакви предложения, търся предимно извиване и обем.

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 23:45 от Mateah

# 126
  • София
На Буржоа с въртяща четка, жълтата
На 13,20 е в Нотино, +доставка.... Заслужава си, а в Лили и Дм е на 25лв

# 127
Щом искаш бюджетна, пробвай пак на Голдън Роуз Lash Panoramic - около 7 лв. е - удължава, придава обем, с нея миглите с подредени. Друга от цветната серия, която ми хареса много - жълтата /не съм пробвала само лилавата от нея/. Wink

# 128
Тези на есенс не са лоши.

# 129
В момента редувам жълтата и розовата/цикламената/лилавата (различни определения за цвят и' дават различните хора). Доволна съм и от двете, но напоследък ми е по-любима жълтата. Прави ми хубави, дълги и извити мигли и придава и обем. Подчертавам, че аз не целя миглите да стоят чак супер "дебели", по-важна ми е извивката и дължината, а и разделянето на миглите.

# 130
  • някъде под слънцето...
Днес реших да дам шанс на  еднп  мини на Анастасия.
На първо ползване нищо особено, ще му дам още един шанс, ако не се разберем , заминава.

# 131
Момичета, препоръчайте бюджетна спирала до 10 лв.
Откакто са излезли, ползвам оранжевата на Голдън Роуз- много съм доволна от това, което прави с русите ми къси редки прави мигли/ всички екстри , а имам много красиви синьо сиви очи/ . Последните години обаче, уж са в срок на годност, не излиза никой от спиралата- добавям мицеларна вода, крем, само и само да я ползвам поне месец.
Минах през прословутата Мейбълинска Lash Sensational- не е моята, а и това трудно сваляне. ..
После пробвах още две- три евтини и нищо, което да постига ефекта на оранжевата.
Дайте някакви предложения, търся предимно извиване и обем.

Доволна съм от Принцес на Есенс. Пробвах тази - https://www.notino.bg/essence/lash-princess-spirala-za-efekt-na- … migli/p-16001002/ , супер много обем и дължина и почти никакво сплъстяване. Все пак като е нова и мокра винаги има малко слепване. Но не ми пречи, ако се появи, да ги "разреша" с чиста пръчица от стара спирала.

# 132
За обем съм доволна от тази на есенс. Препоръчвам черната, защото червената е и за извиква, но в ужасна. Говорила съм и друг път прекалено мокра,сплъстява и нищо друго. Също евтини и доста добри на есенс са i love extreme черната и розовата.

# 133
Оказа се, че имам оранжевата на Голдън роуз- неразпечатана 😆 Пише, че трае 6 месеца след отваряне, а по принцип докога и' е срокът на годност, мога ли да се ориентирам по някакъв начин? 🤔 Не виждам да пише на опаковката, а откъде да знам откога е била в магазина...Преди лятото съм я купувала, имаше някаква промоция в Лили...

Последна редакция: вт, 31 авг 2021, 17:20 от dolce miele

# 134
Оказа се, че имам оранжевата на Голдън роуз- неразпечатана 😆 Пише, че трае 6 месеца след отваряне, а по принцип докога и' е срокът на годност, мога ли да се ориентирам по някакъв начин? 🤔 Не виждам да пише на опаковката, а откъде да знам откога е била в магазина...Преди лятото съм я купувала, имаше някаква промоция в Лили...
До колкото знам,докато не я разпечатате туша не се разваля,защото няма досег с кислород т.е ви е годна. От няколко години фирмите не изписват срок на годност с конкретни дати,а се гледа този символ бурканче и число,съответно както е на вашата спирала 6м. Реално една спирала се хаби при редовно ползване за около месец ,месец и половина

# 135
Благодаря. Ще я държа запечатана засега значи. Аз никога не изхабявам една спирала за месец-два. Но и не използвам всеки ден.

# 136
  • някъде под слънцето...
Втори шанс за спиралата на Анастасия.
Резултата незадоволителен, заминава в коша, има толкова много спирали, защо трябва да се измъчваме взаимно.

# 137
  • София
Втори шанс за спиралата на Анастасия.
Резултата незадоволителен, заминава в коша, има толкова много спирали, защо трябва да се измъчваме взаимно.
Доста полезно мнение

# 138
  • някъде под слънцето...
Някой ползвал ли е спиралите на Kevyn Aucoin.
В наше село са пуснали 3вида, но само он лайн и не  намирам отзиви.
Макар, че то с отзивите е много относително.Докато, човек не пробва....

# 139
Моля , за препоръка ,искам спирала за извиване  на мигли ,ползвам подвивачка ,защото няма как иначе, но в последния месец купих 4 бр по съвети от приятелки ,не съм доволна .

# 140
  • Street of Dreams
Моля , за препоръка ,искам спирала за извиване  на мигли ,ползвам подвивачка ,защото няма как иначе, но в последния месец купих 4 бр по съвети от приятелки ,не съм доволна .
YSL  the curler използвам аз.

# 141
  • София
Здравейте момичета,
и аз да споделя моята любима спирала Simple Smile минах през мн марки скъпи и бюджетни, но за сега се спрах на L’Oréal Paris Air Volume Mascara

# 142
Може ли снимка на миглите преди и след спиралата?

# 143
  • Манчестър
YSL  the curler използвам аз.

Откъде го купи? Не го намирам в техния уебсайт?